Jump to content
Dogomania

Czeskie Budziejowice - 08-09.10.2005


Kika

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']No, dziewczyny - jakoś marnie z tą nasza DGM-niacką obecnością w Budziejowicach!!! Meldować się, kto tam jeszcze jedzie!!!

[b]Jagoodka, Kika, Savannah[/b] - już teraz baaardzo proszę o zwrócenie uwagi na baski. Chociaż stawkę poproszę.
Pzdr.[/quote]

A bo to taki koniec swiata,że tylko szaleni jadą :wink:

Jeszcze Ula z PON kiem się wybiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, dziewczyny - jakoś marnie z tą nasza DGM-niacką obecnością w Budziejowicach!!! Meldować się, kto tam jeszcze jedzie!!!

[b]Jagoodka, Kika, Savannah[/b] - już teraz baaardzo proszę o zwrócenie uwagi na baski. Chociaż stawkę poproszę.
Pzdr.[/quote]

Asiaczek ja bede mogla podac jedynie stawke, bo my sie wystawiamy w sobote, a baski sa w niedziele :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Asiaczek']No, dziewczyny - jakoś marnie z tą nasza DGM-niacką obecnością w Budziejowicach!!! Meldować się, kto tam jeszcze jedzie!!!

[b]Jagoodka, Kika, Savannah[/b] - już teraz baaardzo proszę o zwrócenie uwagi na baski. Chociaż stawkę poproszę.
Pzdr.[/quote]

A bo to taki koniec swiata,że tylko szaleni jadą :wink:

Jeszcze Ula z PON kiem się wybiera.[/quote]
a tam zaraz szaleni :))
Po prostu zakreceni i zwariowani na punkcie wystaw (tzw "normalni inaczej" hihihihi )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][quote name='Kika']Jagoodka ile piechów z sobą bierzesz?
My też w sobotę.[/quote]

Kika tylo jednego :) Gdzie tam będę 12-letniego dziadziusia ciągać przez pol swiata :)
A Ty ile bierzesz??[/quote]

Ja też jednego - może się razem wybierzemy?Tylko ja chcę jechać już w piątek z noclegiem , bo ode mnie to pół świata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Jagoodka'][quote name='Kika']Jagoodka ile piechów z sobą bierzesz?
My też w sobotę.[/quote]

Kika tylo jednego :) Gdzie tam będę 12-letniego dziadziusia ciągać przez pol swiata :)
A Ty ile bierzesz??[/quote]

Ja też jednego - może się razem wybierzemy?Tylko ja chcę jechać już w piątek z noclegiem , bo ode mnie to pół świata.[/quote]
Ja juz wlasnie jade ze znajomymi. Sama bym nie jechala, bo nie mam czym, wiec zawsze korzystam z okazji i wybieram wystawy nie pod sedziego i pod miejsce wystawy tylko pod transport :(
I tez jedziemy w piatek z noclegiem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Jagoodka[/b], to już teraz proszę sobie zapisać w pamięci, że Asiaczek baaardzo prosi o stawkę basków.
Dzięki.
Pzdr.[/quote]
Tak tam staweczka oczywiscie bedzie - juz sobie zapisałam w mojej blond-główce hihihi :o)
Ale już mogę Ci powiedzieć, że zgłoszonych jest 13 basków :o)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu tu jest plan ' Vistavisste Ceske Budejowice".
[url]http://vcb.webmade.cz/cs/mapa.php[/url]

Sądzę ,że będą w mieście wskazówki do : VYSTAVISCE.Tak było w Brnie i w Ostrawie- takie mniejsze drogowskazy.

W kalendarium są już nawet wystawy na 2006 rok.

Link to comment
Share on other sites

Kurczem mialam ostatnio problemy z netem.......

a mam pytanie do wystawiajacych sie w CzB.....

czy zabieracie ze soba zaswiadczenie zdrowia???? oporcz paspzortu?? Osttanio jak bylma w Mlada B. to sprawdzali tylko paspzort, ale w Pradze przyczepili sie i musialam bulic 300 koron za kazdego psa ( a mielismy 4 :(

Prosze napiszcie co Wy robicie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...