Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Sabinko...brak slow.
A wiesz...sa takie dwa Staruszkowe wyzelki... jak tak pewnie zagladasz do nas na dol - to zajrzyj tez i do nich kochana, bo one wiesz... potrzebuja duchowego wsparcia zeby jeszcze ciut z nami tutaj pomieszkac.

bede z synkiem niedlugo to zajrze do Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 11 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Sabinko , na pewno spotkałaś TAM Mojego Tatę , dołączył do grona wezwanych 11 listopada , taką datę sobie wybrał , abyśmy zawsze mieli wolne i ten dzień spędzili na rozmyślaniu i wspominaniu a nie w pracy . On także kochał zwierzęta i bedzie Wam się fajnie rozmawiało , był nawet bardziej kociarzem niż psiarzem ;) więc się dogadacie . Brakuje Mi Ciebie tutaj Sabinko , brakuje mi bardzo Taty ...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=P9yBabs38as[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Alicja- bardzo mi przykro, serce boli gdy wspaniali Ludzie muszą odejść, moje najserdeczniejsze kondolencje.[/QUOTE]
dziękuję Ci , Bea ... już minął miesiąc a ja nadal nie potrafię przyjąć tego co się stało do wiadomości
tak bardzo brakuje tych którzy odeszli ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Alicja- bardzo mi przykro, serce boli gdy wspaniali Ludzie muszą odejść, moje najserdeczniejsze kondolencje.[/QUOTE]
Dołączam i moje wyrazy współczucia. Znam ten ból Alicjo. Moja mama odeszła w 2002 roku a mnie ciągle jej brakuje i czuję wielką pustkę. Nie możemy płakać po tej stracie, bo nasz ból i łzy trzymają ich tu na ziemi i nie pozwalają odejść.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='wanda szostek']Dołączam i moje wyrazy współczucia. Znam ten ból Alicjo. Moja mama odeszła w 2002 roku a mnie ciągle jej brakuje i czuję wielką pustkę. Nie możemy płakać po tej stracie, bo nasz ból i łzy trzymają ich tu na ziemi i nie pozwalają odejść.[/QUOTE]

dziękuję Wando
Nie płaczę już , aczkolwiek nie raz mi smutno , a najbardziej kiedy wyjeżdżam do domu od Mamy . Tatę odwiedzam na cmentarzu , bo mam grób w mojej miejscowości , mama i tak sama by rady nie dała na cmentarz pójść , więc Tata jest blisko nas :) .
Zapalając światełka u Taty , zawsze myślę o Naszych zmarłych , m.in o Sabince

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sabinko , w niedzielę , 6 kwietnia , dołączyła do Was MOJA MAMA , najukochańsza osoba w moim życiu . Porozmawiacie sobie i o polityce i o kotach i o innych zwierzakach

[INDENT] [CENTER][IMG]http://fagusia.blox.pl/resource/znicz.gif[/IMG][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...