Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

[quote name='Ania i Psy']

Winetka na spcerze:

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5313/staniewolne9qh.jpg[/IMG]

Winetka po kąpieli:
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8996/dscn13053wl.jpg[/IMG]

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7588/dscn13134qy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/240/dscn13390kw.jpg[/IMG]

[/quote]

No,no,no- Minetka całkiem ,całkiem apetyczna dziewczynka:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelOfDeath']prosze mi nie przypominac tego slowa na k , wlasie mnie czeka kolokwium z 12 nerwow czaszkowych , ukl nerwowego obwodowego , osrodkowego , autonomicznego , czynnosci morfologicznych rdzenia kregowego i tych inny gŁewien :puppydog::puppydog::puppydog::nonono2::nonono2::nonono2::sabber::sabber::sabber:[/quote]

oh angel toz to najprzyjemniejsze z tego- sprawdzac, pytac:))) gorzej ze druga strona ma zdecydowanie wiecej "nerwow" :))))
ale ja jestem dosc liberalne(no chyba ze mi totalne glupoty mowia); nie zapomnial wol jak cieleciem byl jak to pisala truskawa kiedys ale odnoscie czego to nie mam pojecia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']oh angel toz to najprzyjemniejsze z tego- sprawdzac, pytac:))) gorzej ze druga strona ma zdecydowanie wiecej "nerwow" :))))
ale ja jestem dosc liberalne(no chyba ze mi totalne glupoty mowia); nie zapomnial wol jak cieleciem byl jak to pisala truskawa kiedys ale odnoscie czego to nie mam pojecia ;)[/quote]


wszystkie trudy zaprocentują w przyszłośći:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']oh angel toz to najprzyjemniejsze z tego- sprawdzac, pytac:))) gorzej ze druga strona ma zdecydowanie wiecej "nerwow" :))))
ale ja jestem dosc liberalne(no chyba ze mi totalne glupoty mowia); nie zapomnial wol jak cieleciem byl jak to pisala truskawa kiedys ale odnoscie czego to nie mam pojecia ;)[/quote]

szkoda ze pan prof. Frąckowiak i pan dr. Komosa nie sa liberalni , a czeka mnie u niech egzamin ustny i pisemny :wallbash::bigcry::bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']oh angel toz to najprzyjemniejsze z tego- sprawdzac, pytac:))) gorzej ze druga strona ma zdecydowanie wiecej "nerwow" :))))
ale ja jestem dosc liberalne(no chyba ze mi totalne glupoty mowia); nie zapomnial wol jak cieleciem byl jak to pisala truskawa kiedys ale odnoscie czego to nie mam pojecia ;)[/quote]
a to szkoda ale już niebęde Ci tłumaczyć bo dałam SE na luz, według wskazówek...
ja do Ciebie nie piszę Buraku, bo tak się nie nazywasz ani nie masz takiego nicku więc bądź tak dobra i używaj mojego nicku takiego jakim jest:)

Link to comment
Share on other sites

Senga Sengana a na tym avatarku czy jak to sie zwie to pod twoim nickiem w kazdym badz razie, to jest ten twoj zdechly kotek bengalski?????ten co to stwierdzilas, ze zaoszczedzisz i nie zaszczepilas go na katar koci i zdechl?????????????????ile taka szczepionka kosztuje???????20zlotych???30???????a ile kotek kosztowal???pomijam fakt cierpienia kotka ale chyba troszke kaski poszlo do piachu co hahahahahhahahahahahahahahahhahahahaha
oszczedna dziołcha sie znalazla hahahahhahahaha
mam nadzieje, ze na dzieciaku tez tak nie oszczedzasz, chociaz chyba szczepienia dzieci sa akurat bezplatne i obowiazkowe?tu sie moge mylic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'] chociaz chyba szczepienia dzieci sa akurat bezplatne i obowiazkowe?tu sie moge mylic[/quote]


ojj mylisz się mylisz - nie są bezpłatne :nonono2: w każdym bądź razie te dobre nie są :puppydog:

biedny kotek :puppydog: a ten kotek to nie był przypadkiem prezent? coś mi tak się przypomina :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']biedny biedny!!!!!katar koci sie leczy! a przede wszystkim mozna zaszczepic na niego!zaraz Beta Vulgaris napisze, ze wcale nie zdechl na katar koci...jasne!a na co?:))))))))))))))[/quote]

no pewnie że się leczy - schroniskowe kociaki z koszmarnego stanu wyciąga moja koleżanka - bierze do siebie do domu i leczy - i to takie najchorsze - z zaklejonymi oczkami i noskiem, ledwo żywe i się da to zrobić, tylko trzeba chcieć :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

no dlatego zaraz wymysli, ze padl na co innego, a to co mowila innym to nieprawda hahahhahaa nawet nie wie od kogo o tym wiem :)))i sie NIE dowie!!!!i za kazdym razem jak bedzie wchodzila na grzywki robic zadyme tak jak teraz to cos takiego "fajnego" z jej zyciorysu sie wyciagnie!
W ogole nie rozumiem takich ludzi!!!ja tez robie czasem zadymy, ale potrafie byc mila, a ona w ogole nawet nie potrafi udawac, ze kogos lubi!!!!!to normalne?????????????????????????:puppydog: :puppydog: :puppydog: :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no dlatego zaraz wymysli, ze padl na co innego, a to co mowila innym to nieprawda hahahhahaa nawet nie wie od kogo o tym wiem :)))i sie NIE dowie!!!!i za kazdym razem jak bedzie wchodzila na grzywki robic zadyme tak jak teraz to cos takiego "fajnego" z jej zyciorysu sie wyciagnie!
W ogole nie rozumiem takich ludzi!!!ja tez robie czasem zadymy, ale potrafie byc mila, a ona w ogole nawet nie potrafi udawac, ze kogos lubi!!!!!to normalne?????????????????????????:puppydog: :puppydog: :puppydog: :puppydog:[/quote]

przez ciebie orsini oslodzilem sobie kawe osmioma lyzeczkami cukru :puppydog:

ty zawsze robisz na mnie takie wrazenie :bigok: to kawa na biurku , a to kawa nie do wypicia :sg168:

Link to comment
Share on other sites

Angel no co?????
i jeszcze zauwazylam pewna prawidlowosc-ze ona sie pojawia jak mnie juz nie ma , albo mnie nie ma na necie!!!!
boi sie czy jak?????????????????????????
teraz tez poczeka az sie zwine do domu i napisze ze jestem glupia a kot jest!chyba wypchany na oknie stoi...:bigok: :bigok: :bigok:

Link to comment
Share on other sites

ale ja nie zaczynam hahahaha
to dziołcha tu przylazla z pretensjami hahahahaha to prosze bardzo:))))))))))))))
jeszcze jakies pretensje do kogos z MOICH znajomych????
bo ja jak lew-bronie swojego stada:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:

Link to comment
Share on other sites

TAK???
a co napisala???
bo ja nawet nie czytam jej postow-sam nick dziala na mnie jak plachta na byka:))))))
a wiadomo po co sie pojawia i tak, bo jeszcze NIGDY nie przylazla zeby normalnie pogadac z ludzmi, posmiac sie , pozartowac...zawsze szuka dziury w calym i jakby tu innym dokopac!!!:vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp:

Link to comment
Share on other sites

tak tylko jest troszke odwrotna sytuacja hahahahahah
takiego Angela nie znalam-wqrzal mnie nie lubilam go, a potem poznalam i polubilam,
a Ciebie nie znalam w pelni i lubilam, a jak poznalam....:vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp: :vamp:
hahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...