Jump to content
Dogomania

Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tej pani od buldozka, ta karmę euknuby przypisał weterynarz-miała byc dostowana dla szczeniaków ras ktore muszę byc bardziej umięsnione-tak mi ta pani tłumaczyła...ale czy to był pic na wode tego nie wiem sama, fakt faktem blusik ładnie po niej rósł i szybko nabierał masy

Link to comment
Share on other sites

No ja na razie zostane przy Eukanubie chyba bo nic tak bardzo nie smakuje Klarze jak to ( niz z rzeczy przeznaczonych dla psiakow ).
Ma duzo energi i jest bardzo wesolutka.
Weterynarz rowniez ta karme mi polecil.

A co do tych karm reklamowanych w Tv i dostepnych w super marketach najwazniejsza opinia wg mnie jest taka ze zwykle trzeba uzupelniac taka diete w witaminy i inne dodatki. A takie zabiegi sa niebezpieczne jezeli ktos nie zna sie za bardzo na psiakach bo mozna przedawkowac wtedy ilosc witaminek.


Pozatym cenowa sa duzo tansze a w wiekszosci przypadkow nizsza cena swiadczy o nizszej jakosci.

Link to comment
Share on other sites

Draczyn: A wracajac do tych zoltek to surowe zolteczko do miseczki ( po wyparzeniu i max 2 na tydzien)? Czy jakos inaczej?


A co proponujecie jako mala nagrode jezeli piesio wysiusia sie na dworze na spacerku zamiast w domu? jakies takie zywnosciowe nagrody dla najmlodszych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Draczyn: A wracajac do tych zoltek to surowe zolteczko do miseczki ( po wyparzeniu i max 2 na tydzien)? Czy jakos inaczej?


A co proponujecie jako mala nagrode jezeli piesio wysiusia sie na dworze na spacerku zamiast w domu? jakies takie zywnosciowe nagrody dla najmlodszych?[/quote]W sklepach zoologicznych są specjalne przysmaki dla piesków małych i dużych, a żółko tak jak piszesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Slyszalam tez ze ponoc warto do karmy dodawac kilka kropel oliwy. Czy to mit czy serio bardzo ladnie siersc sie po niej blyszczy? Jezeli tak , to jaka oliwe najlepie? Z Oliwek czy np olej slonecznikowy?[/quote]Dla psów najlepszy jest olej sojowy, ale to tylko w przypadku żywienia pokarmem naturalnym. Sztuczne karmyzawieraą wszystko, co pies potrzebuje, a przedabrzać też nie jest dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Viris']Slyszalam tez ze ponoc warto do karmy dodawac kilka kropel oliwy. Czy to mit czy serio bardzo ladnie siersc sie po niej blyszczy? Jezeli tak , to jaka oliwe najlepie? Z Oliwek czy np olej slonecznikowy?[/quote]Dla psów najlepszy jest olej sojowy, ale to tylko w przypadku żywienia pokarmem naturalnym. Sztuczne karmyzawieraą wszystko, co pies potrzebuje, a przedabrzać też nie jest dobrze[/quote]

oliwa z oliwek jest bardzo dobra i doskonale wpływa na stan okrywy włosowej u psa. Ja też stosuję co pewien czas zmielone siemię lniane do jedzenia domowego. Staram się zeby siemię było nie odtłuszczone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....'][quote name='Draczyn'][quote name='Viris']Slyszalam tez ze ponoc warto do karmy dodawac kilka kropel oliwy. Czy to mit czy serio bardzo ladnie siersc sie po niej blyszczy? Jezeli tak , to jaka oliwe najlepie? Z Oliwek czy np olej slonecznikowy?[/quote]Dla psów najlepszy jest olej sojowy, ale to tylko w przypadku żywienia pokarmem naturalnym. Sztuczne karmyzawieraą wszystko, co pies potrzebuje, a przedabrzać też nie jest dobrze[/quote]

oliwa z oliwek jest bardzo dobra i doskonale wpływa na stan okrywy włosowej u psa. Ja też stosuję co pewien czas zmielone siemię lniane do jedzenia domowego. Staram się zeby siemię było nie odtłuszczone[/quote]Ja też daję simię od czasu o czasu, ale one nie ruszą jedzenia z siemieniem. Muszę go podawać osobn i to metodą picie ze strzykawki

Link to comment
Share on other sites

Draczyn pomoz mi.
Jezeli karmie dobra sucha karma moja Klare a ona gdy tylko jest w kuchni rzuca sie na wiaderko gdzie trzymamy owoce co zrobic? Dawac jej poza karma jakies owoce/warzywa? Jesli tak to w jakiej formie i jak to przygotowac. No i w jakich proporcjach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Draczyn pomoz mi.
Jezeli karmie dobra sucha karma moja Klare a ona gdy tylko jest w kuchni rzuca sie na wiaderko gdzie trzymamy owoce co zrobic? Dawac jej poza karma jakies owoce/warzywa? Jesli tak to w jakiej formie i jak to przygotowac. No i w jakich proporcjach?[/quote]Moje też ubóstwiają owoce. Oczywiście dawaj jej, tak jak małemu dziecku - jabłko skrobane, truskawki, oczywiście nie w dużych ilościach i nie te cężkostrane. Możezjęść ól jabłka na raz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...