Jump to content
Dogomania

Fart - Wyżeł Weimarski


Kayahh

Recommended Posts

Jak dotat nikt nie wierzy ze on ma zaledwie 5,5 miesiaca :D
robi postrach na ulicy i kto sie bardziej boi to sie odsuwa :P
Ale tak czy inaczej to "bez biegania dzien stracony" - to chyba motto mojego psa;)
Klate sobie wyrzezbil bo odkad skonczyl 3 miesiace regularnie biega sobie po 2 czasem 3 godz. i oto widac efekty...
Z reszta Basco rowniez jest niczego sobie zbudowany :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska']piękne fotki i przepiękny Farcik - weimary są tak fotogieniczne że niejedna fotomodelka mogłaby pozazdrościć 8)[/quote]

oj, moglaby..... zwaszcza tej figurki;)
choc moj sasiad uparcie twierdzi ze Fart nie jest szczuply tylko zaniedbany, wyglodzony i wychudzony... ale coz takiego nie przegadasz

Link to comment
Share on other sites

z tym postrachem na ulicy zgadzam sie w 100% - mojemu to zostalo do dzis :evilbat:
weimary nie sa psami wijacymi sie z radosci na widok obcych a do tego nie sa psami malymi i w okresie intensywnego wzrostu (czyli tak jak Farcik teraz) wygladaja na duze (dla niektorych na dorosle).
znajoma ma takiego 6 miesiecznego chlopca. na wysokosc jak suczka, ale cialko watle jak nie wiem :lol:
patrzac na niego widzi sie dluuuuuugi korpus i dluuuugie lapska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kayahh'][quote name='Alicjarydzewska']piękne fotki i przepiękny Farcik - weimary są tak fotogieniczne że niejedna fotomodelka mogłaby pozazdrościć 8)[/quote]

oj, moglaby..... zwaszcza tej figurki;)
choc moj sasiad uparcie twierdzi ze Fart nie jest szczuply tylko zaniedbany, wyglodzony i wychudzony... ale coz takiego nie przegadasz[/quote] 8) to masz sąsiada znawcę 8) :lol: :lol: , ale wielu jest takich domorosłych kynologów :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Kayahh'][quote name='Alicjarydzewska']piękne fotki i przepiękny Farcik - weimary są tak fotogieniczne że niejedna fotomodelka mogłaby pozazdrościć 8)[/quote]

oj, moglaby..... zwaszcza tej figurki;)
choc moj sasiad uparcie twierdzi ze Fart nie jest szczuply tylko zaniedbany, wyglodzony i wychudzony... ale coz takiego nie przegadasz[/quote] 8) to masz sąsiada znawcę 8) :lol: :lol: , ale wielu jest takich domorosłych kynologów :wink: :lol:[/quote]

no tak, kynologia jest szczegolnie mocna strona naszego ulicznego spoleczeniswa...
ale uwazam, ze najwiecej spotkac mozna "amstaffoznawcow", ktorzy zawsze powiedza nam prawde o tej rasie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']z tym postrachem na ulicy zgadzam sie w 100% - mojemu to zostalo do dzis :evilbat:
weimary nie sa psami wijacymi sie z radosci na widok obcych a do tego nie sa psami malymi i w okresie intensywnego wzrostu (czyli tak jak Farcik teraz) wygladaja na duze (dla niektorych na dorosle).
znajoma ma takiego 6 miesiecznego chlopca. na wysokosc jak suczka, ale cialko watle jak nie wiem :lol:
patrzac na niego widzi sie dluuuuuugi korpus i dluuuugie lapska[/quote]

z tymi lapskami to Fart ma problem, zwlaszcza poruszajac sie po panelach w domu;) jeszcze nie umie nimi sie prawidlowo poslugiwac i rzeczywiscie wyglada dosyc smiesznie, wrecz karykaturalnie
ale musze powiedziec, ze Fart jest psem wijacym sie z radosci na widok obcych.... kazdego kogo spotyka na ulicy musi przywitac, tylko ze nie kazdy to lubi:/ i juz kilka razy zbieralam za niego opieprz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kayahh'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Kayahh'][quote name='Alicjarydzewska']piękne fotki i przepiękny Farcik - weimary są tak fotogieniczne że niejedna fotomodelka mogłaby pozazdrościć 8)[/quote]

oj, moglaby..... zwaszcza tej figurki;)
choc moj sasiad uparcie twierdzi ze Fart nie jest szczuply tylko zaniedbany, wyglodzony i wychudzony... ale coz takiego nie przegadasz[/quote] 8) to masz sąsiada znawcę 8) :lol: :lol: , ale wielu jest takich domorosłych kynologów :wink: :lol:[/quote]

no tak, kynologia jest szczegolnie mocna strona naszego ulicznego spoleczeniswa...
ale uwazam, ze najwiecej spotkac mozna "amstaffoznawcow", ktorzy zawsze powiedza nam prawde o tej rasie;)[/quote]o tu masz 100% rację .Mój rodowodowy ast jest mieszanką z labradorem i czort jeden wie z czym bo różne wersje słyszałam 8) :lol: :lol: :lol: a co do jego budowy i wyglądu , to też najwięcej do powiedzenia mają ,, znawcy rasy :evil: '' :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Twój Farciuszek jest śliczny :loveu: i do Labka ni podobny :evilbat: 8) A ja kiedys tez nie wiedziałam co to za śliczna rasa ;) I podziwiałam Na Wspólnowejgo Korka ;)

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

hihi :D Weimarki są cudowne ;) Mój wujek ma dwa weimarki, dwa wyżełki niemieckie szorstkowłose i jamnika szorstkowłosego Mietka :lol:

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Nowych fotek jak narazie nie ma, ale mam nedzieje, że już niedługo sie zrobią.
Tym czasem wstawiam kilka starszych zdjęć:
[img]http://img299.imageshack.us/img299/669/tnnpict00341jj.jpg[/img]

[img]http://img299.imageshack.us/img299/2687/tnnpict00330nm.jpg[/img]

[img]http://img299.imageshack.us/img299/8315/tnnpict00700kh.jpg[/img]

[img]http://img299.imageshack.us/img299/1268/tnnpict00551bg.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...