Jump to content
Dogomania

Fart - Wyżeł Weimarski


Kayahh

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kayahh']i przyszedl czas na 2 kolejne fotki fatra z jego wyprawy
1.
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4690/tnpict00078qv.jpg[/IMG]

2.
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9717/tnpict00088ta.jpg[/IMG][/quote]

Piękne, boskie stworzenie :loveu:

Weimary mają coś takiego w sobie, że lunatycznie zwracam się w ich stronę i nie mogę oderwać wzroku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='*luthien*']ale jesteście :evil_lol: na forum dawać:evil_lol:
[SIZE=1][COLOR=lightblue]a u nas nowe fotki:oops:[/COLOR][/SIZE][/quote]

no to ja się przyznam... :oops: no bo ja pytałam o obrożę Farta..
baaardzo bym chciala taka kupić dla Hugo i nigdzie nie widziałam...już raz taką mieliśmy się spsuła:razz:...
może ktoś gdzieś widział...w jakims sklepie internetowym....hm... juz sama nie wiem...
jak sie do czegoś czasem przypnę.....
eeech..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']czemu ja nie mam takiego farta:placz: żeby mieć takiego Farta:placz: ja która od zawsze marzę aby co rano patrzeć w te piękne jasne przenikliwe oczy i głaskać tą aksamitną srebrną sierść. Weimar to mój cel życiowy, mam nadzieję, że osiągalny.
Popodziwiam go sobie hehe.:loveu::loveu::loveu:
pozdrawiam![/quote]

Ambra a co stoi na przeszkodzie żeby srebrne cudo było z Tobą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']czemu ja nie mam takiego farta:placz: żeby mieć takiego Farta:placz: ja która od zawsze marzę aby co rano patrzeć w te piękne jasne przenikliwe oczy i głaskać tą aksamitną srebrną sierść. Weimar to mój cel życiowy, mam nadzieję, że osiągalny.
Popodziwiam go sobie hehe.:loveu::loveu::loveu:
pozdrawiam![/quote] no właśnie, tak jak powiedziała Prada, co stoi na przeszkodzie?

Link to comment
Share on other sites

no więc to było tak, że powiedziałam mojemu męźciźnie, że zareczyny maja być oryginalne i tylko wtedy je przyjmę jak ten pierścionek bedzie kokardką przyczepiony do weimarskiej malutkiej suni! :diabloti: Ale, że razem zamieszkaliśmy i moje whippetki zostały u mamy, długo nie wytrzymałam bez psa i dzieki dogo przyprowadziłam na tymczas dobermankę!która juz bedzie na stałe, ale przez to weimarka musi poczekać bo po 1sze 8h dzieciak sam by był a po drugie na 50 m2 troche cięzko by nam się poruszało!:evil_lol:
ale jak tylko domek sobie kupimy to bedzie podstawowym wyposażeniem kanapowo - spacerowym:loveu: .... hm i może wreszcie ten chłop mi się oświadczy:roll:

więc ja dalej podziwiam Wasze pociechy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']no więc to było tak, że powiedziałam mojemu męźciźnie, że zareczyny maja być oryginalne i tylko wtedy je przyjmę jak ten pierścionek bedzie kokardką przyczepiony do weimarskiej malutkiej suni! :diabloti: Ale, że razem zamieszkaliśmy i moje whippetki zostały u mamy, długo nie wytrzymałam bez psa i dzieki dogo przyprowadziłam na tymczas dobermankę!która juz bedzie na stałe, ale przez to weimarka musi poczekać bo po 1sze 8h dzieciak sam by był a po drugie na 50 m2 troche cięzko by nam się poruszało!:evil_lol:
ale jak tylko domek sobie kupimy to bedzie podstawowym wyposażeniem kanapowo - spacerowym:loveu: .... hm i może wreszcie ten chłop mi się oświadczy:roll:

więc ja dalej podziwiam Wasze pociechy:loveu:[/quote]
no to trzymam kciuki!!! tylko za co bardziej? za oświadczyny czy weimara... :)
zważywszy na swoje doświadczenia po zaręczynach i ślubie trzymam za weimara ;)
Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']no to trzymam kciuki!!! tylko za co bardziej? za oświadczyny czy weimara... :)
zważywszy na swoje doświadczenia po zaręczynach i ślubie trzymam za weimara ;)
Pozdrawiam...[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
hahaha dobre!!mnie tam się do ślubu nie spieszy! po 8 latach bycia razem bardziej mnie psiaczek uszczesliwi niż jakiś kawałek metalu na palcu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
hahaha dobre!!mnie tam się do ślubu nie spieszy! po 8 latach bycia razem bardziej mnie psiaczek uszczesliwi niż jakiś kawałek metalu na palcu:eviltong:[/quote]

I to jest rozsądne podejście ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

[CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=DarkRed][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5208/mikolajbd3.gif[/IMG][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5208/mikolajbd3.gif[/IMG]

[COLOR=navy][FONT=Verdana]Białych myśli[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] lekkich jak puch,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] niech Anioł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] otworzy skrzydłem[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] nadziei,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] i niech kolędę zaśpiewa,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] więc w blasku tajemnych świąt,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Verdana] żyj zdrowo i kolorowo.[/FONT][/COLOR]

[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [/CENTER]
[CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=DarkRed][COLOR=navy][FONT=Verdana]życzą Lucy* , Kropka , Sara & Rudy[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...