Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Halciu,
ten stolarz z Debicy skonczyl wreszcie te budy podwojne z desek 5-tek, ale nieocieplane. Te za 180 zl, z tego co pamietam, mielismy akcje zbiorkowa w ubieglym roku tutaj na watku. Gdy dobrze wyscieli sie je sloma, beda mialy psiaki cieplo.
Na pewno kierownik juz nie ma kasy, tyle bud ostatnio zakupil.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Temat: Adopcje
Od: [email][email protected][/email]
Data: Śr Stycznia 9 2008, 8:06 pm
Do: [email][email protected][/email]

[B][COLOR="DarkGreen"]Proszę ściągnąc z galerii szczeniak suczka ze świetlicy zdjęcia na stole brązowy, amstafa psa, oraz długouchego kudłatego chyba Ponek. Oprócz tego poszły dziś trzy szczeniaki. [/COLOR]

[COLOR="Blue"]Przywiozłem z Dębicy 7 bud trzy zostało bo nie weszły.Ma dorobic jeszcze cztery.Jutro jadę do Malawy po kolejne 4 budy podwójne a w piątek do Janowa po 5 sztuk.[/COLOR] [/B][/QUOTE]
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/amstaff%20lan%20(2).jpg[/img]

[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/PON%20jedlicze%20(11).JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj z Kori w schronisku. Zaniosłyśmy resztę rzeczy ze zbiórek robionych w gim2. Dodatkowo jakieś ponad 80 zł, które zostało również ze zbiórek (w tym jest jakaś część, która miała iść na naszego wirtualnego, ale Pani zarządziła, aby dać je do tamtych). To chyba tyle. Wcześniejsze pieniądze zostały wysłane już kiedyś.
W tym roku szkolnym to już chyba koniec. Chyba, że po feriach jeszcze zorganizowałybyśmy zbiórki. Zobaczymy jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomosc.Odezwaly sie 2 Kasie,ktore dzialaly na Dniach Mielca.W tym roku tez beda dzialac,wiec zbierajcie fanty.Mam sie z nimi spotkac w Rz-wie w niedz.Juz koncepcyjne zabieraja sie do roboty.Fanty przelezaly u mnie rok.Jesli na niedz.nie uziemi mnie odbor rzeczy dla Przechowcow,lub jazda tam ,bede wiedziala cos wiecej i mam obiecane50 na bude.Irysek tez podobno wyslala,nie sprawdzalam./Orzechowcow,nie przechowcow/

Link to comment
Share on other sites

Ja tez mam dobra wiadomosc!na jedna bude juz mam.Iysek wyslal 30 z bazarku.Serdecznie dziekuje./irysek/Nie bylam po skarbonki,ale tam bedzie poczatek trzeciej/najwyzej znow zaloze kase/akierownikowi zal bedzie miejsca w aucie i moze pójdzie za ciosem i da na czwarta?choc wiem ze kasy wydal duzo na budy,ale...moze...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Terra,bo tak sie zaczelo,ze kieownik sam zamowil 3 razy.Ja zamowilam 5 ,jedna byla do odebrania solo/bo nie zmiescila sie/Kierownik,powiedzial"zamowilem na pelne auto"ja podszczulam stolarza,zeby go namowili,On sam przeciez tez wiedzial ze nie sa drogie i zamowil jeszcze 2 razy po 4.Potem mi zameldowal ,ze koniec kasy,koniec zamowien,no to powolutku montujemy z Viris kase.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa ale potrzebujemy wsparcia [URL]http://interwencja.interia.pl/news?inf=1029934[/URL]
bierzemy udział w głosowaniu krakvetu - błagam o głosy, zaznaczam, że trzeba się tam zalogować aby móc oddać głos - BARDZO PROSZĘ - dla psiaków z Orzechowców

[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6739[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Viris,ja moze wieczorkiem zamowie 3 budy,bi to i tak trwa ok 1-2 tyg,na jedna mam,na druga Ty pewnie wyslesz,na trzecia powinno byc z 80-100 w skarbonkach ,reszte zaloze.Teraz cieplo,ale nie wiem kiedy dopadna mrozy,chcialabym ,zeby budy psiaki mialy przed nimi.Jak myslisz ?Zamawiac,czy wstrzymac sie az bedziesz wiedziala?Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, nie lubię gospodarować pieniędzmi których jeszcze nie dostałam.. Wierzę że się uzbiera na budy, ale co jak mi osoby z bazarków nie powpłacają?

Możesz zamówić budy, a ja najwyżej wyjdę z siebie z bazarkami ( ale po powrocie - za tydzień ). Ja mam teraz badania i jutro wyjadę.

Link to comment
Share on other sites

To co miało wyjść to już wyszło. Teraz badania "do operacji". Wczoraj poszły za 100 zł kolczyki na bazarku. Ale kasę dostanę na początku lutego. Jakbyś mogła się wstrzymać do mojego powrotu z zamawianiem to ja wyliczę i przeleję kasę. Wolałabym tak..

Link to comment
Share on other sites

Viris,OK.Terra dokladnie tak jak przewidzialam,mowie Kierownikowi,ze na jedna mam,na druga bude licze na Viris,trzecia zaloze i powoli zwroci mi sie ze skarbonek,ale jest miejsce na czwarta.Lypnal na mnie i mowi"no to na czwarta dam ja"Bylam chwile w schr.cosik sie kreci wokol nowej lokalizacji schr.ale to wszystko jeszcze "palcem na wodzie"nic pewnego,ale temat coraz czesciej wraca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...