Jump to content
Dogomania

"ZOOEKSPO' 2005" Ryga 19-20.11.2005


Asdf

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='NigdyNigdy']No, tośmy się zgłosili :D
Wsio adno, jaki sędzia- generalnie stronimy tylko od kilku jednostek :wink:[/quote]
Super NigdyNigdy, dobrze że jacys GODNI reprezentanci Polski :terazpol: pojadą na tą wystawe :angel: !!! Już w tej chwili życze powodzenia dla ślicznej Jagny, i przystojniaka Bursztyna :wink: :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Super NigdyNigdy, dobrze że jacys GODNI reprezentanci Polski :terazpol: pojadą na tą wystawe :angel: !!! Już w tej chwili życze powodzenia dla ślicznej Jagny, i przystojniaka Bursztyna :wink: :)
Pzdr[/quote]

Piękne dzieki za wiarę, Savannah :lol:
Czy "godni", to się okaże w listopadzie :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pszym']My też planujemy się wybrać z goldenem. Liczymy na Zw.Mł i zarazem Mł.Ch. 8)[/quote]

Ja nigdy w zyciu nie bylam w tamtych rejonach, a strasznie mnie tam ciągnie. Studiuje architekture i będe z pewnościa miała co tam oglądać, a ponieważ nigdzie bez psów sie nie ruszam, więc wystawka jak znalazł :)

Link to comment
Share on other sites

No dobra!
Mam plan przed sobą- znalazłam to miejsce. :D
Jakby to opisać....? :roll:
Gdyby poprowadzić przez miasto dwie linie proste w kształcie litery "X", to teren wystawy wypada nieco na południowy- wschód od punktu przecięcia się tych linii.
Jak tak zerkam, to hoteli tu wkoło całkiem nie mało :wink:

Link to comment
Share on other sites

My wyjeżdżamy w piątek ,tak żeby tuż przed rozpoczęciem wystawy w sobotę rano znaleść się na miejscu ,w niedzielę jeszcze na wystawie i powrót do domu gdzieś w nocy -może nawet w poniedziałek nad ranem.Wszystko to zależy od naszego kierowcy i sukcesów jakie nasza grupa osiagnie(udział w finałach lub nie:wink: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Artik&Shapali']Czy dostał już ktoś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia?[/quote]

Niestety, my nie :roll:
Ale jeszcze za wcześnie, żeby zacząć się martwić 8)

[quote name='Artik&Shapali']Ja ciagle sie zastanawiam jaki hotel zarezerwować...
podjęliscie juz w tym celu jakies decyzje??[/quote]

Nasza rezerwacja jest już zrobiona 8)
Po przesianiu jakiejś dziwnej ilości hoteli (3/4 odpadło, ponieważ akceptują TYLKO psy małe- jakieś to dziwne :-? ) zdecydowaliśmy się na hotel Kert ([url]http://www.kert.lv/aboutus.html[/url]). Jest blisko wystawy i wygląda dosyć przyzwoicie.
Jak będzie w rzeczywistości, to się okaże dopiero na miejscu- nasze doświadczenia każą nam być umiarkowanymi optymistami :wink:

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzeń jeszcze nie rozsyłają -na to jest po prostu za wcześnie.Jeszcze faxem napywają zgłoszenia ,zanim zostaną wprowadzone do komputera ,zliczone i zatwierdzone- minie jeszcze troszkę czasu.Cierpliwości 8) A jeśli już ktoś strasznie się denerwuje i drży z niepewności -proponuję zadzwonić :wink:

O nocleg tak bardzo się nie martwię ,ponieważ załatwia tą sprawę Kaowiec naszej wycieczki :wink: (pozdrawiamy p.Elę :hand: )
Jeśli jeszcze przez tydzień nie będzie jasności w noclegowej sprawie -trzeba bedzie wziąść swój (i psa ) los w swoje ręce :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...