Jump to content
Dogomania

Impreza dla dzieci z Kutna


belgunia

Recommended Posts

Agility Psi Sport serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na [color=blue][b]POKAZY AGILITY dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Karłowicza 1 w KUTNIE[/b], [/color]które odbędą się [b][color=blue]24 września [/color][/b](sobota) 2005 r.
Pokazy będą trwały od godziny 11 do 16. Planujemy wyścigi na torach równoległych, wyścigi po okręgu itp zabawy.
Zapraszamy wszystkich zapaleńców agility:) tych z kategoriami i bez kategorii, z licenją i bez:) Rasowe psy i nierasowe oczywiście, pieski terapeutyczne jak najbardziej też mile widziane.
PS
Apelujemy o pomoc w organizacji transportu toru przeszkód z Włocławka do Kutna i z powrotem.
Z góry bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja też bym się chętnie na taką imprezę pisała, ale mój strachacz się chyba na coś takiego nie nadaje. :shake: :( Chociaż jakby dzieci zaczęły ją głaskać, to już by się od nich nie odczepiła i zalizałaby je na śmierć. :lol:

Link to comment
Share on other sites

W Kutnie będzie sporo dzieci może nawet z dwóch placowek więc chciała bym aby przyjechało dużo piesków.
Szukam sponsorów aby zwrocili chociaż część kosztów podrurzy do Kutna uczestnikom. Jeśli ktoś jest zainteresowany takim zwrotem niech jak najszybciej się zemną skontaktóje - [email][email protected][/email] (napiszcie w meilu swój nr. tel. i gg)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trochę szczegółów dotyczących pokazów w Kutnie
Rozpoczynamy ok godz. 11.
Impreza będzie się odbywała na boisku szkolnym Gimnazjum Nr 3 przy ul. Łęczyckiej (bardzo blisko Palcówki Opiekuńczo Wychowawczej).

Apelujemy o drobiazgi dla dzieci: książeczki, zabawki, przybory szkolne. Potrzebne jest akwarium lub inny pojemnik dla homików, które mają dzieci, a nie mają ich gdzie trzymac.
Wszystko co będzie podarowane będzie mile widziane przez dzieci.
Dziekujemy firmie STANGPOL z Płocka za pomoc - ufundowanie drobiazgów dla dzieci. W imieniu organizatorów z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak:
BYŁO KAPITALNIE - dzieciom zrobiliśmy ekstra zabawę, gardło mam zachrypnięte do dzisiaj!
Te psy które nie miały tak wielkiego zapału do wyścigów, służyły do zabawiania dzieci. Zaraz po przyjeździe dzieciaki "porwały'" nasze psy i ślad po nich zginął.
Z naszych piesków biegały z dziećmi głównie Szanta, Lana, Fiona i CDik, które dały z siebie ostatnią parę :) Oczywiście Saba, Paput, Fiona, Drago i Faro też pobiegali sobie nieco i to z wielkim zapałem. Nutkę i Saxankę dzieci bardzo uczyły różnych sztuczek:)

Niezapomniane wrażenia, dzieci bardzo potrzebują kontaktu z psami, otwierają się, fantastycznie współzawodniczą ze sobą.

Gdyby tacy ludzie trenowali w przyszlości agility myślę, że te lwie serca, które w nich drzemią pociągnęłyby całe polskie agility na sam szczyt :) Co za zapał...

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy podarowali bardzo fajne nagrody, z których dzieci były bardzo rade. najbardziej jednak cieszyły się z kontaktu z nami i naszymi psami. bardzo pomagali mi w organizacji Damian, który w wyścigach z Szantą zajął IV miejsce, Patrycja, Przemek mały i duży, Dawid, Beata, Dorota, Karolina, Marta, Wojtek, Karolika K, Paulina, Iza, Rafał, Paweł, Mateusz. Kasia, Andżelika, Michał i Łukasz oraz Wladzio - byliście fantastyczni.
Dzięki Magdo za ogromną furę pluszaków, akwarium i komiksy, gry itp dary.
Mojej firmie STANGPOL i jej szefowi za piękne pomoce szkolne dla dzieci, które bardzo się przydadzą bardzo dziękuję.
I dziękujemy za pomoc w transporcie toru agility z Włocławka do Kutna i z powrotem.

Wierzcie naprawdę było świetnie
:laola:
Dorota

Oto wyniki:
1 lokata: Patrycja z Fioną - OBT
2 lokata: Baeata z Szantą - OBT
3 lokata: Dawid z Szantą - OBT
4 lokata: Damianz Szantą - OBT

Link to comment
Share on other sites

Wierzcie, na prawde bylo warto! Ja bardzo sie ciesze, ze dotarlam z moimi psami - dzieci byly fantastyczne!!!!! Tyle radosci, wrzawy, zamieszania bylo na tym boisku ojej! :lol: ja mialam troszke obawy jak na taka zgraje dzieciakow zareaguja moje czworonogi, te dorosle oczywiscie, maluch jest w fazie ksztaltowania i cieszy ja wszystko. :D
Ale dzieci obsiadly nas jak muchy :lol: , glaskaly, tulily sie do psow, ze nie daly im szansy na zastanowienie i to bylo super - one po prostu chcialy byc z psami a psy z nimi! Ja sobie stalam z boczku i ustawialam kolejke, kto nastepny idzie na spacer z ktorym psem, a kto biegnie z Lucyna po torze - sprzedajna suka pobiegnie z kazdym za kawalek kielbasy :lol: , ale w tych okolicznosciach bylo to jak najbardziej mile widziane (mogla by jeszcze troche delikatniej brac ta kielbase :-? )
Zal bylo wracac...
W domu, a wlasciwie juz w samochodzie zwierzyna padla jak niezywa, ledwo przemiescila sie z samochodu na kanape :lol: , no i psow w zasadzie jakbym nie miala do nastepnego dnia, moze z krotka przerwa na jedzonko :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Było super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak byłam następnego dnia na dyżurze dzieciaki oblazły mnie i męczyły kiedy przyjedziemy znoowu! Mały Łukaszek niemógł zrozumieć dlaczego psy przyjechały tylko na jeden dzień i niemoże dzisiaj się z nimi spotkać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Saba']Było super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak byłam następnego dnia na dyżurze dzieciaki oblazły mnie i męczyły kiedy przyjedziemy znoowu! Mały Łukaszek niemógł zrozumieć dlaczego psy przyjechały tylko na jeden dzień i niemoże dzisiaj się z nimi spotkać.[/quote]

Ale może pooglądać nas w internecie - oto relacja z Kutna
[url]http://www.agility.wwi.pl/index.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...