Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy wiadomość dla miłosników sharpei.Jedyny reprezentant Polski na European Dog Show ,Budapeszt 2008 - [B]Ch Bellshow Tabasko Torwen[/B] wrócił z tej wystawy jako[B] V-CE EUROPEAN WINNER 2008!!! [/B]
Nasza malutka [B]Bellshow Version Extra De Lux Li Torwan[/B] na clubowej -[B]BABY BOB CLUB SHOW HUNGARY!!!![/B]
Zgłoszonych było 130 shar-pei ,ocenionych 113.Więcej na temat samej wystawy Euro i Club Dog Show w temacie wystawy -Europejska ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasia ,dzięki Małgosia:B-fly:Szkoda ,że wystawcy z Polski na tak prestizowe wystawy nie przyjezdżają.Z przyjemnością patrzyłam jak Rosjanie,Węgrzy czy Włosi wspierali się wzajemnie , a ja z nadzieją wypatrywałam Volariusa ,którego wypatrzyłam w katalogu:Poland: Niestety na próżno:niewiem: Mam nadzieję ,że Bratysława 2009 będzie bardziej obfitowała w biało-czerwone kwiatki:terazpol:
ps.
Kasia ,jestem do końca roku w domu ,czekam na wizytację.Tak ,tak -to zaproszenie:knajpa:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ;) Szczerze, to jeszcze nie slyszalam takiej nazwy koloru:lol:
A moze ktos z Was, sharpomaniakow, posiada zdjecia z jesiennej wystawy w NDM? Pokazywalismy sie w klasie otwartej lucky chinese's fci Al Diabolo, porownanie o boba przegralismy z pieknym psem z mlodziezy Ignacy asta la vista :D

Link to comment
Share on other sites

Ten sharpek na zdjęciu ma kolor czarny, są różne odcienie czarnego, ale nie ma takiego koloru jak kokosowy.

Już gdzieś na Dogo albo Shar Pei world był ten temat przerabiany.

Kolor czarnych shar peików robi się najbardziej brunatny w okresie linienia, ale nie u wszystkich. Niektóre są mniej lub brunatne.

Będziesz ze swoim pieskiem w Poznaniu?

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, czyli jednak czarny ;)
Diabolo nie jest moj, ja go tylko przygotowuje do wystaw i pokazuje na ringu :) Aktualnych zdjec brak, ale takie sprzed poltora roku:
[img]http://www.lucky-chineses.at/_DSF0006%20-%20e.jpg[/img] ze strony hodowcy ;)
I jako papis: [img]http://www.lucky-chineses.at/diabolo04.jpg[/img]

Tak, do Poznania sie wybieramy, w klasie otwartej. Ogolnie probujemy zrobic ChPl i repa, na razie bylismy na dwoch wystawach- w zeszlym roku w szczeniakach z wo, i teraz w NDM w otwartej z cwc i ndpwr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wlodek1703']Masz rację karolka, temat kolorów był wielokrotnie wałkowany na różnych forach itp. Nie ma koloru kokosowego, tak samo jak brzoskwiniowego (ale jest blond). Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, że moje dwa psy są czarne, tylko trochę mniej brunatne :megagrin:[/quote]
:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:nie no Włodziu..one są całkiem czarniawe /prawie jak Grigorij w czterech pancernych/ :roflt::roflt::roflt::roflt:tylko wypłowiały....troszku :eek2:.......... hihiihihihihiihih.................

[B]zakla[/B] ... piesio jest śliczny... dokładnie tak sie koloruje jak moja Idni... a co do "kokosa"... to jak wyrwiesz włos psiowi zobaczysz, że spód jest jasny natomiast końcówka ciemna... stad to troszke potoczne określenie.... aczkolwiek bardzo trafne :seeyeah: w Poznaniu ...hihihihiih...będzie tam całkiem spora brygada...... i wiesz co...my tam jedziemy żeby się dobrze bawić a nie tylko wyciskac z psów championy :cool2::cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']...my tam jedziemy żeby się dobrze bawić a nie tylko wyciskac z psów championy :cool2::cool2:[/quote]

A ja do tej pory byłam przekonana ,że jedno drugiemu nie przeszkadza...:PROXY5: Kurcze,muszę się dowiedzieć, jak wyciska się z psa Championa !:ices_bla:Tyle lat wystawiam,a wyciskać nie potrafię....Hmmm,człowiek całe życie się uczy...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[B]Króliczek[/B].. hihihihhihiih... no.... Ty chyba przy tak dobrym piesku jakim jest Tabasco reagowac w ten sposób nie musisz... :lol::lol::lol::lol: ale sama wiesz jak wygladaja wystawy i jak niektórzy podchodza do nich śmiertelnie poważnie i ambicjonalnie.. i przy jakielkolwiek porażce schodzą z ringu oburzeni. Czy o to chodzi ??? chyba nie......... sama kiedys byłam świadkiem jak pies który nie spełnił oczekiwań pana dostał po zejściu w łeb.. na odlew.... Nie lepiej nie nastawiać się na najwyższe noty i jechać dla przyjemności z przyjacółmi i być może zostać mile zaskoczonym :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: niż planować od razu championa i schodzić z ringu wściekłym....bo nominacji sie nie dostało ... ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']

[B]zakla[/B] ... piesio jest śliczny... dokładnie tak sie koloruje jak moja Idni... a co do "kokosa"... to jak wyrwiesz włos psiowi zobaczysz, że spód jest jasny natomiast końcówka ciemna... stad to troszke potoczne określenie.... aczkolwiek bardzo trafne :seeyeah: w Poznaniu ...hihihihiih...będzie tam całkiem spora brygada...... i wiesz co...my tam jedziemy żeby się dobrze bawić a nie tylko wyciskac z psów championy :cool2::cool2:[/QUOTE]
Spokojnie, ja tam tylko wyrazam nadzieje wlascicieli Diabola. A sama wystawiam od jakiegos czasu. Chyba normalnym jest, ze jedzie sie z nadzieja na dobre wyniki? A jak nie wychodzi, to trudno. Ja swietnie pojmuje problem, bo moja wlasna osobista suka jest ozikiem w typie sportowym- i mimo czesto lepszej budowy niz konkurencja, jest ustawiana jako ostatnia w stawce- tylko przez to, ze jest drobna i niewlochata:lol: Majac takiego burka na wystawy jezdzi sie tylko dla przyjemnosci:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Spokojnie, ja tam tylko wyrazam nadzieje wlascicieli Diabola. A sama wystawiam od jakiegos czasu. Chyba normalnym jest, ze jedzie sie z nadzieja na dobre wyniki? A jak nie wychodzi, to trudno. Ja swietnie pojmuje problem, bo moja wlasna osobista suka jest ozikiem w typie sportowym- i mimo czesto lepszej budowy niz konkurencja, jest ustawiana jako ostatnia w stawce- tylko przez to, ze jest drobna i niewlochata:lol: Majac takiego burka na wystawy jezdzi sie tylko dla przyjemnosci:eviltong:[/quote]


hihihihihii...to witaj w "klubie" :laola: jak sie do tego nie podchodzi z dystansem to można ześwirować :cunao::cunao:i naprawdę miłej zabawy :multi::popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='króliczek']A ja do tej pory byłam przekonana ,że jedno drugiemu nie przeszkadza...:PROXY5: Kurcze,muszę się dowiedzieć, jak wyciska się z psa Championa !:ices_bla:Tyle lat wystawiam,a wyciskać nie potrafię....Hmmm,człowiek całe życie się uczy...:hmmmm:[/quote] To jest sztuka Dzień dobry P.Kingo Gratulujemy Pani i Tabasko nagrody której otrzymaliście na Europejskiej Wystawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...