Jump to content
Dogomania

Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej dla ras powyzej 10 kg(dorosly pies)

wiek 1-3 miesiace waga do 2 kg - 140 gr
wiek 1-3 miesiace waga do 4 kg - 220 gr
wiek 3-4 miesiace waga do 4 kg - 205 gr
wiek 3-4 miesiace waga do 6 kg - 270 gr
wiek 5-7 miesiecy waga do 4 kg - 135 gr
wiek 5-7 miesiecy waga do 6 kg - 175 gr
wiek 5-7 miesiecy waga do 8 kg - 210 gr


jak chcesz inne dane to daj znac jaka waga i wiek dto napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ale problem jest gdy sie kupuje np w sklepie ktory sprzedaje paczuszki po kilo pol kilo z wora 15 kilowego. Wtedy mozna tylko poczytac na orginale. Ja wzielam dane ze stronki w necie :)[/quote]Nigdy tak nie kupujcie. Jest wielu nieuczciwych sprzedawców i podkładają tanie karmy zamiast tych markowych. Są male orginalne opakowania i lepiej je kupować.[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/218.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja tam sobie Draczyn nie dam krzywdy zrobic. Wiem dokladnie gdzie kupowac i niestety jest to dla mnie lepsza opcja. Pozaty male opakowania niestety sa rzadkoscia w sklepach. Bardziej sie obu strona oplacaja duze opakowania podzielone na porcje.[/quote]Jak uważasz, karmy się nie psują. Najlepiej i najtaniej jest kupić duży worek w hurtowni . Przy jednym psie to starczy na pól roku, tylko musi stać w suchym miejscu [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/217.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Draczyn to jest dobre jak masz miejsce zeby trzymac duzy worek karmy. I jest bardzo ekonomiczne. Ale ja zyje na razie z niewypakowanymi moimi gratami zwiezionymi do Arka i nie mam ich gdzie zmiescic wiec przepychamy sie pomieszy torbami i pudlami i watpie zeby nam sie jeszcze jedna gdziekolwiek zmiescila ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Draczyn to jest dobre jak masz miejsce zeby trzymac duzy worek karmy. I jest bardzo ekonomiczne. Ale ja zyje na razie z niewypakowanymi moimi gratami zwiezionymi do Arka i nie mam ich gdzie zmiescic wiec przepychamy sie pomieszy torbami i pudlami i watpie zeby nam sie jeszcze jedna gdziekolwiek zmiescila ...[/quote]To faktycznie. Nie wiedziałam [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/212.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze niedlugo moje zycie wroci do normy :) Powolutku zaczynamy nad tym pracowac.

Pozatym nie chcemy na razie Klary stresowac przeniesieniem do innego pokoju. Niestety nie wiedzielismy ze bedziemy miec taka mozliwosc bo inaczej po prostu psiaka bysmy wprowadzili od razu do tamtego. Wydaje mi sie ze lepiej bedzie ja przyzwyczajac do tamtego pokoiku jak sie nauczy juz siusiac i kupkac na dworku prawda?

Jak wyniesiemy sie do wiekszego pokoju to w naszym zrobi sie cos ala skladzic na rozne rzeczy i mysle ze mozna bedzie zagospodarowac jeszcze miesce na dobre szczelne wiadro karmy dla naszego olbrzymka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Mysle ze niedlugo moje zycie wroci do normy :) Powolutku zaczynamy nad tym pracowac.

Pozatym nie chcemy na razie Klary stresowac przeniesieniem do innego pokoju. Niestety nie wiedzielismy ze bedziemy miec taka mozliwosc bo inaczej po prostu psiaka bysmy wprowadzili od razu do tamtego. Wydaje mi sie ze lepiej bedzie ja przyzwyczajac do tamtego pokoiku jak sie nauczy juz siusiac i kupkac na dworku prawda?

Jak wyniesiemy sie do wiekszego pokoju to w naszym zrobi sie cos ala skladzic na rozne rzeczy i mysle ze mozna bedzie zagospodarowac jeszcze miesce na dobre szczelne wiadro karmy dla naszego olbrzymka :)[/quote]To fakycznie trzba trochę poczekać[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/zwierzeta/psy/19.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']draczyna mi kiedys pani weterynarz powiedzaiła że lepiej kupować dla jednego małego pieska mniejsze opakowania bo karma niby ma date wazności długa ale witaminy szybciej wyparowywują z takiego wielkiego wora jak jest otwarty :roll:[/quote]Beatko wśród wetów też jest wielu niedouków, co za brednie - parujące witaminy

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze cos mimo wszystko moze sucha karma stracic. Chociazby "aromat". Ale dlatego przeciez jest mozliwosc kupienia szczelnych plastikowych pojemnikow na karme :) Ja nawet te male porcje karmy co kupuje trzymam w takim szczelnym pudelku ktore kupilismy z reszta myslac o karmie dla Klarci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Mysle ze cos mimo wszystko moze sucha karma stracic. Chociazby "aromat". Ale dlatego przeciez jest mozliwosc kupienia szczelnych plastikowych pojemnikow na karme :) Ja nawet te male porcje karmy co kupuje trzymam w takim szczelnym pudelku ktore kupilismy z reszta myslac o karmie dla Klarci.[/quote]no właśnie i tym miłym akcentem kończę na dziś. dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no własnie a ja chciałam takie pudełko na karmę kupić w zoologicznym to poiedzieli, że to producent dodaje do wybranych karm tylkow ramach promocji :-?[/quote]To nie jest pudełko, a ogromny kubeł plastikowy, jeśli będziesz chciała, to postaram się go dla Ciebie załatwić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no własnie a ja chciałam takie pudełko na karmę kupić w zoologicznym to poiedzieli, że to producent dodaje do wybranych karm tylkow ramach promocji :-?[/quote]

w ubiegłym roku tak faktycznie było do karmy 15 kg royal dodawali gratis pojemnik, w ten sposób mam dwa pojemniki które doskonale się sprawdzają w naszym przypadku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....'][quote name='_beatka_']no własnie a ja chciałam takie pudełko na karmę kupić w zoologicznym to poiedzieli, że to producent dodaje do wybranych karm tylkow ramach promocji :-?[/quote]

w ubiegłym roku tak faktycznie było do karmy 15 kg royal dodawali gratis pojemnik, w ten sposób mam dwa pojemniki które doskonale się sprawdzają w naszym przypadku :)[/quote]My też w ten sposób mamy kilkatakich pojemnikOw, ale jak na jednego psiaka, gdy ktoś nie ma miejsca w domu, to jest on trocę za duży, anie wiem, czy są mniejsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']widziałem mniejsze bardzo ładne nawet blaszane z firmy Pedigree jakiś czas temu w sklepie Auchan, może miały pojemność 3-4 kg, w każdym razie dla jednego małego pieska na pewno byłyby bardzo dobre do przechowywania karmy[/quote]To jest cenna informacja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...