Jump to content
Dogomania

Rybnik 2.10.2005


aniaDark

Recommended Posts

Byłam dzisiaj i się pytałam
Dalej nie wiedzą, czy zorganizują BIS weteranów i BIS szczeniąt. Coś tam przebękiwali, że oni nigdy takich imprez nie organizowali, mimo dość dużego zainteresowania i że to także zależy, czy znajdzie się chętny sponsor, który zasponsorowałby zakup pucharków dla tychże konkurencji :roll:
No nie powiem, że mi jest wstyd. Jest mi bardzo wstyd :oops: :oops: :oops:

Ponadto terminu nadsyłania zgłoszeń raczej wydłużać nie będą. Ewentualnie jest możliwość nadesłania zgłoszenia do przyszłej środy, gdy będą dochodzić zbiorówki z innych oddziałów i jest też taka możliwość, że w piątek też przyjmą, ale trzeba się pofatygować osobiście, ale to raczej "oferta" dla tych, którzy mają dość blisko i "się zagapili".

Nie wiem, co się dzieje, ale nie podoba mi się to :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie chcę krytykować ale to tak wyglada jakby im nie zależało na tej wystawie i czas się dla nich zatrzymał. Co z tego że nie organizowali nigdy bisów szczeniat i weteranów, czas nareszcie zacząć. Teraz oddziały prześcigują sie w tym, żeby jak najwięcej psów zgłoszono do nich na wystawy i wymyślają różne ciekawe konkurencje, żeby tylko zaczęcić, a tu...jak było dawnymi czasy tak pozostało

Link to comment
Share on other sites

To zobacz czy w zeszłym roku organizowali BIS JUNIOR.Myślę,że jeśli był to i w tym roku będzie.
I kochani już nie opluwajcie tak strasznie oddziału rybnickiego.Ja jadę i zgłosiłam czy będzie BIS WETERANÓW czy nie.
Teren wystawy dobry,sędziowie w moim przypadku też,dużo znajomych spotkam,lubię wystawiać.Czego jeszcze chcieć? Ładnej pogody sobie życzyć należy.[/list]

Link to comment
Share on other sites

,,Co Oni z tym zrobią ,,- To problem Rybnika ,a nie Legionowa.Do nas przyjeżdzają sędziowie tak jak jest w ulotkach ,bo jeśli ma się co roku około 1500 psów to jeden sędzia na IX gr. nie wystarczy .Pytajcie się kto wRybniku zamiast p. Jakubowskiego sędziuje gr.III.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Bis junior nie jest zawsze - tłumaczone jest to tym ze Junior moze wygrac BOB i potem ma powójne szanse...moze choc nie musi.[/quote]
Ale jeżeli przepisy zostały zmienione na korzyść zwycięzców z klasy młodzieży i mogą oni startować w porównaniu o BOB, to w czym problem? Tak zdecydowano odgórnie. Nie ma co komuś żałować, że ma podwójną szansę na pokazanie się na ringu honorowym,prawda?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie czy zawsze jest taki wielki problem z dodzwonieniem się do tego oddziału???

Wczoraj myślałam, że dostanę białej gorączki. Wysyłałam zgłoszenie mailem i niestety wróciła mi informacja zwrotna, że mail nie doszedł bo wystąpił jakiś błąd; próbowałam wysłać zgłoszenie faxem i po paru godzinach siedzenia przy faxie w końcu udało mi się wysłać ale znowu z błędem transmisji. Od 17 próbowałam się dodzwonić do oddziału i do 19 cały czas linia była zajęta.

Teraz nie wiem czy mnie przyjmą czy nie a już zapłaciłam

Link to comment
Share on other sites

Efra-husky: zwykla tak mają, gdy kończą przyjmować zgłoszenia - wtedy mają telefony rogrzane do czerwoności.
Wiem, że w środę (16:00-19:00) też jeszcze faksem zgłoszenia przyjmować będą, więc możesz zadzwonić i się upewnić.
Do piątku zgłoszenie też przyjmą, ale trzeba się wtedy pofatygować osobiście (mogę pomóc - info na priv) do oddziału.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem w kropce. Wysłałam zgłoszenie mailem (fakt, że na ostatnią chwilę). Potwierdzenie zapłaty chciałam wysłać osobno faksem. Robiłam kilka podejść na poczcie - i co? Guzik. Panie w okienku (na wszelki wypadek uderzałam nie tylko do jednej) za każdym razem mówiły, że nie da się zrealizować połączenia.
Telefon jest ciągle zajęty i praktycznie nie ma szans się dodzwonić.
I teraz nie wiem co robić... Dalej próbowac wysyłać te potwierdzenie? Nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila :-? Wrr... :evil:

Link to comment
Share on other sites

[b]Godelaine[/b] - próbuj dalej - podobno ważne jest by to doszło nim wszystko zostanie zebrane na potrzeby katalogu... no i poczta musi dojść...
A tak w ogóle to chyba w środę Rybnik pracuje?? Z tego co pisze na stronie ZKwP to w śr. i pt. od 16:00 do 19:00.
Może jednak dowiedz się telefonicznie??

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...