Jump to content
Dogomania

Galeria zdjęć (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basiu.
Asiaczek nauczył mnie wklejania zdjęć .
Umiem to robić od wczoraj.
Mam tysiące zdjęć psów będących u mnie , oraz tych z mojej hodowli , lub po moich reproduktorach.
Nie umiem ich jeszcze obrabiać tj. zmniejszać , powiększać , ale mam już odpowiedni program i myślę , że juz wktótce zarzucę galerię tonami zdjęć buldożków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Basiu.
Asiaczek nauczył mnie wklejania zdjęć .
Umiem to robić od wczoraj.
Mam tysiące zdjęć psów będących u mnie , oraz tych z mojej hodowli , lub po moich reproduktorach.
Nie umiem ich jeszcze obrabiać tj. zmniejszać , powiększać , ale mam już odpowiedni program i myślę , że juz wktótce zarzucę galerię tonami zdjęć buldożków.[/quote] Elu, jeżeli masz, w tych tysiącach fotek coś z Poznania, to będę wdzięczny. Darek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']ja to wogóle wrażliwa jestem...nie moge patrzeć na cudzą krzywdę.nie rozumiem też jak można dopuścić do czegoś takiego.to już lepiej oddać pieska a nie go męczyć.trzeba być sadystą żeby spokojnie patrzeć jak psu się dzieje krzywda.przecież to widać jeśli inne psy "coś do niego mają"...[/quote]Nie ma o czym gadać Viola. Przerwano nam tą dyskusję zdjęciami. Widac nie każddego wzrusza loś psów. Może przeniesiemy się z ta dyskusją na offa, a tu niech sobie spokojnie inni wklejaja swoje fotki. Co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos'][img]http://img281.imageshack.us/img281/5977/66small9xr.jpg[/img]


No to jeszcze dodam synunia z BAMBINĄ.
I tak na marginesie , nie zamierzam żadnego z nich odchudzać!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przekonałam się już dawno , że buldożek gruby , to buldożek szczęśliwy.[/quote] Piękne fotki, ale jak już doszło do tego, że brzuszki są trochę okrągłe, to miska niech będzie taka sama, ale daj im trochę więcej ruchu. One kochają biegać. Oczywiście, w ramach ich WIELKICH małych serc.

Link to comment
Share on other sites

Moje psiaki chętnie poruszają się.
Mają okazję biegać z chartami i dogami niemieckimi .


[img]http://img121.imageshack.us/img121/3892/63small9ly.jpg[/img]
[img]http://img479.imageshack.us/img479/6417/38small2bw.jpg[/img]


Moja wielka pierwsza miłość dodżyca GRACJA z Kalinowej Dolinyi buldożka PANDA Piaśnicka Chata

wilczarka CINTRA Kosmaty Smok z moim mężem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Moje psiaki chętnie poruszaja się.
Mają okazję biegać z chartami i dogami niemieckimi
[img]http://img121.imageshack.us/img121/3892/63small9ly.jpg[/img]


Moja wielka pierwsza miłość dodżyca GRACJA i buldożka Panda Piaśnicka Chata[/quote] To nic, tyko pozazdrościć. Mój piesek ma trochę gorzej. Z powodu braku czasu,[oczywiście naszego] może pobiegać sobie 2 -3 razy w tygodniu. Pomijam sobotę i niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']Ja dzisiaj znalazłam w lumpeksie starą Gazetę Pies gdzie jest przepiękne zdjęcie HEBE gazeta jest z 0.6.2003 czy to naszej Hebulki? Psina jest na tej fotce szczeniaczkiem.
Mama Wioli[/quote]

Waszej Hebulki :)
Mówisz o zdjeciu z owieczką w legowisku ? Hebunia ma na nim 9,5 tygodnia,zdjecie jest juz zrobione u nas w domu i wygrało konkurs w Moim Psie :D :D

Dzieki [b]Draczyn[/b] za wklejenie fotki ROKUSIA :)


Wstawie jutro pare foteczek moich dziewczyn i Rokusia z Karpacza.Zrobilismy sobie dzis wycieczkę :D
Hebuś i Emi były bardzo zadowolone,Eminia biegała po śniegu jak mały zajączek.Potem były czułości Hebuni i Rokunia,zabawa i tak w kółku,efekt jest tak taki ze mam teraz w domu dwie padnięte na maxa psiny,ale myślę ze szczęśliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka'][quote name='Wiola.od.Gacka']Ja dzisiaj znalazłam w lumpeksie starą Gazetę Pies gdzie jest przepiękne zdjęcie HEBE gazeta jest z 0.6.2003 czy to naszej Hebulki? Psina jest na tej fotce szczeniaczkiem.
Mama Wioli[/quote]

Waszej Hebulki :)
Mówisz o zdjeciu z owieczką w legowisku ? Hebunia ma na nim 9,5 tygodnia,zdjecie jest juz zrobione u nas w domu i wygrało konkurs w Moim Psie :D :D

Dzieki [b]Draczyn[/b] za wklejenie fotki ROKUSIA :)


Wstawie jutro pare foteczek moich dziewczyn i Rokusia z Karpacza.Zrobilismy sobie dzis wycieczkę :D
Hebuś i Emi były bardzo zadowolone,Eminia biegała po śniegu jak mały zajączek.Potem były czułości Hebuni i Rokunia,zabawa i tak w kółku,efekt jest tak taki ze mam teraz w domu dwie padnięte na maxa psiny,ale myślę ze szczęśliwe.[/quote]To ogromnie się cieszę, że wyprawa się udała, a ja też miałam dobry dzień, bo dobry duszek pomógł mi zrobić banerek zamiast tamtego, że jak na niego kliknę, to wyskakuje odrazu moja strona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']tak to właśnie to zdjęcie.my mamy pełno tych wszystkich"moich psów","psów"."przyjaciół psów" itd itd i mama ostatnio znalazła :D słodka była wtedy(teraz też oczywiście[/quote]A może byś to zdjęcie tutaj wkleiła?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...