Jump to content
Dogomania

Zakopane


anholland

Recommended Posts

Kwater nie znam, ale poza sezonem będą na pewno - spróbuj na http://www.z-ne.pl/ . Co do chodzenia po górach, w Polsce (teoretycznie) nie wolno strzelać do psów znajdujących się 200 metrów od zabudowań i psów, po których widać, że nie są zdziczałe (sic!). W praktyce - duży pies luzem w lesie + maniak ze strzelbą = ... . Można się, oczywiście, sądzić, ale życia ulubieńcowi to nie wróci. Z psem na smyczy możesz chodzić. I jeszcze jedno - w Polsce "rottweiler" to synonim psa-mordercy (ze zdjęcia wnioskuję, że masz rottweilera) więc na pytanie o rasę radzę odpowiadać, że to np. duży gończy transylwański ;). Kumpela wypróbowała, działa ! A problemów mniej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

na poczatku kwietnia jade ze swoimi dziewczynami do Zakopanego na tydzien, czy ktos moze z was byl tak ze swoim psem i orientuje sie czy z psem na smyczy mozna chodzic po dolinach? Albo zna jakies fajne miejsca gdzie mozna z nimi pochodzic?

Pozdr

Monika z Cortina i Haga

[Doklejone - Mod]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Też mnie interesuje ten temat. Może ktoś wie gdzie (nie tylko w Zakopcu) można się wybrać z psem żeby spokojnie pochodzić, może nawet bez smyczy? Podobno do Parkow NArodowych nie wolno wchodzić z psami więc gdzie spędzacie wakacje w górach z pupilami? A może ktoś wie coś o Bieszczadach?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Runa ja juz bylam w tym Zakopanym :) mieszkalam na obrzezach Parku Narodowego i tam spokojnie mozna bylo z psami chodzic, sa tez dwie wspaniale laki pod wielkia krokwia ze strumyczkiem i tez mozna tam psy swobodnie puscic. Po dolinkach juz nie mozna chodzic bo do tej pory z psem na smyczy mozna bylo tam wejsc

Pozdr

Monika i ONki

Link to comment
Share on other sites

Interesuje mnie ten temat, ponieważ mamy zamiar wybrać się z Mają właśnie w góry. To będą jej pierwsze w życiu wakacje :D .

Czy możecie powiedzieć coś więcej o Zakopanem lub innych górskich miejscowościach, jeśli ktoś tam był? Proszę :P

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja byłam z psem w Zakopanem i niestety na wszelkie płatne szlaki piesków nie wpuszczają :( duże konie owszem (które duże kupki robią) ale pieski NIE musiałam swojego malucha przemycić w torbie i udało się, choć słyszałam od turystów psą wstęp wzbroniony. :evil: Ale tak to jest ok.
Jeżeli chodzi o pensjonat to polecam Stasinde w Bukowinie Tatrzańskiej, byłam tam z pieskiem super warunki pyszne jedzonko, wspaniałe widoki a to ich adres [url]http://www.stasinda.com.pl/[/url] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[color=blue]Byliśmy w Zakopanem z psem w zeszłym roku, mieszkaliśmy na prywatnej kwaterze, gospodyni nie miała obiekcji do psa. Gorzej z chodzeniem z psem po Zakopcu, bo tam wiecznie pełno ludzi, na szczęście w okolicach kwatery mieliśmy piękną łąkę.
Jeśli chodzi o wejścia na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego - niestety po wejściu do Uni psów wprowadzać nie wolno, chociaż.... bilety na teren parku sprzedają do 18-tej... 5 minut później weszliśmy z psem na teren parku, bezpłatnie, bez problemów. Fakt nie szliśmy w góry, nie wiem czy o tej porze chodzą strażnicy... ale na tamie na Bystrej byliśmy z psem[/color] :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

My będziemy na wystawie w Zakopcu i na parę dni mamy zaklepane pokoje w "Pensjonacie Pod Reglami". Telefonicznie- właściciele b. mili, bardzo chętnie przyjmują z psiakami. Pensjonat na uboczu, niedalego drogi pod reglami, czyli terenu do wybiegania nie zabraknie ;).
Jak będzie naprawdę - zobaczymy.
Wiem, że z wejściem z psem na teren parku są problemy /a właściciwe jest zakaz:placz: / dlatego planuję przejść się po Słowackich dolinkach i tutaj mam pytanko: - czy można wejść z psem na Słowację bez paszpartu i chipa , czy to jest konieczne ? I czy faktycznie można tam chodzić po górach /a własceie dolinkach/ Słowackich z psiakami?
Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...