Jump to content
Dogomania

Strony Adopcyjne Psów Rasowych


1w0na

Recommended Posts

[CENTER][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3596/banner2tr8.jpg[/IMG]
[/CENTER]

[B][COLOR=red]Ten wątek powstał, aby zebrać powstałe strony adopcyjne psów określonych ras[/COLOR][/B] [B]- ułatwi to szukanie psa do adopcji konkretnej rasy oraz umieszczeniu informacji o takim psie szukającym domu.[/B]

Proszę o informowaniu mnie o zmianach i aktualnościach. [B]Jeśli znacie jakąś stronę adopcyjną psów rasowych, której nie ma na liście poniżej, proszę o wpis w tym temacie lub kontakt dostępny na stronie.[/B] Wątek ma cel wyłącznie informacyjny.[INDENT][CENTER] [IMG]http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia15.gif[/IMG]

[B][URL="http://www.rasoweadopcje.cba.pl"][SIZE=5][FONT=book antiqua]www.rasoweadopcje.cba.pl[/FONT][/SIZE] [/URL][/B]

Na tej stronie wprowadzane są aktualizacje listy stron adopcyjnych psów rasowych i w typie rasy.

[IMG]http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia15.gif[/IMG]
[U]!! NOWOŚĆ !! [/U]
POWSTAŁA STRONA NA FACEBOOK

[URL="http://www.facebook.com/rasoweadopcje"][SIZE=5][COLOR=#000000]www.facebook.com/[/COLOR][COLOR=#008000]rasoweadopcje[/COLOR][/SIZE][/URL]


[FONT=comic sans ms][SIZE=3][COLOR=#FF0000]!!!UWAGA!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
Na stronie internetowej umieściłam wtyczkę społecznościową która umożliwia śledzenie postów z FB na stronie.
Dzięki temu mogę udzielić Tobie pomocy w postaci umieszczenia Twojego ogłoszenia na FB rasoweadopcje.
Wszelkie prośby proszę kierować na kontakt umieszczony na stronie (na dogomanie rzadko się loguję!!!!).

Informacje jakie należy podać w ogłoszeniu: informacje o psie (wygląd, wiek, płeć, aktualne informacje o stanie zdrowia, stosunek do dzieci-psów-kotów itd. wiadomo o co chodzi), umieścić minimum jedno wyraźne zdjęcie oraz link do tematu w którym na bieżąco są podawane informacje.

Bardzo proszę wysłać wszystko w jednej wiadomości, w takiej formię bym mogła tylko przekopiować.

[IMG]http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia15.gif[/IMG]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/21924"][SIZE=5][COLOR=YellowGreen][FONT=Impact][U][B]Metamorfozy[/B][/U][/FONT][/COLOR][/SIZE][/URL]

[IMG]http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia15.gif[/IMG]
[/CENTER]
[/INDENT]

Edited by 1w0na
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

z wielką chęcią oddam strone adopcyjną dalmaciapków, nie mam czasu na aktualizację niestety...
[URL="http://www.dalmatynczyki.adopcje.prv.pl"]www.dalmatynczyki.adopcje.prv.pl[/URL]
chetnych do objęcia stronki zapraszam na pw lub maila mac_magija maupa o2 kropka pl

Link to comment
Share on other sites

Z racji, że watek jest o bezdomnych psach rasowych informuje, że wlasnie ogladalam dawny WOT i na paluchu znajduje sie 2letni husky. Czarno bialy. Niestety nie zdarzylam nic zapamietac/zapisać poza numerem strony w telegazecie (455).
Znajduje się tam rownież informacja o owczarku lekko potraconym przez samochod z nieczytelnym tatuazem.

Link to comment
Share on other sites

POszukje pilnie dobrych kontaktów na osoby zajmujące się adopcjami rottków, niestety na żadną z podanych stron nie można wejść, 2 pierwsze nie działają a nma 3 nie ma mozliwości się zalogować :shake:
A piękna, zadbana, zrównoważona, ułozona i przesympatyczna 9 letnia sunia czeka - musi mieć szybko dom, bo państwo sie rozeszli a pies wylądował na przechowaniu :mad: !!!
HELP !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']POszukje pilnie dobrych kontaktów na osoby zajmujące się adopcjami rottków, niestety na żadną z podanych stron nie można wejść, 2 pierwsze nie działają a nma 3 nie ma mozliwości się zalogować :shake:
A piękna, zadbana, zrównoważona, ułozona i przesympatyczna 9 letnia sunia czeka - musi mieć szybko dom, bo państwo sie rozeszli a pies wylądował na przechowaniu :mad: !!!
HELP !!![/quote]

Juz wkleilam na Rottweiler Forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy ktos moze sie orientuje czy mozna [B][U]zaadoptowac wyzla[/U][/B] ( niemiecki szorstkowlosy lub krotkowlosy ) najlepiej szczeniaka? Nie chce kupowac psa od hodowcy, wole przygarnac jakiegos brzdaca. staram sie jak moge zeby znalezc jakies ogloszenia, ale cos mi nie wychodzi. Podejrzewam, ze moge zle szukac bo nie mam niestety w tym w ogole wprawy. [B]Czy ktos moze mi cos doradzic?[/B] Gdzie najlepiej szukac? Moze wiecie czy w jakims schronisku sa mlodziaki wyzla? Bede wdzieczna za pomoc. Dzieki

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej sie z Toba zgadzam, ale napisalam z czym to jest zwiazane. nie musi to byc zupelny maluszek.Mieszkajac z rodzicami mialam tylko i wylacznie psiaki znalezione i zaden nie byl szczeniakiem, ale wierz mi teraz sytuacja jest inna i nie chcialabym narazic psiaka na to, ze bede go musiala na przyklad oddac bo moze byc po takich traumatycznych przejsciach i np nie lubic dzieci. Zdaje sobie sprawe, ze wcale tak nie musi byc, ale jesli...

Link to comment
Share on other sites

to ja polecam poprostu sprawdzic, ale nie przekreslac psow doroslych - wystarcy, ze przyjedziesz do schroniska z dziecmi, wezmiesz psa na spacer - obserwujac go naprawde mozna to zauwazyc - oczywiscie, pies pozniej sie zmienia, ale te zmiany zaleza od Ciebie.

a ze szczeniakami to niestety jest tak, ze nikt tych "rasowych" nie oddaje do schroniska, bo je ludzie wla sprzedac na bazarku za 200zl.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio jak byłam w schronisku sama na własne oczy widziałam jak wzięta sunia ze schroniska pozwalała małemu dziecku robic z sobą co chciał /przeglad zębow tez /sunia naprawdę łagodna trzba spr i dac szansę a może

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toto']Ostatnio jak byłam w schronisku sama na własne oczy widziałam jak wzięta sunia ze schroniska pozwalała małemu dziecku robic z sobą co chciał /przeglad zębow tez /sunia naprawdę łagodna trzba spr i dac szansę a może[/quote]
Na pewno macie racje, pewnie trzeba sprobowac. Troche boje sie wizyty w schronisku,bo najchetniej zabralabym kazdego psiaka. trudno tak wybrac, ale moze trzeba bedzie. Na adopcje lub kupno psa szykujemy sie na wrzesien. Teraz juz pisze zeby sie podowiadywac roznych rzeczy. Jesli bedziecie cos slyszeli albo posiadali jakies info to prosze piszcie.

Link to comment
Share on other sites

proponuje zalozyc nowy watek na pwp - na pewno zobaczy taki watek wiecej osob i zaczna szukac czegos dla ciebie

swojego czasu bylo troche wyzłow do adopcji, choc ze szczeniakiem moze byc problem. ale wolontariusze zazwyczaj wiedza jaki charakter ma psiak, ktorym sie zajmuja.
i warto sie tez zastanowic czy nie lepiej wziasc szczeniaka kundelka (takich tu cala masa), bo wyzeł dla dzieci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toto']Widziałam wczoraj wyzły na paluchu dlaczego szczeniak starsze tez kochają, i chyba tez chcą miec nowy kochany dom a nie tylko kraty :placz:[/QUOTE]
Sluchaj, jesli ktos ma okreslone wymaganie to dlaczego robić mu wyrzuty ze chce szczeniaka. A moze szczeniaki tez chca byc kochane? One są bardziej podatne na choroby .... Mnie osobiscie gdyby tak ktos namawial gdybym miala okreslone wymagania to by troche denerwowalo ale to moje prywatne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Sluchaj, jesli ktos ma okreslone wymaganie to dlaczego robić mu wyrzuty ze chce szczeniaka. A moze szczeniaki tez chca byc kochane? One są bardziej podatne na choroby .... Mnie osobiscie gdyby tak ktos namawial gdybym miala okreslone wymagania to by troche denerwowalo ale to moje prywatne zdanie.[/quote]
Milo slyszec jakies "cieple" slowa bo ogolnie to mam wrazenie, ze wiekszosc osob (nie tylko na tym forum) najchetniej by (przepraszam za sformulowanie) "wieszala na mnie psy" za to, ze chce zaadoptowac szczeniaka...szkoda...To przeciez nic zlego. Szczeniaki tez potrzebuja domu. Gdybym chciala pojsc na latwizne to pewnie bym kupila psiaka z hodowli, ale nie moge bo wiem, ze sa psiaki, za ktore nikt nie zaplacilby nawet 10zl. Dlatego szukam, pytam. A tak jak pisalam sa powody, dla ktorych szukam mlodziaka...chociazby moja kotka, o ktorej z tego wszystkiego nie napisalam, pies rodzicow u ktorych moze bede musiala czasami zostawic swojego psiaka...
Licze mimo wszystko na Wasza wyrozumialosc i pomoc jesli tylko ktos z Was bedzie mial taka mozliwosc :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']W Radomiu w zeszlym roku były wyżełki małe 2 ale juz ich nie ma. W kazydm badz razie tu na dogo jak sie prosi o psa wielkosci ratlerka to potrafia wciskac psy wielkoscia do kolana .... Dla mnie to obłęd. Szukajmy według kryteriów szukajacego a nie własnego widzi mi sie. Niektórzy chcą psy do sportu - w grę wchodzą wtedy szczeniaki. Inni np. do szkolenia na psy mysliwskie - wtedy tez lepiej od szczeniaka. Nina załóż jak już ktoś radził - wątek oddzielny bo to topik o stronach adopcyjnych jest ;)[/quote]
Dzieki za zainteresowanie. Watek ten juz pojawil sie w pwp. Zobacze czy cos sie ruszy. Mam nadzieje, ze tak. Bede probowac do skutku. Czas mam.
Trzymaj kcuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...