Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Germanika']Podobno kto z kim przystaje,takim się staje.Więc jestem również arogancki......i tym podobny.Uwielbiam Senga Sengana,i każdemu życzę takiej przyjaźni.[/quote]

:bigok::bigok::bigok: bardzo mi się podoba takie publiczne stawanie za przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Bo przyjaźń to coś wielkiego,droższe pieniędzy,dóbr materialnych.I spotkać prawdziwego przyjaciela to cud,którego doświadczyłem.[/quote]
Piękne słowa- i najważniejsze ,że tego doświadczyłeś:-D, bo jest tylu ludzi, ktorzy nie rozumieją słowa "przyjaźń" i nie potrafią tego docenić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Bo przyjaźń to coś wielkiego,droższe pieniędzy,dóbr materialnych.I spotkać prawdziwego przyjaciela to cud,którego doświadczyłem.[/quote]rz

Zgadzam sie w 100%, choć uważam, że nie koniecznie trzeba sie odrazu upodabniać do przyjaciela. Podstawą jest akceptowanie człowieka, który jest naszym przyjacielem, razem z wadami i zaletami.Chociaż pewnie i w tym powiedzeniu jest dużo prawdy iż , żeby pozanac czlowieka wystarczy spojrzeć na jego przyjaciól.

Stawanie za swoim przyjacielem publicznie jest godne naśladowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Trzymam za slowo!
Po dzisiejszych wydazeniach juz sie pogubilam......Po co pisac takie cos???O smierci nie wolno zartowac,nawet psiej czy kociej.[/quote]
ten zyje, ale ja mowie o innym i to nie jest zart!niechaj Senga przysiegnie, ze zaden jej nie zdechl w tym roku, no prosze hahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Zgadzam sie w 100%, [B]choć uważam, że nie koniecznie trzeba sie odrazu upodabniać do przyjaciela[/B]. Podstawą jest akceptowanie człowieka, który jest naszym przyjacielem, razem z wadami i zaletami.Chociaż pewnie i w tym powiedzeniu jest dużo prawdy iż , żeby [B]pozanac czlowieka wystarczy spojrzeć na jego przyjaciól[/B]..[/quote]
dokladnie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...