Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Didi [/B]duże juz są te maluszki :D Ile teraz mają? A planujesz zostawić którąś sunie u siebie? ;)

A tą kość to pewnie Gizmo od Mikołaja dostał??? :x-mas: :eating:

Ja swoim nie serwuje takich samkołyków bo się o ich zęby boje... :roll: a wogle jakos im nie służą takie wędzone bajery... :haha:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][B]Didi [/B]duże juz są te maluszki :D Ile teraz mają? A planujesz zostawić którąś sunie u siebie? ;)

A tą kość to pewnie Gizmo od Mikołaja dostał??? :x-mas: :eating:

Ja swoim nie serwuje takich samkołyków bo się o ich zęby boje... :roll: a wogle jakos im nie służą takie wędzone bajery... :haha:[/quote]

Mają juz 5 tygodni, Zastanawiam sie ale nie jestm jeszcze pewna :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_33'][B]AnkaW[/B]-to ja odstąpię tę kość twoim psiakom,bo u mnie nie ma zainteresowania.
A ten mały gość to Chopin-przyjaciel Gizma[IMG]http://img346.imageshack.us/img346/8083/spa500871da.jpg[/IMG][/quote]

Kochana - jakbym taką ogromną kość do domu przywlokła, to psy owszem byłyby szczęśliwe, ale mnie mąż już by eksmitował :baddevil: :baddevil: . Już widzę te skrawki i resztki kosteczek, potłuszczony dywan,:evilbat: a w końcu najwięcej to on w domu sprząta. :multi: :multi:

A Chopin jest bombowy. Mój Timon /prosiaczek/ niestety nie może sobie tak po domku ganiać, gdyż bez dozoru narażony jest na tortury.:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...