Jump to content
Dogomania

NITRA 5-6.11.2005


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anovi']A do kiedy trzeba tą Nitrę na 5-6.11 zgłaszać??? I ile $ trzeba zapłacić za pośrednią (jeśli tam taka jest) i za szczeniorka??[/quote]

I termin do 19.09.05- 40 euro
II termin do 03.10.05- 45 euro
Na wystawie -50 euro

Baby - 20 lub 25 euro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Nie nocujemy,jedziemy nocą,jadą briardy i szeltik.Jesteśmy ze Śląska,jakieś 300-330 km do Nitry mamy.[/quote]

My też jesteśmy ze śląska ;) sprawdzałam w programie komputerowym, który liczy odległości pomiędzy miastami i wszyszło mi, że z Czestochowy do Nitry mamy 430 km :( Mogę spytać z jakiej konkretnie miejscowości jesteście? Przepraszam, że taka wścibska jestem, ale dla nas to pierwsza wystawa za granicą, więc chcielibyśmy się do kogoś doczepić :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Z Gliwic jesteśmy,jedziemy autostradami.Ja nie prowadzę,nie mam prawa jazdy,może spróbuje w przyszłym roku je zdać.No więc ja nie ustalam trasy.Jedziemy dość szybko.[/quote]

Ty lepiej [b]warg2003warg[/b] z ta szybką jazdą nie przesadzaj- tam jest wąsko i dużo zakrętów.Ja przez szaleństwo - własne- na drodze do Nitry w maju CACIB-a przewaliłam, bo mi sie sucz w pupę uderzyła i ogonkiem nie machała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Z Gliwic jesteśmy,jedziemy autostradami.Ja nie prowadzę,nie mam prawa jazdy,może spróbuje w przyszłym roku je zdać.No więc ja nie ustalam trasy.Jedziemy dość szybko.[/quote]

[b]warg2003warg[/b] szkoda, że tak szybko jeździcie, bo pewnie byśmy za Wami nie nadążyli :wink: Może spotkamy się na miejscu :D
Pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='anovi']A do kiedy trzeba tą Nitrę na 5-6.11 zgłaszać??? I ile $ trzeba zapłacić za pośrednią (jeśli tam taka jest) i za szczeniorka??[/quote]

I termin do 19.09.05- 40 euro
II termin do 03.10.05- 45 euro
Na wystawie -50 euro

Baby - 20 lub 25 euro[/quote]
Bardzo dziękuję :)

A jeszcze pytanko?
Jest tak jak u nas? - czyli zgłosić trzeba w terminie, a zapłacić można na wystawie???
Przepraszam, że o takie być może banały pytam, ale tam nas jeszcze nigdy nie było... no i może była by pora?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno,nie było napisane, weterani płacą I termin 20 euro, II termin 25 euro.
Jest jeszcze kl. baby tyle kosztuje co weterani,klasa cestna też kosztuje tyle co weterani,ale nie ma prawa do porównania o BOB.Należą do niejpsy z tyt. Klub.vitaz,Vit.SR.Narodny a medzinar.samp. Przepisuje z ulotki od nich.czyli ch. mona zapisać do dwóch klas np. ch. lub cestnej .Tylko po co jak w tej ostatniej BOBa nie przyznają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']zglosic trzeba w terminie :) ale zaplata tez w tych samych terminach
na szczescie tu placac na wystawie jest niewiele drozej bo 50 eur czyli praktycznie wychodzi na jedno czy sie zaplaci w polsce ponoszac koszty przelewu czy na miejscu...no chyba ze ktos ma przelewqy za darmo :)[/quote]

No juz jak sie zgłasza 4 psy nie jednego, to sie robi róznica czy teraz czy na miejscu.

A BTW, kto ma przelewy za darmo? Jest jakis taki bank ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']zglosic trzeba w terminie :) ale zaplata tez w tych samych terminach
na szczescie tu placac na wystawie jest niewiele drozej bo 50 eur czyli praktycznie wychodzi na jedno czy sie zaplaci w polsce ponoszac koszty przelewu czy na miejscu...no chyba ze ktos ma przelewqy za darmo :)[/quote]
Dziękuję bardzo [b]Elitesse[/b] Ja chyba mam darmowe przelewy - ale jeszcze się upewnię.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...