Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']MYSLE ZE NIE JEST TAK DO KONCA ZOBACZYLAM SZARPEJOWCA KTORY JEST ZALOGOWANY MOZE SIE ODEZWIE JEST OSOBNE FORUM DLA SZARPEI ALE ..NIE BEDE KOMANTOWAC ANNA K MA TEZ PROSIACZKI CUDNEJ URODY MISIUNIE[/quote]A czemu piszesz cały czas dużymi literami. Napisz na pv do niej, aby tu zawitała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']MYSLE ZE NIE JEST TAK DO KONCA ZOBACZYLAM SZARPEJOWCA KTORY JEST ZALOGOWANY MOZE SIE ODEZWIE JEST OSOBNE FORUM DLA SZARPEI ALE ..NIE BEDE KOMANTOWAC ANNA K MA TEZ PROSIACZKI CUDNEJ URODY MISIUNIE[/quote]
Ania-K ma shar-pei :o , w takimrazie coś mnie ominęło :hmmmm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona'][quote name='Agama']MYSLE ZE NIE JEST TAK DO KONCA ZOBACZYLAM SZARPEJOWCA KTORY JEST ZALOGOWANY MOZE SIE ODEZWIE JEST OSOBNE FORUM DLA SZARPEI ALE ..NIE BEDE KOMANTOWAC ANNA K MA TEZ PROSIACZKI CUDNEJ URODY MISIUNIE[/quote]
Ania-K ma shar-pei :o , w takimrazie coś mnie ominęło :hmmmm: :lol:[/quote]Nie tylko ćiebie, ja taż tego nie zauważyłam. Jesteśmy pewnie mało rozgarnięte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Iwona'][quote name='Draczyn']Jak Wam się podoba mój nowy nabytek kynologiczny[/quote]
Śliczny :lol: przerzuciłaś się na kropki? :lol:[/quote]Iwona, chyba za dużo wypiłaś, gdzie tu widziszjakieś kropki[/quote]
no tak- chyba masz rację Draczyn :lol: muszę odstawić to :beerchug: i:drinking: a przerzucić się na :pepsi: :lol: :lol: :lol:
Nimniej obecnie widoczny buldożerek jest równie słodki, chyba że to biała myszka :hmmmm: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

iwona bardzo je kochamy a z drugiej strony wiadomo ze krotko zyja nie liczac wyjatkow jak zaczynaja chorowac to error moczowka lub mocznica to robisz wszystko co dostepne weci ratuja a ztego i tak klops mialam juz nie zaposiadac nowego s-h ale to taka niezalezna kocia rasa ze oczywiscie odchowujemy czarna s-h jest maalutka 41 cm mimo wieku 11 miesiecy dama -tak ma na imie jest chyba 8 cudenkiem na tym swiecie nie rozstaniemy sie z ta rasa a ozachowaniach to w nastepnych postach caluski dla prosiaczkow i kwiatuszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']iwona bardzo je kochamy a z drugiej strony wiadomo ze krotko zyja nie liczac wyjatkow jak zaczynaja chorowac to error moczowka lub mocznica to robisz wszystko co dostepne weci ratuja a ztego i tak klops mialam juz nie zaposiadac nowego s-h ale to taka niezalezna kocia rasa ze oczywiscie odchowujemy czarna s-h jest maalutka 41 cm mimo wieku 11 miesiecy dama -tak ma na imie jest chyba 8 cudenkiem na tym swiecie nie rozstaniemy sie z ta rasa a ozachowaniach to w nastepnych postach caluski dla prosiaczkow i kwiatuszka[/quote]A ską masz tą 11to miesięczną, nic o niej nie mówiłaś. Ile masz teraz wszystkich psów. Mówisz, że krótko żyją? Moja ma 10 lat i b. dobrze ię trzyma. W tej rasie b. ważne jest prawidłowe żywienie, żadnych wędlin ani słodyczy i nic ze stołu i wtedy jest ok

Link to comment
Share on other sites

Draczyn- ciesz się w takim razie z pięknego wieku swojego sh :D . Niestety bardzo często takiego pięknego wieku nie dożywają i nie jest to tylko kwestia odżywiania :( . Często genetycznie obciążone są amyloidozą i prawidłowe żywienie tylko może im trochę życie wydłużyć, najgorsze jest to , że choroba ta nie daje oznak we wczesnej fazie a potem często jest już za późno na wszelkie działanie. Troszkę za dużo Amerykanie majstrowali przy tej rasie :( .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...