Jump to content
Dogomania

Ukochane Cocker Spanielki


Mango_zakofana

Recommended Posts

  • 1 month later...
Może teraz ktoś inny raczy się wypowiedzieć na ten temat [czyt. temat o Cocker Spanielkach]

Hmm.. Może ja zacznę? Buffie wczoraj dostała [w supermarkecie --> po kupnie xXx puszek --> nie wiem ile trzeba było kupić, bo mnie przy tym nie było :] taką piłeczkę, do której wsypuje się suchą karmę i jak psiak się bawi tą piełczką, to wypada z niej jedzonko :lol: 8)

Moja Gajunia też ma taką! A dzisiaj była u fryzjera!!!!! 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

witam kto mi poradzi gdzie kupić spanielka jestem z katowic niestety kupie pieska tylko do 400 zł bo na więcej mnie nie stać miałam już jednego pieska ale tylko 1 noc bo okazało sie że ten piesek był chory miał krwotoczne zapalenie jelit no i musiałam go oddać hodowcy z którym się pokłuciłam do dziś niewiemy czy piesek żyje a weterynarz powiedział że tego hodowce zna cała okolica niestety ja nie znałam więc jeśli ktoś wie gdzie można kupić tanio spanielka z wojew. śląskiego proszę niech da mi znać można pisać na meila lub na gg.4443766 no albo tu będę wdzięczna bo czekamy na pieska którego nie możemy dostać a piesek będzie miał dom z ogrodem i napewno będzie kochany :) czekamy dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka452']witam kto mi poradzi gdzie kupić spanielka jestem z katowic niestety kupie pieska tylko do 400 zł bo na więcej mnie nie stać miałam już jednego pieska ale tylko 1 noc bo okazało sie że ten piesek był chory miał krwotoczne zapalenie jelit no i musiałam go oddać hodowcy z którym się pokłuciłam do dziś niewiemy czy piesek żyje a weterynarz powiedział że tego hodowce zna cała okolica niestety ja nie znałam więc jeśli ktoś wie gdzie można kupić tanio spanielka z wojew. śląskiego proszę niech da mi znać można pisać na meila lub na gg.4443766 no albo tu będę wdzięczna bo czekamy na pieska którego nie możemy dostać a piesek będzie miał dom z ogrodem i napewno będzie kochany :) czekamy dzięki[/quote]Hodowca od którego miałaś psa był zapewne po prostu rozmnażaczem dla którego liczyła się tylko kasa, a nie zdrowie szczeniąt...:angryy:

Jeśli nie stac Cię na zakup psa to może przygarniesz jakiegoś schroniskowego spanielka? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='zula']Hodowca od którego miałaś psa był zapewne po prostu rozmnażaczem dla którego liczyła się tylko kasa, a nie zdrowie szczeniąt...:angryy:

Jeśli nie stac Cię na zakup psa to może przygarniesz jakiegoś schroniskowego spanielka? :cool3:[/quote]
dzięki wszystkim za odpowiedz spanielka już mam nuka (nusia) ma dziś prawie 3 miesiące jest super pieskiem choć drabie i gryzie bo bawić się chce kochamy ją bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

hej, to ja tez sie odezwę:) mam roczną spanielkę Geenę i jest przecudowna. Ale jak miała trzy miesiące to była niezła rozrabiarą:razz: Zostawała sama w domu, jak oboje z mężem szlismy do pracy i nic w domu nie rządziło:diabloti: mimo ogromnej ilości zostawianych jej gryzaków i zabawek. Ale teraz juz wyrosła z rozrabiania i została jej tylko ogromna chec do zabaw i przytulanie sie do pani za która poszła by wszędzie:lol: Pozdrawiam wszystkich miłosników tej rasy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='rowena1']hej, to ja tez sie odezwę:) mam roczną spanielkę Geenę i jest przecudowna. Ale jak miała trzy miesiące to była niezła rozrabiarą:razz: Zostawała sama w domu, jak oboje z mężem szlismy do pracy i nic w domu nie rządziło:diabloti: mimo ogromnej ilości zostawianych jej gryzaków i zabawek. Ale teraz juz wyrosła z rozrabiania i została jej tylko ogromna chec do zabaw i przytulanie sie do pani za która poszła by wszędzie:lol: Pozdrawiam wszystkich miłosników tej rasy:)[/quote]
super spanielek nic tylko całować :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...