Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

Tak [b]AGAMA[/b] masz rację ,ale troszkę uściślę .Do INTERA potrzebne są 4 x CACIB z trzech krajów .Przepisy teraz się zmieniły ,więc nie muszą być to CACIBy z kraju psa(w naszym wypadku Polska) ,mogą być z zupełnie innych.Dla nas każdy wariant jest do przyjęcia ,ponieważ my już te CACIBy z czterech różnych krajów mamy i z Polski oczywiście też :wink: Także ,aby do wiosny :wink: tzn do stycznia(haha) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma co ukrywać [b]AGAMO[/b] ,że mi także było bardzo miło poznać :D Fajnie się z Tobą gadało.Mam nadzieję że to nie pierwszy i ostatni raz :wink:
A co do suni ,to sama nie wiem co z jej zaciążeniem .Niestety na pewne wyniki trzeba mi jeszcze będzie poczekać.W ten sposób uczę się pokory i cierpliwości 8) :D :wink:
Napewno jak już będę coś nie coś wiedziała dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agama']Draczyn zmobilizuj sie i zamiesc fote najstarszej szarpejki w POLSCE PIGUNIA tak slicznie wyglada :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote]Ona faktycznie świetnie sie trzyma ale fotki nie umiem zamieszczać. Jutro mogę zrobić i przeslać do kogoś kto je zamieści na forum. Mnie to nire wychodzi. A le czy ona jest najstarsza w Polsce - tego niewiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Pigula to coreczka Pigwy :D Pigwa jest suczka Draczyna przywieziona z CZech w rodowodzie to Cira Enki ale moge sie mylic[/quote]Nie mylisz się. Nie zdążyliśmy zrobić jej dziś zdjęcia. Marek był pół dnia z Lizą u lekarza n różnych badaniach, a zdjęcia to jego podwórko. Jak się sytuacja trochę unormuje, to porobimy zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

była bardzo piękna, ale teraz już nie ma takiej spuchniętej mordeczki jak kiedyś. Jak była na ringu to każdy sędzia mówił, że to najładniejsza suka na ringu, ale niestety miala wadę zgryzu i zawsze bdb. Szczeniaki jakoś po niej tego nie dziedziczyły, bo kiedyś tam je miała m.in Panda to jej córeczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Oj Draczyn draczyn dawno nie obserwowalas SZARPEI ktore obecnie sa interami Kroliczka Krolewicz to Zjawisko :D :D :D :D :D :D :D :D :D Oczywiscie Pigwa jest Super :D[/quote]Oczywiście tak dawno nie byłam na wystawie, przeszło miesiąc temu. Pewnie od tego czasu dużo ię mienilo

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nie wchodzisz Agama. Pewnie się obraziłaś. Naprawdę nie ma o co. To ja powinnam się raczej obrazić, bo robisz ze mnie jakiegos dyletanta kynologicznego - nie wiadomo po co. Zapomnijmy o tym incydencie i koniec. Tak chyba będzie najlepiej. Porozmawiajmy o naszych psiakach

Link to comment
Share on other sites

Draczyn wcale sie nie obrazilam tylko jak siedze na ringu szarpei choc nie wystawiam to widze ze jest wiele bardzo pieknych zwierzatek nie ma kakiego rozrzutu jak kiedys i wspaniale :D Kiedy ta rasa byla bardzo modna to hodoffffcy :evilbat: robili typowe swoje poczynania :( i bylo co bylo teraz chyba jest inaczej obym sie nie mylila...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']http://img427.imageshack.us/img427/2180/hpim10339xe.th.jpg
A to nasza 11letnia sharpejka[/quote]Agama, a czy uważasz, że jej czegoś brakuje???????????????????????????????
[B][COLOR="Red"]
Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B] PKt 10 regulaminu :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...