Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

Draczyn nie był to anonim. Pismo to było podpisane imieniem i nazwiskiem. Nie wiem po co Albertynka wstawiła na dogo ten temat. Już mi ręce opadają. Mogę się założyć że jeszcze dzisiaj wysmaruje tu laborat z tą całą aferą związany. Tylko po co jak cała sprawa praktycznie jej nie dotyczy bo twierdzi że autorem pisma nie jest. :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='King']Draczyn nie był to anonim. Pismo to było podpisane imieniem i nazwiskiem. Nie wiem po co Albertynka wstawiła na dogo ten temat. Już mi ręce opadają. Mogę się założyć że jeszcze dzisiaj wysmaruje tu laborat z tą całą aferą związany. Tylko po co jak cała sprawa praktycznie jej nie dotyczy bo twierdzi że autorem pisma nie jest. :o[/quote]Jeśli faktycznie podpisane było imieniem i nazwisiem, to sprawę pwinno się oddać do sądu koleżeńskiego, a jeśli tam by nie było odzewu, to wówczas ją dawać na forum publiczne. Moim zdaniem dawanie tytułu skandal w Sopocie takiej sprawie, psuje dobre imię Zarządu Soposkiego bezpodstawnie i też jest w pewnym sensie wykroczeniem. Wszędzie powinno się przestrzegać przepisów służących do ałatwiania takich spraw, a nie robić skanalu ogólnozwiązkowego z jakichś prywatnych przepychanek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King']Podałam Wam linki gdzie jest cała historia. Rozumiem że Albertynka zasiała w Was nutke ciekawości więc czuję się w obowiązku troszkę Wam sprawe naświetlić gdyż cała sprawa dotyczy mojego pupila. Jest dla mnie to strasznie przykre ale chyba taka jest kolej rzeczy i ryzyko psów które parę razy wygrały na wystawach. Pismo o którym mowa zostało napisane przez nikomu nieznanego autora w celu zdyskredytowania mojego psa w oczach sędziny. Był w nim zawarty wzorzec samoyeda i główny nacisk był połozony na jego wzrost. Mój pies jest dużym samkiem, co nie przeszakdzało mu niejednokrotnie wygrywac i rasę i kilka razy zajmował lokatowe miejsce na BOG. Pani Albertynka bądź jej TZ stwierdzili że jest deformacją samoyeda i w konsekwencji nim nie jest. List ów , chociaż w rzeczywistości był to maszynopis w koszulce, wyszedł na jaw. Nie wiadomo jak to się stało. Krązy teraz jako anegdota jak to właściciele samoyedów próbują w podstępny sposób się nawzajem wyeliminować. Smutne ale prawdziwe.[/quote]

link zamieszczony przeze mnie powinien działać

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

King, nie traktuj sprawy przechwycenia prywatnej korespondencji personalnie, ten problem nie dotyczy Ciebie, chyba że sama brałaś w tym udział, przechwytywałaś i czytałaś cudze listy. Mam nadzieję, że tego nie zrobiłaś. Skądinąd dość szczegółowo - jak widać w zamieszczonym linku, opisujesz okoliczności przestępstwa, co sugeruje, że byłaś jego świadkiem lub znasz je z czyjeś (czyjej?) relacji. Jaka jest Twoja rola w tej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Albertynka"'][quote name='King']Podałam Wam linki gdzie jest cała historia. Rozumiem że Albertynka zasiała w Was nutke ciekawości więc czuję się w obowiązku troszkę Wam sprawe naświetlić gdyż cała sprawa dotyczy mojego pupila. Jest dla mnie to strasznie przykre ale chyba taka jest kolej rzeczy i ryzyko psów które parę razy wygrały na wystawach. Pismo o którym mowa zostało napisane przez nikomu nieznanego autora w celu zdyskredytowania mojego psa w oczach sędziny. Był w nim zawarty wzorzec samoyeda i główny nacisk był połozony na jego wzrost. Mój pies jest dużym samkiem, co nie przeszakdzało mu niejednokrotnie wygrywac i rasę i kilka razy zajmował lokatowe miejsce na BOG. Pani Albertynka bądź jej TZ stwierdzili że jest deformacją samoyeda i w konsekwencji nim nie jest. List ów , chociaż w rzeczywistości był to maszynopis w koszulce, wyszedł na jaw. Nie wiadomo jak to się stało. Krązy teraz jako anegdota jak to właściciele samoyedów próbują w podstępny sposób się nawzajem wyeliminować. Smutne ale prawdziwe.[/quote]Daj nam już spokój, jeśli to dotyczyło psa King, to po co się w to mieszać. Nie szkoda Ci czasu, a może lubis poprostu afery. Odpuść sobie i przeproś Zarząd w Sopocie za psucie im pinii takim tematem na pierwszej stronie. Nie możesz zająć się sobą i swoimi psami???????????????????

Link to comment
Share on other sites

Droga Pani Albertynko,
to nie skandal w Sopocie,tylko w Pani zachowaniu.bo jak przyjąc Pani chęć dotarcia do pokoju sędziowskiego,aby wręczyć sędziemu jakieś powiedzmy wytyczne sędziowania samków w Polsce.Próbuje Pani wciągać w swoją(chyba nie pierwszą aferkę)organizatorów,tłumacza i obsługę ringową,którą w rezultacie Pani wykorzystałą wręczjąc owe pismo.Tego zaprzeczyć Pani nie może.
Proszę o skorygowanie tematu "Skandal w Sopocie",bo to niepoważne,aby w swoich rozgrywkach podważałą Pani dobre imie organizatorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lima']Droga Pani Albertynko,
to nie skandal w Sopocie,tylko w Pani zachowaniu.bo jak przyjąc Pani chęć dotarcia do pokoju sędziowskiego,aby wręczyć sędziemu jakieś powiedzmy wytyczne sędziowania samków w Polsce.Próbuje Pani wciągać w swoją(chyba nie pierwszą aferkę)organizatorów,tłumacza i obsługę ringową,którą w rezultacie Pani wykorzystałą wręczjąc owe pismo.Tego zaprzeczyć Pani nie może.
Proszę o skorygowanie tematu "Skandal w Sopocie",bo to niepoważne,aby w swoich rozgrywkach podważałą Pani dobre imie organizatorów.[/quote]Całkowice popieram, a jeśli tego nie zobisz, to trzeba powiadomić moderatoa, aby on sie tym zajął

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']

King, nie traktuj sprawy przechwycenia prywatnej korespondencji personalnie, ten problem nie dotyczy Ciebie, chyba że sama brałaś w tym udział, przechwytywałaś i czytałaś cudze listy. Mam nadzieję, że tego nie zrobiłaś. Skądinąd dość szczegółowo - jak widać w zamieszczonym linku, opisujesz okoliczności przestępstwa, co sugeruje, że byłaś jego świadkiem lub znasz je z czyjeś (czyjej?) relacji. Jaka jest Twoja rola w tej sprawie?[/quote]

Być może wzięłam to za bardzo do siebie dlatego gdyż wiem, że są osoby które zarzucają mojemu psu to iż nie mieści się w granicach wzrostu.
To od kogo mam te informacje pozwól że zatrzymam dla siebie. Nie mam zamiaru Ci tłumaczyć. Wszystko jest na naszym forum.
Uważam że ten topic nie ma sensu i nalezy go zamknąć . Po co wałkować to co już jest napisane na sam.pl. Nie mam na to ani siły ani ochoty.
Pozdrawiam i żegnam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='lima']Droga Pani Albertynko,
to nie skandal w Sopocie,tylko w Pani zachowaniu.bo jak przyjąc Pani chęć dotarcia do pokoju sędziowskiego,aby wręczyć sędziemu jakieś powiedzmy wytyczne sędziowania samków w Polsce.Próbuje Pani wciągać w swoją(chyba nie pierwszą aferkę)organizatorów,tłumacza i obsługę ringową,którą w rezultacie Pani wykorzystałą wręczjąc owe pismo.Tego zaprzeczyć Pani nie może.
Proszę o skorygowanie tematu "Skandal w Sopocie",bo to niepoważne,aby w swoich rozgrywkach podważałą Pani dobre imie organizatorów.[/quote]Całkowice popieram, a jeśli tego nie zobisz, to trzeba powiadomić moderatoa, aby on sie tym zajął[/quote]

Biorąc pod uwagę regulamin wystaw niestety jestem przeciwnego zdania.

Natomiast - jeżeli doniesienia internautów są prawdziwe - w świetle polskiego prawa w Sopocie doszło do przestępstwa popełnionego przez "jedną z organizatorek" i "tłumacza" polegającego na bezprawnym przechwyceniu prywatnej korespondencji, nieuprawnionym zapoznaiu się z treścią tej korespondencji, oraz poinformowaniu o niej nieuprawnionych osób trzecich - i tę sprawę należałoby jak najszybciej wyjaśnić.

Sama treść korespondecji niezbyt mnie interesuje - nie zajmuję się czytaniem cudzych listów.

Cała internetowa dyskusja związana ze sprawą przechwyconego listu jest na stronie

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

i po uważnej lekturze można domniemywać, że przestępstwo faktycznie zostało popełnione. To smutne ale niestety prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Draczyn'][quote name='lima']Droga Pani Albertynko,
to nie skandal w Sopocie,tylko w Pani zachowaniu.bo jak przyjąc Pani chęć dotarcia do pokoju sędziowskiego,aby wręczyć sędziemu jakieś powiedzmy wytyczne sędziowania samków w Polsce.Próbuje Pani wciągać w swoją(chyba nie pierwszą aferkę)organizatorów,tłumacza i obsługę ringową,którą w rezultacie Pani wykorzystałą wręczjąc owe pismo.Tego zaprzeczyć Pani nie może.
Proszę o skorygowanie tematu "Skandal w Sopocie",bo to niepoważne,aby w swoich rozgrywkach podważałą Pani dobre imie organizatorów.[/quote]Całkowice popieram, a jeśli tego nie zobisz, to trzeba powiadomić moderatoa, aby on sie tym zajął[/quote]

Biorąc pod uwagę regulamin wystaw niestety jestem przeciwnego zdania.

Natomiast - jeżeli doniesienia internautów są prawdziwe - w świetle polskiego prawa w Sopocie doszło do przestępstwa popełnionego przez "jedną z organizatorek" i "tłumacza" polegającego na bezprawnym przechwyceniu prywatnej korespondencji, nieuprawnionym zapoznaiu się z treścią tej korespondencji, oraz poinformowaniu o niej nieuprawnionych osób trzecich - i tę sprawę należałoby jak najszybciej wyjaśnić.

Sama treść korespondecji niezbyt mnie interesuje - nie zajmuję się czytaniem cudzych listów.[/quote]Odpowiez tylko na jedno pytanie. W jakim stopniu sprawa ta Ciebie dotyczy, a jeśli nie to jaki masz interes w zajmowaniu się nią?????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King'][quote name='Albertynka']

King, nie traktuj sprawy przechwycenia prywatnej korespondencji personalnie, ten problem nie dotyczy Ciebie, chyba że sama brałaś w tym udział, przechwytywałaś i czytałaś cudze listy. Mam nadzieję, że tego nie zrobiłaś. Skądinąd dość szczegółowo - jak widać w zamieszczonym linku, opisujesz okoliczności przestępstwa, co sugeruje, że byłaś jego świadkiem lub znasz je z czyjeś (czyjej?) relacji. Jaka jest Twoja rola w tej sprawie?[/quote]

Być może wzięłam to za bardzo do siebie dlatego gdyż wiem, że są osoby które zarzucają mojemu psu to iż nie mieści się w granicach wzrostu.
To od kogo mam te informacje pozwól że zatrzymam dla siebie. Nie mam zamiaru Ci tłumaczyć. Wszystko jest na naszym forum.
Uważam że ten topic nie ma sensu i nalezy go zamknąć . Po co wałkować to co już jest napisane na sam.pl. Nie mam na to ani siły ani ochoty.
Pozdrawiam i żegnam[/quote]

Ja też nie mam czasu na to, ale po tym jak opisałaś na jednym z internetowych forum historię przechwycenia i ujawnienia prywatnego listu przez "jedną z organizatorek" i "tłumacza" podczas spockiej wystawy, nie powinnaś się dziwić, że sprawa zaczęła wymagać dokładnego zbadania i wyjaśnienia. Domniemuję, że opisane przez Ciebie przestępstwo faktycznie miało miejsce - więc pozostaje mi tylko poprosić Ciebie o ujawnienie szczegółów tej sprawy oraz personaliów osób, które popełniły przestępstwo.

Przykro mi, jeśli to mieliby być członkowie Związku Kynologicznego, ale wykluczenie tych osób ze Związku jest pierwszym krokiem, jaki powinno się podjąć w przypadku potwierdzenia się zarzutów postawionych przez Ciebie na jednym z internetowych forum.

zapis tej dyskusji - zawierający również Twoje wypowiedzi na ten temat - jest na stronie

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][Odpowiez tylko na jedno pytanie. W jakim stopniu sprawa ta Ciebie dotyczy, a jeśli nie to jaki masz interes w zajmowaniu się nią?????????????????????????????????[/quote]

w internetowej dyskusji, ktorą przytaczam w całości na

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

pada kilka razy moje nazwisko lub imię - niektórzy z dyskutujących próbują mnie uwikłać w tę skandaliczną sprawę przechwytywania korespondencji w Sopocie, o której wiem z internetu. jako członek Związku Kynologicznego mam prawo nie tylko dbać o moje dobre imię, ale również o to, aby dobre imię Związku nie było szargane przez osoby wykorzystujące funkcje pełnione w Związku w celu popełniania przestępstw. Jeżeli mam zaakceptować ich przestępcze czyny, muszę de facto zaakceptować, że należę do organizacji przestępczej, ponieważ przestępstwo osoby te popełniły w ramach i w czasie wykonywania zadań zleconych im przez Związek Kynologiczny.

NIE POZWOLĘ NA TO.

Mój komentarz na mojej stronie internetowej miał przedstawić mój pogląd na tę sprawę, oczyścić mnie z insynuacji i podejrzeń, oraz pomóc we wskazaniu winnych popełnionego w Sopocie przestępstwa.

Dlatego zwracam sie do Dogomaniaków o pomoc w ustaleniu personaliów sprawców bezprawnego naruszenia tajemnicy korespondencji i jej bezprawnego ujawnienia osobom trzecim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='King'][quote name='Albertynka']

King, nie traktuj sprawy przechwycenia prywatnej korespondencji personalnie, ten problem nie dotyczy Ciebie, chyba że sama brałaś w tym udział, przechwytywałaś i czytałaś cudze listy. Mam nadzieję, że tego nie zrobiłaś. Skądinąd dość szczegółowo - jak widać w zamieszczonym linku, opisujesz okoliczności przestępstwa, co sugeruje, że byłaś jego świadkiem lub znasz je z czyjeś (czyjej?) relacji. Jaka jest Twoja rola w tej sprawie?[/quote]

Być może wzięłam to za bardzo do siebie dlatego gdyż wiem, że są osoby które zarzucają mojemu psu to iż nie mieści się w granicach wzrostu.
To od kogo mam te informacje pozwól że zatrzymam dla siebie. Nie mam zamiaru Ci tłumaczyć. Wszystko jest na naszym forum.
Uważam że ten topic nie ma sensu i nalezy go zamknąć . Po co wałkować to co już jest napisane na sam.pl. Nie mam na to ani siły ani ochoty.
Pozdrawiam i żegnam[/quote]

Ja też nie mam czasu na to, ale po tym jak opisałaś na jednym z internetowych forum historię przechwycenia i ujawnienia prywatnego listu przez "jedną z organizatorek" i "tłumacza" podczas spockiej wystawy, nie powinnaś się dziwić, że sprawa zaczęła wymagać dokładnego zbadania i wyjaśnienia. Domniemuję, że opisane przez Ciebie przestępstwo faktycznie miało miejsce - więc pozostaje mi tylko poprosić Ciebie o ujawnienie szczegółów tej sprawy oraz personaliów osób, które popełniły przestępstwo.

Przykro mi, jeśli to mieliby być członkowie Związku Kynologicznego, ale wykluczenie tych osób ze Związku jest pierwszym krokiem, jaki powinno się podjąć w przypadku potwierdzenia się zarzutów postawionych przez Ciebie na jednym z internetowych forum.

zapis tej dyskusji - zawierający również Twoje wypowiedzi na ten temat - jest na stronie

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url][/quote]

[b]I znowu pojawia się Albertynka wraz z kolejną stworzoną przez siebie aferą :evil: :evilbat: :evil: :evilbat: [/b]
Albertynka ,jak już zauważyłam kiedyś,pojawia się na DGM tylko po to aby poaferzyć :evil: Zaczęła/ął :wink: w kwietniu,w topiku o wystawie warszawskiej,później mieszała/ał :wink: w topiku o wystawie w Tulln :evil:
Albertynka NIGDY nie pisze na forum ot,tak sobie.Dla mnie,to,co pisze w tym topiku jest chore :stupid: Albertynka! Ty nie masz nic do roboty?Może Ty o PRZESTĘPSTWIE :lol: :wink: zawiadom odpowiednie służby?Jakieś ABW,może ABN,a jak nie pomoże to może jakieś Centralne Biuro Śledcze,może Interpol?????????? :lol: :lol: :lol:
I moja rada:przestań mieszać tu na forum,przestań,bo i stąd też Cię wywalą,a wtedy pozostanie Ci gadanie albo do 2-giej połowy albo do ściany,a jesteś na dobrej drodze do tego.....
Chcesz być na dogo,pisz normalnie,nie chcesz -spadaj stąd! :evil: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale przeczytanie niezakleonego listu to napewno nie przestępstwo. Twoja argumentacja jest dla mnie śmieszna. Co innego jeśli toś Cię obrażał personalnie, przytocz cytaty. Czy Ty wogóle orientujesz się co to jest przestępstwo. W moich oczach, jak dotychczas jest to śmieszne, dziecinne i nikomu niepotrzebne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']


[b]I znowu pojawia się Albertynka wraz z kolejną stworzoną przez siebie aferą :evil: :evilbat: :evil: :evilbat: [/b]
Albertynka ,jak już zauważyłam kiedyś,pojawia się na DGM tylko po to aby poaferzyć :evil: Zaczęła/ął :wink: w kwietniu,w topiku o wystawie warszawskiej,później mieszała/ał :wink: w topiku o wystawie w Tulln :evil:
Albertynka NIGDY nie pisze na forum ot,tak sobie.Dla mnie,to,co pisze w tym topiku jest chore :stupid: Albertynka! Ty nie masz nic do roboty?Może Ty o PRZESTĘPSTWIE :lol: :wink: zawiadom odpowiednie służby?Jakieś ABW,może ABN,a jak nie pomoże to może jakieś Centralne Biuro Śledcze,może Interpol?????????? :lol: :lol: :lol:
I moja rada:przestań mieszać tu na forum,przestań,bo i stąd też Cię wywalą,a wtedy pozostanie Ci gadanie albo do 2-giej połowy albo do ściany,a jesteś na dobrej drodze do tego.....
Chcesz być na dogo,pisz normalnie,nie chcesz -spadaj stąd! :evil: :evilbat:[/quote]

Droga Matagi, taki dogomaster a taki niekulturalny.

Jeśli uważnie przeczytasz mój pierwszy post na ten temat, zrozumiesz, że zwracam się do Dogomaniaków z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu tej skandalicznej sprawy przestępstwa w Sopocie - o której oczywiście należy powiadomić prokuraturę rejonową. Na obecnym etapie sprawy zwracam się do Dogomaniaków o pomoc w ustaleniu personaliów winnych - i nie pisz do mnie jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia na ten temat.

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność a mi łaskawie nie zawracaj głowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Wybacz, ale przeczytanie niezakleonego listu to napewno nie przestępstwo. Twoja argumentacja jest dla mnie śmieszna. Co innego jeśli toś Cię obrażał personalnie, przytocz cytaty. Czy Ty wogóle orientujesz się co to jest przestępstwo. W moich oczach, jak dotychczas jest to śmieszne, dziecinne i nikomu niepotrzebne[/quote]

skonsultuj się z jakimś prawnikiem zanim następnym razem napiszesz tak kontrowersyjną opinię jak to, co przytaczam w cytacie

niestety bardzo się mylisz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']A w ogóle to co to za wtykanie listów sędziemu przed oceną???????Może to nie przestępstwo,ale z etyką to nie ma nic wspólnego! :-?
[b]Albertynka! wiesz co to etyka???????? :x [/b][/quote]

no to jeszcze raz:

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność a mi łaskawie nie zawracaj głowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']A w ogóle to co to za wtykanie listów sędziemu przed oceną???????Może to nie przestępstwo,ale z etyką to nie ma nic wspólnego! :-?
[b]Albertynka! wiesz co to etyka???????? :x [/b][/quote]

no to jeszcze raz:

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność a mi łaskawie nie zawracaj głowy[/quote]Zrób nam wszystkim przysługę i zmień przynajmniej ten tytuł, bo mnie osobiście to razi. Dla mnie skandalem jest dać taki tytuł tak błachej sprawie. Jakim prawem obrazasz Sopot. Co oni Ci tam zrobili. Zgwałcili, pobili, otruli twego psa???????????????????. To jakaś mania prześlaowcza. Bardzo Cię proszę zmień ten tytuł, bo dla mnie wystawy w Sopocie to jedne z lepszych i niedobrze mi się robi jak na ten tytuł patrzę

Link to comment
Share on other sites

[b]Albertynka napisał:[/b]

Droga Matagi, taki dogomaster a taki niekulturalny.

Jeśli uważnie przeczytasz mój pierwszy post na ten temat, zrozumiesz, że zwracam się do Dogomaniaków z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu tej skandalicznej sprawy przestępstwa w Sopocie - o której oczywiście należy powiadomić prokuraturę rejonową. Na obecnym etapie sprawy zwracam się do Dogomaniaków o pomoc w ustaleniu personaliów winnych - i nie pisz do mnie jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia na ten temat.

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność a mi łaskawie nie zawracaj głowy

Może Ty,Albertynko,o kulturze mi nie pisz :wink: Twoje, bardzo "kulturalne" :evil: maile ,wysyłane przed wystawą w Augustowie do biura oddziału,wszyscy pracownicy biura pamiętają.
Własnoręcznie też zminiłam klasę Twego psa na zgłoszeniu na w/w wystawę.Nie jest uczciwe zgłaszanie psa do klasy z której wyrósł już jakiś czas temu :nono: doświadczony hodowca takich błędów nie popełnia,chyba,że liczy na to,że nie zostanie to zauważone :wink:

A co do fotek,które to wykonuję Twoim psom,to już chyba lekka przesada?Człowieku,jeżeli zrobiłam Twoim psom jakieś zdjęcia,to tylko dlatego,że były to samoyedy.Ja w życiu nie odróżnie Twoich samoyedów od innych.A Ty myślisz,że ja pamiętam jak Ty wyglądasz? :o Nie pochlebiaj sobie :wink: Zazwyczaj pamiętam przystojnych facetów,pamięć mam iście fotograficzną :wink: Ale niestety ,Ciebie w mej pamięci nie ma :wink: Więc dlaczego mam Ci robić jkieś tam kompromitujące zdjęcia? :o Ty nie masz przypadkiem manii prześladowczej???????? :o :o

Mnie Ty,Albertynko nie obchodzisz,nie obchodzą mnie Twoje psy,ale obchodzi mnie to,że [b]z dogomanii robisz rynsztok :evil: Wylewaj swoje brudy gdzie indziej,nie psuj tutaj atmosfery![/b]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję żeby jakiś moderator zajął się tym topiciem (czyt.zamknął) i zrobił coś z Albertynką (czyt. conajmniej wlepił ostrzeżenie)


P.S.Matagi jak tam Twoje pociechy ;) ?
Aaa przywieziesz mi na klubówke ta kasetę wideo z papugą :lol: ?
Będę sekretarzem na ringu owczarków szkockich plis plis plissss :grins:

Link to comment
Share on other sites

Całkowicie popieram Matagi. RadzęCi Albertynka oddaj sprawę do prokuratury, niech oni zbadają to"przestępstwo", niech powołają komisję śledczą, bo ani my dogomaniacy nie mamy takich uprawnień, a jak już będziesz miała wyrok na ręku, to wtedy zwróć się do ZKP w Sopocie o ukaranie innych. Zegnamy Cię. Jesteś tak uparta, że nikt z nas Cię nie przekona i te głupie dyskusje nikomu tu się nie podobają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Proponuję żeby jakiś moderator zajął się tym topiciem (czyt.zamknął) i zrobił coś z Albertynką (czyt. conajmniej wlepił ostrzeżenie)


P.S.Matagi jak tam Twoje pociechy ;) ?
Aaa przywieziesz mi na klubówke ta kasetę wideo z papugą :lol: ?
Będę sekretarzem na ringu owczarków szkockich plis plis plissss :grins:[/quote]
Pamiętam,[b]Dianka! :P [/b]!Przywiozę kasetę! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Albertynko :)
albo Albertynie, z tej strony kłania się TZ Anuli "King". Mam nadzieję, że zasięgnął Pan (i) opini prawnika, domagając się ujawnienia osoby, która przekazała informację o "liście" a w zasadzie korespondencji w formie otwartego pisma, kierowanego do Panii Mach, oceniającej samki na wystawie w Sopocie. Czyn, o którym Pan(i) pisze jest objętym penalizacją przepisu art. 268 par. 1 Kodeksu Karnego. Art. 267 par. 1 kk nie ma tu zastosowania, albowiem dotyczy on otwarcia zamkniętego pisma. Niejednak oba przypadki ścigane są na wniosek pokrzywdzonego, czyli stony postępowania, którym jak rozmumiem Pan(i) nie jest.
Na uwagę zasługuje fakt, że nie jest Pan(i) przekonany, iz informacja nie została doręczona Pani Mach, zważywszy, iz w Sopocie King został zmierzony, ku zadowoleniu niektórych osób, przez sędziego.
Reasumując, skoro jest Pan(i) autorem pisma, a tym samym osobą pokrzywdzoną, wówczas proszę złożyć stosowne doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia czynu zabronionego i jedynie w toku postępowania można żądać ujawnienia informacji, o którą Pan(i) wnosi.
Zakończmy więc konwersację, bo nie ma sensu. Pzdrawiam Marek
Aha za poradę się nic nie należy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='Diana14']Proponuję żeby jakiś moderator zajął się tym topiciem (czyt.zamknął) i zrobił coś z Albertynką (czyt. conajmniej wlepił ostrzeżenie)


P.S.Matagi jak tam Twoje pociechy ;) ?
Aaa przywieziesz mi na klubówke ta kasetę wideo z papugą :lol: ?
Będę sekretarzem na ringu owczarków szkockich plis plis plissss :grins:[/quote]
Pamiętam,[b]Dianka! :P [/b]!Przywiozę kasetę! :lol: :lol:[/quote]

Łaaa super :multi: !!! Tylko ja będę "uziemiona" na tym ringu więc mam nadzieję, ze bedziesz miała chwileczkę na jej dostarczenie i, ze nie sprawię Ci tym kłopotu :lol: Jakby co to będę od ok. 9 na ringu więc jak będziesz miała chwilkę to wpadnij na pogaduchy ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...