Jump to content
Dogomania

Fart - Wyżeł Weimarski


Kayahh

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak miałem 2 miesiące to lubiłem duuuuużo spać:
[img]http://img398.imageshack.us/img398/2443/tn1024tapetabw2bw.jpg[/img]



[quote]Fart(po polsku fajne imie,gorzej po angielsku)[/quote]
No tak po przetłumaczeniu nie brzmi najlepiej, ale w polskim znaczeniu tego słowa tragedii nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

hihi super fotka :D
Hodowla mało znana... więc nie kojarzę :roll: a rodziców Farcika zdradzisz?

Ja mam już ponad 2 letnią weimarkę (Draka ma nawet topik w galerii ale towarzyszy jej tam wiele innych stworzeń). Pochodzi z hodowli Bobięciński Las... trochę się zaczynam rodowodami interesować dlatego wypytuję :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kayahh'][quote]czekam na wiecej fotek[/quote]
Mogę jeszcze zaprezentować zdjęcie na którym Farcik ma dopiero 2 miesiące:
[img]http://img398.imageshack.us/img398/2443/tn1024tapetabw2bw.jpg[/img]



[quote]Fart(po polsku fajne imie,gorzej po angielsku)[/quote]
No tak po przetłumaczeniu nie brzmi najlepiej, ale w polskim znaczeniu tego słowa tragedii nie ma :)[/quote]
w polskim znaczeniu jak najbardziej pozytywnie :lol: ..ja tylko tak wtracilam bo moja rodzinka jest dwujezyczna i od razu skojarzenie :oops: .ale pofarcilo ci sie z Fartem :D -boski jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]w polskim znaczeniu jak najbardziej pozytywnie ..ja tylko tak wtracilam bo moja rodzinka jest dwujezyczna i od razu skojarzenie[/quote]

Jak mi go przywiezli do domu to pierwsze pomyslalam o tym angielskim znaczeniu;) ale coz pod wplywem czasu da sie do tego przyzwyczaic i zaakceptowac
[quote]ale pofarcilo ci sie z Fartem -boski jest [/quote]

no z Fartem to mi sie naprawde przytrafilo bo mam go jedynie fartem;)

Link to comment
Share on other sites

Jaki on jest śliczny! Zakochałam się w tej rasie po przeczytaniu topicu szarejduszki (Draka jest cudna) teraz będę ślęczeć nad dwoma topicami :P.

One są wszystkie cudniaste a nasze dogomaniackie to już wogóle! I super imię. No i do tego długi ogon :D :Dog_run:

CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDOOOOOOOOO :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Jaki on jest śliczny! Zakochałam się w tej rasie po przeczytaniu topicu szarejduszki (Draka jest cudna) teraz będę ślęczeć nad dwoma topicami :P.

One są wszystkie cudniaste a nasze dogomaniackie to już wogóle! I super imię. No i do tego długi ogon :D :Dog_run:

CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDOOOOOOOOO :multi:[/quote]

Dzieki za pochwały dla farta, no i musze przyznac ze Draka jest naprawde wspaniala. Poza tym widze ze nie tylko ja jestem za ogoniastymi:]

Link to comment
Share on other sites

Z ogonami wciąż jest kłopot :roll: niby zakaz jest ale dla wetów... a związek kynologiczny nie zabrania... i hodowcy często sami tną :roll:
Ja mam azjatę ze stycznia tego roku... a i ogona i uszu BRAK :evilbat: gdybym miała na to wpływ to by miał ale to się tnie zaraz po urodzeniu.

Jeśli natomiast chodzi o weimarkowe ogonki... to ja lubię cięte 8) mają czym pomerdać, nie obijają się o meble (moja półbriardka strasznie uderza ogonkiem we wszystko :-? ) i stójka jakoś tak lepiej wygląda :lol:

Drakunia była kupowana jeszcze przed zakazem. Dziś pewnie kupiłabym już weimara z długim ogonem. Ale wciąż są hodowle, które ogony tną.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jeśli natomiast chodzi o weimarkowe ogonki... to ja lubię cięte mają czym pomerdać, nie obijają się o meble [/quote]

Ja natomiast niecierpie cietych ogonow u weimarow, jesli maja juz byc ciete to wole takie jak np. tnie sie dobermanom, ale takie kopiowane do polowy strasznie mnie zaza, ale wiadomo kazdy ma swoje upodobania;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...