Jump to content
Dogomania

Championat Rosji


Elitesse

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Czyli państwa, które dawały nam swoje szybkie ścieżki dostępu do ichniejszych championatów, powoli się wykruszają. Tylko dlaczego p. Mania nie podpisuje umów? Może nie ma odpowiedniego dlugopisu?
Pzdr.[/quote]

wedlug mnie tak i jest
pzdr z Litwy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolfin'][quote name='Asiaczek']Czyli państwa, które dawały nam swoje szybkie ścieżki dostępu do ichniejszych championatów, powoli się wykruszają. Tylko dlaczego p. Mania nie podpisuje umów? Może nie ma odpowiedniego dlugopisu?
Pzdr.[/quote]

wedlug mnie tak i jest
pzdr z Litwy :D[/quote]
Hej, witaj na forum!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jezeli masz ch. Polski to wystarczy jeden CAC na wystawie regionalnej, krajowej lub miedzynarodowej.
Tak przeczytalem w katalogu wystawy regionalnej z 29 stycznia tego roku w Klainingradzie. Wlasnie po tam jechalem i wzialem ze soba ksero rodowodu i championatu Polski. Ponadto zazyczyli sobie 30 euro i maja mi przyslac dyplom z Moskwy do domu.
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

O widzę, że troszkę podrożał ten dyplom championa. My we wrześniu 2005 płaciliśmy 20 EUR.
Z tego co mi wiadomo od kilku osób, to dyplomy z Moskwy wracają do Kaliningradu, do klubu organizującego wystawę i dopiero oni wysyłają, a najczęściej czekają jak ktoś od nich będzie jechał do Polski na wystawę i wtedy zabiera gotowe dyplomy. Ale może to zależy od tego, który klub organizuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...

[quote name='BeataG']W każdym kraju do zgłaszania w klasie championów upoważnia championat dowolnego kraju oraz championat międzynarodowy.[/QUOTE]

Aha, tylko czy Ch. RKF jest uznany jako championat krajowy czy tylko Ch. Rosji? Wiem, ze w przypadku Niemiec tak Ch. Niemiec (Klub) jak i Ch. Niemiec (VDH) upowaznia do zglaszania w kl. championow i nie bylem pewny czy z Rosja jest tak samo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']Czy dalej obowiązuje zasada, że wystarczy jeden CAC na dowolnej wystawie jeżeli ma się Championat Polski?[/QUOTE]

nie tak do końca.... cac musi być z wystawy międzynarodowej lub krajówki organizowanej pod patronatem rkf i przyznającej wnioski na championa czyli w nazwie musi być [FONT=Arial]“Чемпион РКФ”[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[B][FONT=Arial] Для иностранных собак, не зарегистрированных в РКФ [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Вариант 6.[/FONT][/B][FONT=Arial] 1 САС, получен на Интернациональной выставке “САС[/FONT][FONT=Arial]IB[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]“ либо на Национальной, Всероссийской выставке “Чемпион РКФ” и сертификат или диплом “Чемпион” страны проживания члена [/FONT][FONT=Arial]FCI[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]или [/FONT][FONT=Arial]AKC[/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial]KC[/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial]CKC[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Cancun']Mam pytanie: czy [B]Ch. RKF[/B] upowaznia w PL do zglaszania w klasie championow?? Dziekuje z gory za odpowiedz![/QUOTE]

Jak bylam w tym roku na wystawie w Kaliningradzie to jedna Rosjanka zapytana o roznice miedzy Ch. RUS a Ch. RKF tlumaczyla, ze [B]nie[/B] mozesz zglaszac do klasy championow jesli masz tylko Ch. RKF - tak jest na pewno w Rosji, nie wiem jak w PL. Spróbuj, moze w PL sie nie znaja i sie uda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='minumam']wystawa w Kalingradzie jest zawsze w ostani wekend maja zwykle 25-26 maja, więc już była, następna w przyszłym roku[/QUOTE]

dziękuję za odpowiedź, choć niestety mnie nie cieszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...