Jump to content
Dogomania

Treningi zaprzęgów w Warszawie i w okolicach?


ktrebor

Recommended Posts

Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów trenuje zaprzęgi w Warszawie i w okolicach i dodatkowo zniósłby pytania "lajkonika" dotyczące tego sportu. Ponieważ rozpoczyna się sezon treningowy, z chęcią zobaczyłbym na czym polega trening i ogólne przygotowania psów do tego sportu.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ETM, miejscówki co prawda nieaktualizowane od wiosny, ale i nie było co aktualizować ;-)

ktrebor: poradzić to najwyżej mogę jak dogonić samochodem zerwany zaprzęg ;-) bo sam się dopiero uczę, ale na wspólne treningi to jak najbardziej. Jeżeli mieszkasz od Południa to Las Kabacki lub Chojnowski Park Krajobrazowy (brak ludzi z psami), na wschodzie Poligon Rembertowski. Tylko pogodę zaczaruj jakąś paskudniejszą :-) bo przy tych temperaturzach to się nam futrzaki zagotują.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

No Panie, przecież macie u nas abonament ;-) Choć muszę przyznać, że nie lubię wystaw w Warszawie, bo nigdzie nie trzeba jechać a ja mam naturę kierowcy TIRa: wyjazd o 2:00 w nocy, jazda w trasie i takie tam atrakcje... No ale nic, za dwa tygodnie klubówka (nieoficjalne źródła jakąś imprezkę zapowiadają - choć pewnie skończy się tradycyjnie) a potem Wrocław. Więc jeszcze się pojeździ troszkę ;-)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Właśnie kupiliśmy samochód i teraz mozemy z Vanity jeździć gdzie się tylko da zeby ją uczyć jak najwięcej ( i nas przy okazji też)...jak wiecie jest to nasz pierwszy malamut i bardzo liczymy na spotkanko z zaprzegowcami z wawy i okolic :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

do wszystkich zainteresowanych:
my trenujemy w Nadarzynie,mimo ze jestesmy z Żoliborza :lol:
(Jacek no daj sie przekonać :evil:juz ja Was pomecze w sobote )
w weekendy i czasem w srodku tyg,teraz jest jeszcze za ciepło na reglarne treningi,ale i tak czasem sobie pochasamy.
ponadto szukamy malamuta-malamutki do zaprzegu złozonego z Luny,Pandory i Tamiego(2 samoyedy i malamut)maszer zostanie wybrany na drodze selekcji-kto je ogarnie i nad nimi zapanuje :wink: ten bedzie z nimi startował :wink:
jeśli ktoś chce pogadac to bedziemy w sobote na wystawce.

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote]my trenujemy w Nadarzynie,mimo ze jestesmy z Żoliborza
(Jacek no daj sie przekonać[/quote]

Ja przecież już dawno się dałem przekonać, szczególnie że sam szukam nowych miejscówek, żeby się psom i woźnicy nie nudziło. Idzie zmiana pogody, więc od weekendu będzie prawdopodobnie można zacząć trenować... Akurat wózek mi "się skończy" reanimować.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 2 weeks later...

Zapraszam serdecznie na bazarek dla Grubcia - c[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#3e3e3e]o miesiąc jest spory problem z opłaceniem hoteliku, gdyż część deklarowiczów opuściła Grubcia. Poza tym ze zdrowiem staruszka jest coraz gorzej, więc dodatkowe fundusze na badania i leki bardzo się przydadzą.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/203014-Do-domu-i-dla-Ciebie-%E2%80%93-pom%C3%B3%C5%BCmy-Grubciowi-do-7.03-wysy%C5%82ka-GRATIS%21"]KLIK[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma]wśród rzeczy również pas do canicrossu lub spacerów terenowych z psem [/FONT][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Tahoma](firmy ManMat)[/FONT][/SIZE][/FONT]

[IMG]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/bumelek/bazarek/pasdocanicrossu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

R. wiem że każdy umie tylko trzeba mu pokazać.
ale znam psa którego podpięłyśmy pod zaprzęg a ona wręcz wryła pazury w ziemie i nawet o centymetr się nie ruszyła.dlatego pytam czy suka chociaż ma szelki i cokolwiek kuma :-)
kwestia tego żeby sie nie przestraszyła i dostała blokady jak poleci w zaprzęgu z terror comando składem :-)

Link to comment
Share on other sites

Świeżego piesa trzeba adoptować czasami małymi kroczkami a nie od razu wpinać do " terror comando " ( chyba wiem którego ).
Może być też tak że nie będzie chciał chodzić w zaprzęgu za to będzie supre w bajku, skuterze czy canicrosie.
Do tego właśnie jest człowiek ( może być kobieta ) aby pokierować futrzakiem. Jestem pewien że sobie poradzicie. Życzę miłej zabawy i pozdrawiam R.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...