Jump to content
Dogomania

Zimowa NoWa RuDa 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']No ja tez pojadę z husky i Madzia szykujcie goldena :wink: tez go zabierzemy, bo ma fajnych sędziów :wink:[/quote]
to super sh_maniak widzimy sie przy ringu :wink:[/quote]
[b]Savannah[/b] - rozumiem, że Ty będziesz, tak? Może moja Buszi też dojedzie? Wtedy miałabyś okazję zaprezentować malutką na ringu, co? Ale to jeszcze nic pewnego.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']No ja tez pojadę z husky i Madzia szykujcie goldena :wink: tez go zabierzemy, bo ma fajnych sędziów :wink:[/quote]
to super sh_maniak widzimy sie przy ringu :wink:[/quote]
[b]Savannah[/b] - rozumiem, że Ty będziesz, tak? Może moja Buszi też dojedzie? Wtedy miałabyś okazję zaprezentować malutką na ringu, co? Ale to jeszcze nic pewnego.
pzdr.[/quote]
tak mysle że raczej napewno tak, więc jak by co to nie ma sprawy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Savannah[/b] - Buszi wystawia sie ładnie; w stójce - nie ma problemu. Natomiast bieg nie jest najmocniejsza stroną (tak było we Wrocku, chociaż na BIS-ie Juniorów pięknie biegła). Dlatego myślę, że w jej przypadku raczej szybki chód, niż bieg.
Ale - tak jak napisałam wcześniej - jeszcze nie ma decyzji 100-procentowej. Jak coś będę wiedziała - na pewno dam Ci znać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja będę w oba dni... ;) Będę asystowac przy stoliku sędziowskim w sobote przy terierach, w niedziele przy sznaucerach ;) tą wystawe organizuje nasz wałbrzyski oddział. Co do sędziów nie wiadomo czy w ogole sie jeszcze nie pozmieniają, wiec nie mozna powiedzieć kto dokładnie bedzie co sedziował... ja też sie strasznie zastanawiam czy foksy sedziuje p.Kozłowska czy p.Witkowska... W razie jakichś głębszych pytań to mozecie sie do mnie zwracać, jade dzisiaj i potem w ponieziałek do oddziału wiec sie popytam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Alutka']Wystawa barbórkowa ! dwu- dniowa ? w hali. Czy może ktoś coś
więcej na temat tej wystawy napisać ? Bardzo proszę. :o


:D dobrego nigdy za wiele[/quote]

My z dwiema akitkami też się wybieramy na tę wystawę, więc przyłączamy się do prośby Alutki o więcej info :D

Czy wiadomo, który z dwóch panów oceniających grupę V, będzie sędziował akitki :question:

pozdrówka :hand:[/quote]

To sie spotkamy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...