Jump to content
Dogomania

Galeria pudli (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gośka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aneta']No nie - z rosyjskim nie ma tak źle :lol: tylko z pisaniem cyrylicą na komputerze jest nieciekawie :thinkerg: [/quote]

No właśnie o to mi chodzi ;-) Rosyjski jeszcze może być, coś tam panimajem :haha: ale te bukwy, ech... ciężko sobie przypomnieć ze szkoły, która literka co oznacza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu rowniez zycze Ci [I][COLOR=darkred]wesolych swiat , smacznego karpia i szampanskiej nocy sylwestrowej!!!! oraz szczesliwego Nowego 2006 Roku :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :santagri: :santagri: :santagri: :tort: :tort: dla Maficzka[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#8b0000][/COLOR][/I]
[I][COLOR=#8b0000]a tak na boku wlasnie masuje zbolaly jezyk po rozczytywaniu ostatnich postow- czlowiek jednak sie zapomina i nie pamieta jezyka ktorego przez pare lat sie uczylo.[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]:tort: :BIG: Wszystkiego najlepszego dla [SIZE=3]Mafinki[/SIZE]:BIG: :tort: [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]jak ten czas szybko leci.... [SIZE=3]Mafinka[/SIZE] ma już roczek:x-mas: [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]nasz:lilangel: jest już prawie dorosłą dziewczynką...[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Łatwiej mi się pisze rosyjskimi bukwami;-) , ale już powstawiałam tłumaczenia do moich postów.
Irina była zaskoczona że rozpoznałam jej pieska i była ciekawa czy się znamy. Jej o tym forum powiedziała koleżanka hodująca inne rasy, ona poczytała i postanowiła wstawić zdjęcia swojego chłopczyka.
Jej chłopczyk jest w połowie Japończykiem;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero'][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]:tort: :BIG: Wszystkiego najlepszego dla [SIZE=3]Mafinki[/SIZE]:BIG: :tort: [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]jak ten czas szybko leci.... [SIZE=3]Mafinka[/SIZE] ma już roczek:x-mas: [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]nasz:lilangel: jest już prawie dorosłą dziewczynką...[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Ale ten czas szybko leci, a jeszcze tak niedawno mnie obsiusiała....
Rośnij zdrowo mała ślicznotko !!!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=magenta]wiecie co to ja przy okazji zyczen chcialabym Wam zlozyc zyczenia bo jutro zaczynam "godzinne odliczanie w kuchni" i nie bede miala zbytnio czasu na kompa a wiec:[/COLOR][/B]
:x-mas: :x-mas: :x-mas: [B][COLOR=green]zycze Wam wesolych i slonecznych Swiat Bozego Narodzenia, smacznego karpia, praktycznych prezentow, kolorowej choinki,szampanskiej nocy sylwestrowej oraz szczesliwego Nowego Roku!!!:x-mas: :x-mas: :x-mas: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Zycza Maruscha ,Spyki,Trixie i Bobi(papuzki) oraz Hopsi(zajaczek):-D ;-) [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dear girls!:lol: I dont understand Polish language, so I see that you are speaking about me and my white boy, but I cant answer you in such case. please, speake English or for example Sonja knows Russian. I can speak English good. Thank you!

Sonja
Sorry, can you tanslate me what the others said to me?
May be these 2 black poodles are from Belarus?;-)
I know one dog from BI-BI kennel, she lives in Ukraine by Simkina Ilana.
Am I right?

Please, tell me what language is better to use here))))

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Привет Ирина:D [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Я думаю, что легко будет нам всем разговаривать по-русски, только проблему с прочитание русского алфавита.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Девушки предлагают, чтобы писать по-русски латинским алфавитом, то тогда будут мочь включиться к переговорам. Русский язык и польский очень похожий восвояси.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Что ты на то?[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Я перевёла о чего ты я спрашивала.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Девушки любопытное твоего мальчика, охотно посмотрит ещё другой его снимки.:D [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Я только написала, что его отец японец.;-) [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Моя загадка - Пусик и Полькa не с Белоруссии, это твои соотечественники.;-) :D [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]T[/COLOR][COLOR=black]о на Белоруссии тоже питомник Би-Би?[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Как раз моя подруга имеет также питомник "Би-Би", но в Польше и на том форуме имеет [/COLOR][COLOR=black]nick[/COLOR][COLOR=black] "Би-Би"[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]А не ходит тебе иногда о Бэ-Бэ Брильлянтовая Бусинка?:D [/FONT][/SIZE][/COLOR]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Tłumaczenie:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Cześć Irina[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Ja myślę, że łatwiej będzie nam wszystkim rozmawiać po rosyjsku, jest tylko problem z odczytaniem rosyjskiego alfabetu.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Dziewczyny proponują, żeby pisać po rosyjsku łacińskim alfabetem, to wtedy będą mogły włączyć się do rozmowy. Język rosyjski i polski są bardzo podobne do siebie.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Co ty na to?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Przetłumaczyłam o co mnie pytałaś. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Dziewczyny są ciekawe twojego chłopca, chętnie obejrzą jeszcze inne jego zdjęcia.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Ja tylko napisałam, że jego ojciec jest Japończykiem.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Moja zagadka - Pusik i Polka nie są z Białorusi, to twoi rodacy.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]To na Białorusi też jest hodowla Bi-Bi?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Akurat moja koleżanka ma również hodowlę "Bi-Bi" ale w Polsce i na tym forum ma nick "Bi-Bi.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]A nie chodzi ci czasami o Be-Be Brillantovaja Businka?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Priwet wsem! Sonja, spasibo sa perevod. ja ponjala. Budu pisat tak:lol:
Moj belij pudel ot japonskogo kobelja iz pitomnika Smash! Dumau wi clishali o takom. A mama is Finlandii.

Sonja, ja prosto znayu chto w Polse est sobaki iz Belorussii, wi rjadom, wot i podumala chto ottuda. Otkuda eti sobaki i kto roditeli? Oni brat i sestra?

Sobaka Bi-Bi Businka nawerno prosto imeet Bi-Bi w imeni, no togda ona ne wasa, a prosto takoe imja. ja ne znau kto ee roditeli, ne pomnu.

Link to comment
Share on other sites

Priwiet Irina:-D Ja nie piszu pa ruski kak Sonja;-)
Papa i mama ocen krasivije:-D
Bi-Bi eto ja, moj litomnik torze Bi-Bi. Eto pierwoje bukwy gorada Bielsko-Biała. U mienia karliki, toy pudle i adin is w Polschi pudl malij serebistij;-) :-D
Businka ne nasa, ale my jejiu znaju:-D
Da, Pusik i Polka, eto brat i sestra:-D

Link to comment
Share on other sites

Priwet BiBi! Ti ochen horosho pisesh po russki! rada poznakomitsa! ja bi ochen xotela bolse uznat o polskix pudeljah, a wi sprashiwajte menja o russkih, Ja budu rada otwechat! BiBi, a kak zowut twoih pudelej is Rossii? iz kakogo oni pitomnika?

mne interesni karlikowie pudeli belie i chernie . ja znau skandinawskie linii horosho, i ja znaju chto w Polse est sobaka is pitomnika Kudos! Kudos Lexus! Moget u was est ego foto! A u nas w Rossii toge est Kudos dogs. Budu rada uwidet foto wasih sobak!

Da, roditeli u moego Biggi krasiwie, wot ih portreti toge!
papa
[url]http://foto.radikal.ru/0512/e4c3b753211b.jpg[/url]

mama
[IMG]http://foto.radikal.ru/0512/cd6500869caf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Roditeli twojego mal’czika ochen’ krasiwyje, widno, czto syn k im pohorzij:-D .[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nu porzalujsta Bi-Bi nakonec otozwala;-) .[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Nasze ciornoje karliki eto Airi Arabeska Picasso Overnight Painter i Airi Arabeska Party All The Night. [/COLOR][COLOR=black]Oni rebiata Allika (Sporrens All Over) i Noczki (Inapat’s Tropical Night).[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No Allika to pojhaluj ty znaesz’;-) ?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W Pol’sze tri pudelia s belorusskogo pitomnika „Od Madam Sarmont”: Krasavcik, Maestro, Nefretiti.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Be-Be my znajem, tak kak my znakomi s Ilanu Simkinu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]U Be-Be teper’ szczeniata.:-D [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ja k sorzaleniju ne imeju snimkow Kudos Lexus.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No kakije-to snimki zdes’ na tom forumie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A eto nasza Pol’ka[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ckgq2dss7larr2g0.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/8/ckgq2dss7larr2g0m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]i Pusik[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/re1rf01u9ffu98p7.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/8/re1rf01u9ffu98p7m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...