Jump to content
Dogomania

NITRA 5-6.11.2005


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Artik&Shapali']My się wybieramy z jednym psem, ale transportu jeszcze nie mamy.
Do zobaczonka.[/quote]

Szkoda, że mieszkacie na drugim końcu Polski, bo chętnie byśmy Was zabrali :)[/quote]

No właśnie to jest największy dla nas problem :( Napewno jade na wystawe na węgry do Tata. Wystawa ta odbywa się 29-30.10 , wynika z tego,że Nitra jest tydzień pózniej :( Musze sobie wszystko wykalkulować , czy opłaca mi się dwa razy w tygodniu przemierzać całą Polske :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mogłby mi to przetłumaczyć, to ze zgłoszenia do Nitry: "plemenna kniha a cislo zapisu" po niemiecku "zuchbuch + eintragungsnomer". Domyślam się, że chodzi o nr rodowodu, ale czy to wszystko??
Mam jeszcze jeden problem, wystawiam suczke w klasie baby i ona nie ma jeszcze gotowego rodowodu, czy wystarczy, że dołącze metryczkę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']K&Ł dokładnie tak czyli np PKR V-9876
w baby zupelnie wystarczy im ksero metryczki[/quote]

[b]Elitesse[/b] bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :D mam jeszcze jenak pytanie, czy wystarczy, że w miejscu gdzie powinnam podać PKR, chodzi mi o zgłoszenie suczki w klasie baby, zostawie wolne miejsce, czy raczej trzeba wpisać, że jest w przygotowaniu?? jeżeli tak trzeba wpisać to odrazu przyznaje się, że nie mam pojęcia jak to powinno brzmieć po niemiecku, czy angielsku :oops:
aha odnośnie drugiego psa to on jest maści SEZAM i nie mam pojęcia jak to przetlumaczyc na ang. bądź niem. ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']z mascia wam nie pomoge :( ale ani w Bratyslawie ani w Banskiej Bystricy przy zadnej rasie w katalogu nie bylo podanej masci[/quote]

[b]Elitesse[/b] jeszcze raz dzięki :D wpiszę w takim razie po polsku SEZAM i niech oni się tym martwią :lol: jesteś jedyną osobą, o której wiem, że już wysłała zgłoszenie, więc trochę Cię pomęczę :D będę zgłoszenie wysyłać faxem, a nastepnie chcę tam zadzwonić, żeby potwierdzić czy wszystko przeszło, czy uda mi się dogadać z nimi po polsku?? wiem, że Ty jedziesz na sobotnią klubówkę, czy ona jest w tym samym miejscu co międzynarodówka?? jedziecie tam dopiero w sobotę, czy decydujecie się na nocleg?? przepraszam, że jestem taka dociekliwa, ale my pierwszy raz jedziemy na wystawę za granię i chcielibyśmy tam się spotkać z jakimiś rodakami :oops:

Link to comment
Share on other sites

z dogadaniem raczej nie powinno byc problemu :) ja ich caly czas zameczam meilami po polsku i jakos odpisuja wiec chyba rozumieja :)

klubowa - przynajmniej moja jest tam gdzie miedzynarodowka Agrokomplex sie to chyba zwie

i raczej jedziemy bez noclegu - chyba ze osoba ktora sie chce z nami zabrac bedzie chciala nocowac to my tez :) jest to napewno bardziej wygodne i dla psow i dla ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a wystawy zagraniczne niewiele sie roznia od naszych wiec nie ma potrzeby sie stresowac ! :D[/quote]

[b]Elitesse[/b] dzięki za pocieszenie :lol: mam jednak nadzieję, że jakoś tam na siebie wpadniemy :wink: właśnie wróciłam z banku, przelew 60 EURO (otwarta + baby) kosztował mnie 30 zł i 10 EURO :( co to za UNIA :madgo:

Link to comment
Share on other sites

Tak, lepiej jest płacic na wystawie?
Myśle, że dobrze jest jechać z noclegiem - zwłaszcza gdy jedzie się pierwszy raz. Przyjezdżacie dzień wcześniej, mozna sie rozejrzeć, zobaczyć ,gdzie dbywa sie wystawa itd. I rano, gdy trzeba się spieszyć dojazd na wystawę jest mniej stresujacy. Polecam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']K&Ł dokładnie tak czyli np PKR V-9876
w baby zupelnie wystarczy im ksero metryczki[/quote]

Okazało się, że niepotrzebnie narobiłam tyle zamieszania z tą metryczką, wczoraj podjechałam do związku i okazało się, że właśnie wczoraj przysłali rodowód Aszi, zupełnie jak na zamówienie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Elitesse']K&Ł dokładnie tak czyli np PKR V-9876
w baby zupelnie wystarczy im ksero metryczki[/quote]

Okazało się, że niepotrzebnie narobiłam tyle zamieszania z tą metryczką, wczoraj podjechałam do związku i okazało się, że właśnie wczoraj przysłali rodowód Aszi, zupełnie jak na zamówienie :lol:[/quote]

hihi super !! :angel: ale dobrze ze pytalas na zapas - moze inni tez chcieli wiedziec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Tak, lepiej jest płacic na wystawie?
Myśle, że dobrze jest jechać z noclegiem - zwłaszcza gdy jedzie się pierwszy raz. Przyjezdżacie dzień wcześniej, mozna sie rozejrzeć, zobaczyć ,gdzie dbywa sie wystawa itd. I rano, gdy trzeba się spieszyć dojazd na wystawę jest mniej stresujacy. Polecam :P[/quote]

[b]donya[/b] zgadzam się z Tobą, że lepiej pojechać dzień wcześniej i wszystko sobie sprawdzić, ale w naszym przypadku jest tak, że nie wiadomo czy moja druga połówka dostanie aż tyle dni wolnego :(
co do tych płatności, to może rzeczywiście lepiej jest zapłacić na miejscu, ale w przypadku jak się zgłasza tylko jednego psa, w naszym przypadku pomimo tych kosztów bankowych lepiej było zrealizować przelew, poza tym ja nie znoszę zostawiać wszystko na ostanią chwilę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']z dogadaniem raczej nie powinno byc problemu :) ja ich caly czas zameczam meilami po polsku i jakos odpisuja wiec chyba rozumieja :)

klubowa - przynajmniej moja jest tam gdzie miedzynarodowka Agrokomplex sie to chyba zwie

i raczej jedziemy bez noclegu - chyba ze osoba ktora sie chce z nami zabrac bedzie chciala nocowac to my tez :) jest to napewno bardziej wygodne i dla psow i dla ludzi[/quote]

[b]Elitesse[/b] niestety nie udało mi się dogadać przez telefon z jakąś Panią z Nitry :( więc za Twoim przykładem wysłałam do nich maila, teraz pozostaje tylko czekać na odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...