Jump to content
Dogomania

Czeskie Budziejowice - 08-09.10.2005


Kika

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dla nas tez Ceske Bud. byly byly sczzesliwe - Trufla CAC CACIB BOB - zakonczony Ml.Ch.CZ i 3ci CACIB do intera w przeciagu 2 tygodni 8)

Ja niestety musialam szybko wracac do domu ( bylam pociagiem ) wiec nie zostalam na finaly i nawet nie mialam za bardzo jak porozgladac sie za rodakami :( Mam jednak nadzieje ze dogomaniacy jak zwykle zaszaleli :D

Ogolnie wystawa dobrze zorganizowana - my mielismy ring na dworzu, ale pogoda byla super. Duzo nagrod, organizacja sprawna, mnostwo stoisk - jak dla mnie wrazenia bardzo pozytywne.

Link to comment
Share on other sites

My dopiero teraz wrocilismy.
Taresik V1, CAC (rozpoczety championat Czech) i Res. CACIB - Taresik mial wielkie szanse na wygrana, ale niestety nie chcial sie pokazywac, nie chcial biegac :(
mimo wszystko mysle ze jest to wielki sukces dla Taresa tym bardziej, ze sedzia p. Kaspar przekosil stawke WSS totalnie . Na 10 WSS tylko 5 bylo doskonalych (w tym jeden bez tytulow), 4 bdb i 1 db, a pomimo ze Tares nie pokazal sie nawet w 50% dostal doskonala CAC i nawet res. CACIB :)

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek przesylam Ci obiecana stawke :)
[b]PSY[/b]
[u]mlodziezy[/u]
ARIEL Gandajika
ASHLY Gandajika
ATREY Ferangi
[u]posrednia[/u]
AFAR z Mysence
BALU Krumlos
[u]championow[/u]
ARGO Owando
GREASY GUI Ananty

[b]SUKI[/b]
[u]mlodziezy[/u]
FEDORA z Ticha bantu
[u]posrednia[/u]
AIMEE Ferangi
BLUEBERRY Krumlos
ELA Wenet
[u]otwarta[/u]
ABANDA od nahvizdske studanky
BIRTHANY z vanderlindu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']My dopiero teraz wrocilismy.
Taresik V1, CAC (rozpoczety championat Czech) i Res. CACIB - Taresik mial wielkie szanse na wygrana, ale niestety nie chcial sie pokazywac, nie chcial biegac :(
mimo wszystko mysle ze jest to wielki sukces dla Taresa tym bardziej, ze sedzia p. Kaspar przekosil stawke WSS totalnie . Na 10 WSS tylko 5 bylo doskonalych (w tym jeden bez tytulow), 4 bdb i 1 db, a pomimo ze Tares nie pokazal sie nawet w 50% dostal doskonala CAC i nawet res. CACIB :)[/quote]
no to gratulacje! czy moge prosic o stawke siberian husky? Interesuje mnie to głównie dlatego bo w przyszłym roku jade z moim (powiększajacym sie) stadkiem na wystawy do Czech :) Poprosze stawkee :wink:
Z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']No dla nas tez Ceske Bud. byly byly sczzesliwe - Trufla CAC CACIB BOB - zakonczony Ml.Ch.CZ i 3ci CACIB do intera w przeciagu 2 tygodni 8)

Ja niestety musialam szybko wracac do domu ( bylam pociagiem ) wiec nie zostalam na finaly i nawet nie mialam za bardzo jak porozgladac sie za rodakami :( Mam jednak nadzieje ze dogomaniacy jak zwykle zaszaleli :D

Ogolnie wystawa dobrze zorganizowana - my mielismy ring na dworzu, ale pogoda byla super. Duzo nagrod, organizacja sprawna, mnostwo stoisk - jak dla mnie wrazenia bardzo pozytywne.[/quote]
[b]Truflaistrucel[/b] wieeeeeeelkie gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Jagoodka']My dopiero teraz wrocilismy.
Taresik V1, CAC (rozpoczety championat Czech) i Res. CACIB - Taresik mial wielkie szanse na wygrana, ale niestety nie chcial sie pokazywac, nie chcial biegac :(
mimo wszystko mysle ze jest to wielki sukces dla Taresa tym bardziej, ze sedzia p. Kaspar przekosil stawke WSS totalnie . Na 10 WSS tylko 5 bylo doskonalych (w tym jeden bez tytulow), 4 bdb i 1 db, a pomimo ze Tares nie pokazal sie nawet w 50% dostal doskonala CAC i nawet res. CACIB :)[/quote]
no to gratulacje! czy moge prosic o stawke siberian husky? Interesuje mnie to głównie dlatego bo w przyszłym roku jade z moim (powiększajacym sie) stadkiem na wystawy do Czech :) Poprosze stawkee :wink:
Z góry dziękuje[/quote]

Savannah dziekujemy pieknie za gratulacje. siberiany zgloszone byly az uwaga uwaga.........................2 !!!!
pies w mlodziezy - TIM BLUE Akbara
suka w posredniej - BRITA Milacek Moniky

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][quote name='Savannah'][quote name='Jagoodka']My dopiero teraz wrocilismy.
Taresik V1, CAC (rozpoczety championat Czech) i Res. CACIB - Taresik mial wielkie szanse na wygrana, ale niestety nie chcial sie pokazywac, nie chcial biegac :(
mimo wszystko mysle ze jest to wielki sukces dla Taresa tym bardziej, ze sedzia p. Kaspar przekosil stawke WSS totalnie . Na 10 WSS tylko 5 bylo doskonalych (w tym jeden bez tytulow), 4 bdb i 1 db, a pomimo ze Tares nie pokazal sie nawet w 50% dostal doskonala CAC i nawet res. CACIB :)[/quote]
no to gratulacje! czy moge prosic o stawke siberian husky? Interesuje mnie to głównie dlatego bo w przyszłym roku jade z moim (powiększajacym sie) stadkiem na wystawy do Czech :) Poprosze stawkee :wink:
Z góry dziękuje[/quote]

Savannah dziekujemy pieknie za gratulacje. siberiany zgloszone byly az uwaga uwaga.........................2 !!!!
pies w mlodziezy - TIM BLUE Akbara
suka w posredniej - BRITA Milacek Moniky[/quote]
o ........ (bez komentarza!)
A możesz jeszcze napisac po czym są te psy? :)
DZIĘKIII!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_frodo']noooo........... [b]Kika[/b] a ja Cię tak szukałam bo chciałam osobiście pogratulować tego intera............. :([/quote]

Nie ma sprawy - myślę,że gdzieś w najbliższym czasie spotkamy się.

Za to ja gratuluję Wam wszystkim osiagnięć na czeskiej wystawie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']ja chętnie służę stawkami, ale dopiero od piątku!
Mam starsznie zakrecony tydzien i ledwo znajduje czas na spanie :(
Więc jesli nikt Wam nei napisze stawek to ja chetnie sluze, ale jak juz napisalam - dopiero w piatek.[/quote]

OK :D Poczekamy więc cierpliwie do piątku :D :wink: Chyba ,że jakaś inna dobra duszyczka zlituje się wcześniej 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Czy mogę prosić o stawkę bokserów żółtych i pręgowanych ?[/quote]
[b]ZOLTY[/b]
PSY
[u]mlodziezy[/u]
GORBAG HORA Osudu
IGOR Jisuko
[u]otwarta[/u]
BARON z Dobrichova
YAN ANKA Czecho
YWO Hosana-Box
[u]uzytkowa[/u]
CHRIS Dracinec
F'OSEPH ze Zeme Lva
[u]championow[/u]
MULEN z Dybohurky

SUKI
[u]mlodziezy[/u]
IDYLLE Jisuko
JULIA Jisuko
[u]posrednia[/u]
APOLE Fortuna Viva
ASSET Hebe Box
HATTY Bretorri
[u]otwarta[/u]
BESSI z Dobrichova
CAYENNE Six-Er
FIXE Jisuko
[u]uzytkowa[/u]
QUENNY Czech Ja-Ka


[b]PREGOWANY[/b]
PSY
[u]posrednia[/u]
COLIN Angiebox

SUKI
[u]mlodziezy[/u]
CHARLEY Canis Ludens
CHELSIE z Kampy
CHETIT z Kampy
OLIAR Malave Gem
[u]posrednia[/u]
DANJA z Nemecanky
HILLARY Jisuko
[u]otwarta[/u]
COCO CHANEL Kett Box
GYPSI od Stribrnaku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Przyłaczę się do [b]KIKowych[/b] gratulacji .GRATULUJĘ!!!!
Oczywiście w wolnej chwili proszę o napisanie stawki zmarszczaków :wink:
...i sędziego 8) :D[/quote]
[b]SHAR-PEI[/b]
PSY
[u]mlodziezy[/u]
EDDIE MURPHY Quasar
[u]posrednia[/u]
ALIVIO z Krasne Horky
IRO BLACK BOY Ruze Sumavy
[u]otwarta[/u]
ALMANAHAJ Syrech Czoutai
ARTUS z Krasne Horky
ARUN Tabat
[u]weteranow[/u]
PAN-HAJ Bullit

SUKI
[u]mlodziezy[/u]
BEAUTY Pet-Pei
BELLSHOU Formula Lubui
[u]posrednia[/u]
AIRIN Gampi pei
ANTARES Lazenska Hvezda
DEMI z Kutne Hory
DORA Dan-Scala
[u]championow[/u]
EN-LI Qualt Pei
[u]weteranow[/u]
C-HITA Pei Amana
ETOSHA Alma-Tadema

sedziowala Hana Petrusova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...