Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

Alicja- moja i stara i chora i tak o Nią drżę....nie wyobrażam sobie tego przez co przechodzisz....współczuję ale tu słowa to za mało...najszczersze kondolencje...

[IMG]http://th.interia.pl/20,b7b0f38b52372602/znicz_pamieci.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.joanna.palinska.cal.pl/zdjecia/znicz1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspominajmy dobra chwile, polecajmy je w modlitwie, ale nie płaczmy, bo płacz im ciąży.
Ja tak sobie nie dawałam rady przez bardzo długi, długi czas. Dopiero jak miałam sen to zrozumiałam, że tak nie wolno. To był bardzo dziwny sen, ale jak się obudziłam wiedziałam o co chodzi

Edited by wanda szostek
x
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Wspominajmy dobra chwile, polecajmy je w modlitwie, ale nie płaczmy, bo płacz im ciąży.
Ja tak sobie nie dawałam rady przez bardzo długi, długi czas. Dopiero jak miałam sen to zrozumiałam, że tak nie wolno. To był bardzo dziwny sen, ale jak się obudziłam wiedziałam o co chodzi[/QUOTE]

Wando , ja wspominam , nawet rozmawiam sobie ,,z Mamą,, ...wypłakałam morze łez ... wiem , ze to nic nie zmieni , skończyłsię kolejny etap w życiu . Jest smutno i tęsknię .
Dziś chciałam być dzielna i nie wzięłam tabletki ( wylądowałam po śmierci mamy u lekarki , nerwica + tarczyca ) no i przegrałam , rozryczałam się jak bóbr . Na kilka dni jeszcze musze wrócić do leków.
Najdziwniejsze jest to , ze do mieszkania Rodziców wchodzę , nawet sama , bez najmniejszej łezki w oku , wchodze pogodna , spokojna ....ten dom daje mi ukojenie , czuję tam ich obecność .


Sabinko i Nasi bliscy ....pewnie teraz też szykujecie się do świąt ... szkoda , ze Wy tam a My tutaj ....

Bea ...dziękuję Ci .... Wiedziałam , ze to może nastąpić w ciągu kilku miesięcy , czy lat ...ale nigdy nie pomyślałabym , ze tak szybko odejdzie Mama za Tatą . Mama była bardzo chora i zamartwiałam się jak będzie kiedy ja wrócę do pracy , a ona bedzie gorzej się czuła ...i teraz wiem , ze i ona się zamartwiała z tego powodu , po śmierci powiedziały mi o tym sąsiadki Mamy :( .
Rozumie Cię doskonale , ze drżysz nad Mamą ...ja też drżałam ... życzę Wam obu , aby Mama była z Tobą jak najdłużej

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...