Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='halcia']Dwie pierwsze budy zrobione,ale nie mam wiadomosci czy dotarly na przechowanie do Beci.Mysle ze niedlugo pojada do Mielca,/wtym ta za kase od Viris/a dwie nastepne w robocie.Zostalam z budami od dluzszego czasu sama.Troche mnie to przeraza.Wszyscy znajomi juz dali,pozostala mi tylko skarbonka w wegetarianskiej,ato wiadomo,jak krew z nosa....powoli.przed zima tak jak obiecalam ufunduje jedna podwojna i tyle.Ze skarbonki na cala to bedzie chyba za rok....a tu zima idzie a niektore psy maja budy w strasznym stanie.Moze ktos by byl w stanie podrzucic deski do sch.z przeznaczeniem na remont starych rozwalonych bud?[/quote]

Halciu! Kilka dni (i postów) temu ja oraz Kuba P i MTJL - deklarowaliśmy składkę na podwójną budę. Napisz więc na jakie konto wpłacić pieniądze, a kolejna mielecka buda - będzie sfinansowana!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A szylkrecia nie chodzi po stołach?[/QUOTE]

[B]terra[/B], Szylkretka i Pijaczka poszłyby do dwóch domów. Pijaczka do mamy tej pani.

[B]best13[/B], przepraszam - czasem mi przychodzą powiadomienia, że ktoś odpowiedział w wątku, a czasem nie i dlatego się nie odzywałam. Dobrze, że zadzwoniłaś ;)
Będziemy w kontakcie; Wstępne kroki poczyniłam, jak coś będę wiedzieć to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Halciu, w końcu stwierdziłyśmy z Anią (Kori), że chyba nie uda nam się uzbierać tylu fantów i odłożyłyśmy ten pomysł. Chociaż może by się jednak udało? Można spróbować. Skontaktuję się z Anią. 12 i 13 września były wywiadówki w szkole, dziewczyny zbierały pieniądze. Trochę udało się zebrać. O ile się nie mylę jakieś 400 zł. Chociaż może źle usłyszałam, więc nie chcę wprowadzić w błąd.
Jak na razie w szkole będzie galeria, będą zbierane pieniądze po klasach, jakiś konkurs i zbiórka kocy, karmy itp. Ale planujemy ruszyć od października, bo bodajże 4 października jest dzień zwierząt.

Edit:
Jeszcze mam pytanie, co to są za fanty? No, bo to musi być, coś, co będą chcieli wygrać tacy gimnazjaliści ;D Niestety, ale są osoby dla których cel nie jest aż tak ważny.

Link to comment
Share on other sites

Kanzaj czy mam podac swoje konto?budy zamawiamy w Rzeszowie i jestto bez rachunku/taniej/ale z poswiadczeniem i pieczatka stolarza.Mozna tez przelac kase na konto schr.ale kier.kupi w sklepie w Mielcu a ceny podawalam:225 malutka,310 wieksza sredniej nie bylo a duza 570.Jedna podwojna?nasza /teraz 380 ale 10 mysle ze starguje albo doplace te 30.Jutro dwie pierwsze podwojne /w tym ta od VIRIS/i kawalek nastepnej jada rano do Mielca a pod koniec tygodniajeszcze dwie od Doktora i mojego meza.Teraz kolej na ta obiecana ode mnie i od Was jesli chcecie zamowic taka.Mysle ze do konca grudnia uzbieram na jakas bo przynajmniej taki mam plan a jestem uparta.Konto schr.jest na stronach a moje podam jutro jesli sobie zyczycie.Viris jeszce raz dzieki bo od ciebie cala buda i jeszcze70 na druga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Kanzaj czy mam podac swoje konto?budy zamawiamy w Rzeszowie i jestto bez rachunku/taniej/ale z poswiadczeniem i pieczatka stolarza.Mozna tez przelac kase na konto schr.ale kier.kupi w sklepie w Mielcu a ceny podawalam:225 malutka,310 wieksza sredniej nie bylo a duza 570.Jedna podwojna?nasza /teraz 380 ale 10 mysle ze starguje albo doplace te 30.Jutro dwie pierwsze podwojne /w tym ta od VIRIS/i kawalek nastepnej jada rano do Mielca a pod koniec tygodniajeszcze dwie od Doktora i mojego meza.Teraz kolej na ta obiecana ode mnie i od Was jesli chcecie zamowic taka.Mysle ze do konca grudnia uzbieram na jakas bo przynajmniej taki mam plan a jestem uparta.Konto schr.jest na stronach a moje podam jutro jesli sobie zyczycie.Viris jeszce raz dzieki bo od ciebie cala buda i jeszcze70 na druga.[/quote]

Podaj mi proszę na priwa nr konta, to jutro przeleję obiecane 100 zł.
APEL do Kuby i MTJL - Wy też???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Kanzaj czy mam podac swoje konto?budy zamawiamy w Rzeszowie i jestto bez rachunku/taniej/ale z poswiadczeniem i pieczatka stolarza.Mozna tez przelac kase na konto schr.ale kier.kupi w sklepie w Mielcu a ceny podawalam:225 malutka,310 wieksza sredniej nie bylo a duza 570.Jedna podwojna?nasza /teraz 380 ale 10 mysle ze starguje albo doplace te 30.Jutro dwie pierwsze podwojne /w tym ta od VIRIS/i kawalek nastepnej jada rano do Mielca a pod koniec tygodniajeszcze dwie od Doktora i mojego meza.Teraz kolej na ta obiecana ode mnie i od Was jesli chcecie zamowic taka.Mysle ze do konca grudnia uzbieram na jakas bo przynajmniej taki mam plan a jestem uparta.Konto schr.jest na stronach a moje podam jutro jesli sobie zyczycie.Viris jeszce raz dzieki bo od ciebie cala buda i jeszcze70 na druga.[/quote]Ty! Ty tutaj niepoinformowanych nie kłam! To pieniążki z bazarku za rzeczy od Ciebie, ja tylko powystawiałam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kanzaj ja jestem ciemna we wchodzeniu na PV i podam tu gdzie umie!Tozyciu nie zagraza najwyzej ktos sie jeszcze namysli i przekaze pomoc finansowa.Halina Porada BGZ S.A.04203000451130000004388380 To ROR zaznacz ze wplata na budy,Dziekuje za pomoc i zaufanie.Dwie nowe budy sa juz w Mielcu,pojechaly rano.Czwarta stolarz konczy i mysle ze potrzebny mu dzien deszczu,wtedy jest pewne ze dokonczy.Jak zrobi zamawiam jeszcze 2 podwojne a potem bede dziubac na pojedyncze,bo podwojne tansze ale ze wzgledu na ciasne boksy moga sie nie miescic.Pozdrawiam wspomagajacych!!!!Damy rade!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuba P']Kanzaj,MTJL, z tego co wyczytaem ,buda kosztuje 380 zł, to może powinniśmy się złożyć po więcej, byłoby na całą budę. Co Wy na to?[/quote]

Skoro jest nas troje, to chyba tak. Ale ja więcej jak 120 już nie wycisnę...Mam kolejną nową sunię na tymczasie na utrzymaniu...
Zaraz zrobię przelew na podane konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...