Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

[quote name='ARKA']:crazyeye: to znaczy, dlaczego nie dzieje sie dobrze?[/quote]

Nigdy nie byłam w tym nowym schronisku i nie znam ludzi, także mogę tylko powiedzieć to co słyszałam.
Na dogomanii też o tym jest
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115285[/URL]
I na forum animalsu:
[URL]http://www.animals.lublin.pl/forum/watek/2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aga to proszę Cię o PW jak trzeba będzie kasy. Bo teraz mam po prostu za dużo na głowie i chciałam już te pieniążki przelać żeby chociaż to mnie nie absorbowało. Ale jeśli mi po prostu napiszesz PW jak będzie trzeba przelać to będę spokojniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące Dni Mielca. Będzie miasteczko? Bo jak tak, to ja mogę się zgłosić do pomocy, Kori zapewne też, jeżeli nie będzie to koligować z jej pielgrzymką. Bo teraz Dni Mielca są chyba gdzieś 15-17 sierpnia, o ile się nie mylę.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co sie uda zorganizowac w tak krotkim czasie, ale chyba niewiele.
[B][COLOR="RoyalBlue"][SIZE="3"]Reno wpadla na pomysl,
zeby sie spotkac w schronisku 9.8. w sobote.
P.Kierownik jest za i zaprasza wszystkich serdecznie :p
To co powtorka 8.marca?[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Bardzo mi przykro, ale 8 sierpnia jestem jeszcze w Anglii - nie można by odrobineczkę przesunąć?[/quote]

Agusiu, najwyżej zorganizujemy w późniejszym terminie kolejne spotkanie. Ten 09.08 to własciwie jedyny termin sierpniowy, który pasował mnie i Ulka18. O tyle zależy mi na sierpniu, że może uda mi się w końcu zawitać w Mielcu bez deszczu :razz:. Pasowałoby znów natrzaskac troche zdjęć psiaków, podowiadywać się o niektóre no i przede wszystkim, pogadać o samym schronisku :roll:.
Dlatego teraz zapraszamy wszystkich, którzy będą mogli chcieli i przyjechać. Ja na przykład na 99% przyjadę bez Jarka, bo on tez chyba nie bedzie mógł.
O następnym spotkaniu na pewno znów pomyslimy ;). Już ja tego dopilnuję :eviltong:!!

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam plakat, nie patrzcie na czerwone litery ( to pod moją głupią drukarkę robiłam żeby "załapała" ). Będą czarne bo wrzucę na ksero, zrobię nacięcia żeby odrywać te karteczki z numerem konta. Czy może tak być?

Powieszę w sklepach zoo, na tablicach gdzie widuję ogłoszenia o zaginionych zwierzakach i w lecznicach.


[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9650/mielecum2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...