Jump to content
Dogomania

Prezentacja policji - Pies nie musi gryzc


sota36

Recommended Posts

Prezentacja bardzo mi sie podoba.
Oczywiscie, nie mozna pokazac jej dziecku i uznac ze teraz to juz spelnilismy swoj rodzicielski obowiazek i niczego wiecej o zyciu z psem i traktowaniu go nie musimy dziecka uczyc, ale mysle ze to dobrze, ze w ogole ktos zwrocil uwage na taki problem.
Bo z tego co zauwazylam, wielu rodzicow nie uczy dzieci ze psy tez daja nam znaki, ze ostrzegaja itd. Oni wola po prostu powiedziec ze pies to nieprzewdywalna bestia i nalezy sie go bac. Stad tak czesto na ulicy widac ludzi z malymi dziecmi, ktorzy na widok psa przechodza na druga strone ulicy albo zaczynaja wymachiwac siatkami :cry:

Link to comment
Share on other sites

Sota36- dzięki na przesłanie prezentacji. Właśnie przed chwila ja obejrzałam. Myślę, że jest całkiem w porządku. Na pewno nie zaszkodzi, jak dzieciaki sobie ja pooglądają, tym bardziej, że jest bardzo fajnie opracowana graficznie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za prezentacje. Chetnie ja obejrzalam.Tego typu rysunki powinno posiadac kazde przedszkole czy szkoly. Gdyby kazde dziecko wiedzialo jak rozpoznac zachowanie psa nie doszloby to tylu przypadkow pogryzienia. Rysunki sa bardzo czytelne i latwe do zapamietania. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za prezentacj bardzo fajne :) :D :D :D :D :D :D :D :D [quote]Tego typu rysunki powinno posiadac kazde przedszkole czy szkoly. Gdyby kazde dziecko wiedzialo jak rozpoznac zachowanie psa nie doszloby to tylu przypadkow pogryzienia. [/quote] zgadzam sie z tym w100%

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...