Jump to content
Dogomania

Rybnik 2.10.2005


aniaDark

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, czy będę miała w tym tygodniu czas na to, aby zapewnić Was, że trzymam kciuki za DGM-niaków i ich psy, tak więc czynię to teraz.

Wracajcie usmiechnięci i zadowoleni z wyników! A temu, kto będzie czuł się choć trochę przegranym - pociecha: następna wystawa będzie na pewno lepsza!!!

Głowy do góry! NASZE PSIAKI SĄ [i]THE BEST[/i]!!!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A niby dlaczego przegięli? ZK o/Rybnik [b]nigdy[/b] BISów (szczeniąt, juniorów, weteranów) nie organizował. Natomiast zawsze były standartowe konkurencje finałowe (BOG, BIS wystawy) i do tego imprezy towarzyszące jak mistrzostwa IPO i zawody PT i chyba też Młody Prezenter (o ile byla dość duża ilość chętnych).

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o dojazd z pkp, to najlepiej wysiąć na PKP Rybnik-Paruszowiec a stamtąd autobusem linii 18 (chociaż może być tak, że miasto coś dodatkowego zorganizuje) - wysiąść należy na przystanku Kamień Kąpielisko.
Rozkład jazdy on-line:
[url]http://www.rybnik.pl/zobacz_koniecznie/rozklad_online/index.php?przystanek=116&linia=18#rj[/url]
Brązowooka - jeśli na pkp Rybnik-Paruszowiec byś była około 8.00, to mogę Cię zabrać...

Link to comment
Share on other sites

A ja mam smutna wiadomosc....Mimo tego,ze moj pies jest sam w klasie Nas na wystawie nie bedzie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .Harley sie bardzo ciezko pochorowal po Wroclawiu i choc juz zagrozenie minelo jego kondycja jest kiepska.Mam nadzieje ,ze na Zabrze juz bedzie dobrze.

W tym miejscu przepraszam [b]Kamila[/b] i jego rodzicow ,ale niestety nie bede mogla pozyczyc psa na MP.......Wybaczcie.......

Link to comment
Share on other sites

Ress, najważniejsze, że Harry już lepiej się czuje, jeszcze niejedna wystawa przed nim !!

Czy na jutro zapowiadają deszcz? Jeśli tak, to beznadziejnie, w Rybniku jest ładny teren ale jeśli pada to nie ma się gdzie schronić :(. Słyszałem prognozy, że ma być chłodno ale bez deszczu.

Matrix wybiegany dzisiaj trochę wcześniej i już przygotowany do wystawy, do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...