Jump to content
Dogomania

TEN - briard udomowiony :)


Teklunia

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry :)

Zdjęć tradycyjnie nie ma :oops: Za to jest wielka tęsknota za Wami ;)

Moniś - Tenuś opłatek dostał i ...wypluł

[quote name='MoniŚ']Cześć Kasiu!

Ja tu dawno nie byłam... oj czasu nie było. Staram się nadrobić zaległości. Czekam na nowe zdjęcia Tena :) .

U nas w galerii reaktywacja :D[/quote]nic się nie martw, Moniczko... i tak nic nie straciłaś, bo mnie tu nie było chyba jeszcze dawniej ;)


[quote name='Gosiek']hello Kasieńko - gdzie jesteś?

odwiedzam Cię po długiej nieobecności a Ty gdzieś sie zagubiłaś :roll:[/quote]

a ja pewnie w pracy... albo z samochodem na przegladzie (w trzech miejscach mi go przepuścić nie chcieli :angryy:)...

[quote name='gisela166']Przesliczne stwozenie:)

Graatulacje dla ciebie za doprowadzenie tego biedaczka do tak dobrego stanu:) Rewelacynja przemiana:) Jestes wielka:) Przez te 500 stron zwierzak zmienił się nie do poznania:)[/quote]dzięki Gisela :buzi: w swoim imieniu za odwiedziny, a w imieniu pięknego stworzenia za komplement :lol:

[quote name='sota36']Kasia jest tez kochana!!![/quote]
moja Ty kochana Pani od Historii :buzi:

[quote name='madzia18sosnowiec']kasia dostałas mojego nocnego sms-a?:cool3:[/quote]

nie :shake:

Link to comment
Share on other sites

i tak na wszelki, wszelutki wypadek (jeśli zdarzy się coś strasznego i nie przyjdę tu juz dziś ani jutro... ;)) to chę Wam życzyć:

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=Red][B]Wesołego, [COLOR=Lime]szampańskiego [/COLOR](ale [COLOR=Orange]bezkacowego [/COLOR];)) Sylwestra [COLOR=Orange]i [/COLOR][COLOR=DarkOrchid]szczęśliwego [/COLOR][COLOR=Orange]Nowego [COLOR=Teal]Roku[/COLOR][/COLOR][COLOR=Teal]! [/COLOR]Jeszcze [COLOR=Lime]lepszego [/COLOR]niż [COLOR=Orange]ten[/COLOR]!!!
[SIZE=4][COLOR=Black]

I na ten nowy rok jeden stary Ten! ;)[/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7384/schowek01ij0.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...