Jump to content
Dogomania

Galeria zdjęć (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

Brawo, brawo dzielne zuchy 5 +
Buńka od początku jak tylko przyszła to niczego się nie bała pokazała Gackowi gdzie jego miejsce. Na spacerch tylko ją pouczam Buńka ty grzeczna musisz być. Wiecie , że ona to pojmuje jest coraz lepiej.
Tylko mówię jej, że na stare lata trafiła na karuzelę , bo u mnie są na klatce kręcone schody no i 3 piętro. Można się zakręcić ale trudno tak to j€ż jest.Chwalmy co się da.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wiola.od.Gacka']Brawo, brawo dzielne zuchy 5 +
Buńka od początku jak tylko przyszła to niczego się nie bała pokazała Gackowi gdzie jego miejsce. Na spacerch tylko ją pouczam Buńka ty grzeczna musisz być. Wiecie , że ona to pojmuje jest coraz lepiej.
Tylko mówię jej, że na stare lata trafiła na karuzelę , bo u mnie są na klatce kręcone schody no i 3 piętro. Można się zakręcić ale trudno tak to j€ż jest.Chwalmy co się da.
Mama Wioli[/quote]Co tam kręcone schody w porównaniu tą zapsioną klatką w schronisku. Po oczkach widać, że jest zadowolona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']No teraz chyba sie uda oto nowy nabytek z Polewych Buldogow[URL]http://krolarlekin.w.interia.pl/lordsiedzi.JPG[/URL][/quote]Nic nie piszecie o tym pięknym piesku. Mnie ię on okropnie podoba, aby go zobaczyć trzeba kliknąć na napis. Nie mogłam dać zdjęcia, bo za duży, a ni umiem go zmniejszyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Draczyn,po prostu czytasz w moich myslach !!! :o
Miałam Cie kilka dni temu pytac o Oktawie ,czy masz jakies jej zdjecia i czy wiesz co sie z nia dzieje !!
Normalnie telepatia !![/quote]Oktawia niestety jst moim wyrzutem sumienia, tak jak Wafel poszła w niewłaściwe ręce i psy ją we własnym domu rozszarpały. Smutne, ale prawdziwe. To jedyne jej zdjęcie mi zostało

Link to comment
Share on other sites

No niestety, nigdy nie wiadomo, jak szczenię trafi. Przyjechała po nią młoda ładna elegancka dziewczyna, dużo mówiła, że kocha psy , agłownie buldożki i nawet na raty ją kupiła - i co z tego było prawdą?????????????? :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Boże,pojecia nie miałam :cry: :cry: :cry:
Coś okropnego !! Jak można było dopuścic do czegos takiego ?? :o :o
Dawno to się stało ????
Jestem w szoku...[/quote]Miała około 2ch lat. Zaraz po odchowaniu 1go miotu. Na którejś wystawie zadałam hodowczyni pytanie, dlaczego jej nie wystawia. Odpowiedziala , że niestety zamordowały ją pozostałe psy. Wyobrażasz sobie coś takiego - bo ja nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']Boże,pojecia nie miałam :cry: :cry: :cry:
Coś okropnego !! Jak można było dopuścic do czegos takiego ?? :o :o
Dawno to się stało ????
Jestem w szoku...[/quote]Miała około 2ch lat. Zaraz po odchowaniu 1go miotu. Na którejś wystawie zadałam hodowczyni pytanie, dlaczego jej nie wystawia. Odpowiedziala , że niestety zamordowały ją pozostałe psy. Wyobrażasz sobie coś takiego - bo ja nie[/quote]

Ja też nie .....
Brak mi słów..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka'][quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']Boże,pojecia nie miałam :cry: :cry: :cry:
Coś okropnego !! Jak można było dopuścic do czegos takiego ?? :o :o
Dawno to się stało ????
Jestem w szoku...[/quote]Miała około 2ch lat. Zaraz po odchowaniu 1go miotu. Na którejś wystawie zadałam hodowczyni pytanie, dlaczego jej nie wystawia. Odpowiedziala , że niestety zamordowały ją pozostałe psy. Wyobrażasz sobie coś takiego - bo ja nie[/quote]

Ja też nie .....
Brak mi słów..[/quote]I to są te przykre strony hodowli. Sprzedajesz komuś ukochanego i wypieszczonego szczeniaczka i nigdy nie wiesz, cy on wyląduje w budzie, czy w jakiejś komórce, czy może wogóle w tak tragiczny sposób zginie. Niektórzy pięknie potrafią się maskować i robić na innych wspaniałe wrażenie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...