Jump to content
Dogomania

Rybnik 2.10.2005


aniaDark

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZK Rybnik pracuje w poniedziałki, środy i piątki od 16.00-19.00.

Z dojazdem nie jest tak super cacy niestety.
Najprościej wysiąść na stacji PKP Rybnik-Paruszowiec (obskórne miejsce), a następnie udać się na przystanek autobusowy MZK (linia 17, 18 i chyba 19 - rozkład jazdy jest na stronie UM Rybnik [url]www.rybnik.pl[/url] ), który jest po przeciwnej stronie ulicy niż PKP.
Zwykle miasto organizuje kilka dodatkowych autobusów na dojazd do wystawy w Rybniku-Kamieniu, ale najczęściej jest dość tłoczno no i korki...
Bilet MZK zakupiony u kierowcy na dzień dzisiejszy kosztuje 2,50 zł - nie wiem, czy w tym dniu są inne "specjalne" bilety, bo nigdy autobusem na tę wystawę nie jechałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowooka']mam pytanie czy daleko od dworca znajduje sie ta wystawa psia bo wybieramy sie na nia pociagiem choc dojazd jezt kosmicznny ale co moze sie trud podrozy oplaci pozdrawiam[/quote]

Wystawa jest dosyć daleko od dworca ,radzę przyjechać dużo wcześniej i najlepiej wziąć taryfę.Musisz przebrnąć przez niemałe korki.Życzę powodzenia na wystawie :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje. Rybnik stanął na wysokości zadania :D :D :D
Przed chwilką odebrałam maila, że zgłoszenie zostało przyjęte. Uff... Ale mam nauczkę, żeby jednak mimo wszystko wysyłać papiery wcześnuej. Zaoszczędzę w ten sposób nerwów zarówno soboe, jak i ludziom z oddziałów. Bo to raczej nic przyjemnego zajmować się masą zgłoszeń wysłanych na ostatnią chwilę :roll:

Link to comment
Share on other sites

ej nie bedzie na pewno az tak zle chyba taka sierota nie jest poza tym zazdroszcze tego ze wiecie ze jestescie przyjeci a moze ktos ma dostep do informacjo czy sznaucerka tez pieprz sol doradea tez zostlal przyjeta na wystawie bo by nadal nic nie wiemy i zadengo potwierdzenia nie dostalismy niestety???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...