Jump to content
Dogomania

Championat Rosji


Elitesse

Recommended Posts

1 CAC + tytuł championa z innego kraju FCI daje ci championat Rosji.

Załączam link z regulaminem przyznawania tytułu Championa Rosji (RKF)
[url]http://www.naszepsy.pl/regulaminy.asp?id=1081[/url]

oraz do związku kynologicznego w Rosji
[url]http://www.rkf.org.ru/eng/index.htm[/url]

Koszt championa Rosji wynosi 10 Euro

Link to comment
Share on other sites

Z międzynarodówki na pewno to wiesz,a czy z krajówki - nie wiem.
Na pewno liczy się CAC z otwartej,ale pies powinien być zgloszony z tytułem ch.Można tak,były takie psy/suki w katalogu np.ch PL imię i nazwa hodowli.I wpis w klasie otwartej.
10 euro w zeszłym roku,dodatkowo 35,00 lub 45,00 zł. płatne za pobraniem listu poleconego.Weź ze sobą kopię championatu,nie szkodzi,że wysłałaś ze zgłoszeniem.trochę czeka się na dyplom,dobrze jest ich e-mailowo poganiać po upływie jakieś 2 miesięcy.[/list]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[b]Musiałek[/b] :

1/ nie mam żadnej informacji i nigdy nic nie słyszałam na temat, który z tych Championatów jest "ważniejszy" lub "nadrzędny".

2/ Posiadanie Championatu Rosji nie ma nic wspólnego z otrzymaniem Championatu Federacji.

3/ aby zdobyć tytuł [b]Championa Federacji [/b]należy:
- otrzymać 4 cerfytikaty/wnioski KCzF (Kandydat na Championa Federacji); certyfikaty/wnioski powinny być otrzymane od jednej Federacji.
- otrzymać 1 certyfikat/wniosek (dyplom) (Champion Federacji) na wszechrosyjskiej wystawie.


Jest jeszcze inny, trzeci tytuł, a mianowicie: Champion RKF (Champion Federacji, ale kilku Federacji, w przeciwieństwie do poprzedniego tytułu - Champion Federacji (jednej Federacji). Można go zdobyć w następujący sposób:
- 3 cerfytikaty/wnioski Champion Federacji od 3 różnych Federacji (Federacje: RFLC, RFCC, OANKO, RFOC),
- 2 certyfikat "Champion RKF" otrzymany na międzynarodowej lub wszechrosyjskiej wystawie.

Pzdr.

-

Link to comment
Share on other sites

[b]Gosik71[/b] - ja pisałam o "dorosłym" Championacie. W młodzieży jest podobnie i jest kilka dróg zdobycia Młodziezowego Championa Rosji, ale - póki co - dla nas, jeżeli masz Mł.Ch.PL, to potrzeba 1xCACJ lub 1x wniosek Modzieżowy Zwycięzca Rasy- RKF. Wystawy, na których, chce się zdobyć ten wniosek, myszą byc opublikowane i zatwierdzone przez RKF. Przed wystawą - w razie wątpliwości - najlepiej zadzwonić do danego miasta i upewnić się, jak to jest.

No i trzeba pamiętać o nadchodzących zmianach; ja jeszcze nic bliższego o tych zmianach nie wiem (oprócz tego, że nie będzie tej szybkiej drogi, tak słyszałam).
Pzdr.

-

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, dobrze by było, aby tzw. szybka droga zdobycia Championatu danego kraju działała także w drugą stronę. To znaczy my też powinnismy coś dla drugiego kraju zrobić w tym kierunku. Jak do tej pory tylko korzystaliśmy z przywilejów, nic w zamian nie dając... No i nasi bracia się zdenerwowali.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...