Jump to content
Dogomania

Moj jamniorek niestety ma nowotwor:(


FaXa

Recommended Posts

czesc psiuniu to juz kolejny poniedzialek bez ciebie.. wiesz jak bardzo cie kocham prawda? wiesz dzisiaj Rastusia ugryzl jakis owad..nie wiem co..ale spuchlo mu ockzo.. pojechalism ydo weta w sumie bylismy z nim dzis 2 razy bo jeszcze szczepienie itp. maly rosnie jak na drozdzach i wazy 1,45 kg ... heh tesknie za Toba piesku.. wiesz wszystko nib yzaczelo sie ukladac.. myslam,zeto twoja zasluga.. mama dostala prace.. tamta zaczyna oddawac dlugi .. pojawil sie Rastii w naszym domu ... a z T .. jakos mi sie nie uklada.. nie wiem czemu.. eh .. zle mi piesku bez ciebie nie ma dnia zebym o tobie nie myslala.. ale .. ale czekam na dzien kiedy razem bedziemy biegac za teczowym mostem.. kiedy sie znowu wtule w twoja ruda siersc.. kiedy znowu poczuje twoj zimny nosek ehh kocham cie dzekus

Link to comment
Share on other sites

czesc gwiazdko.. bylam dzisiaj u ciebie i wiesz co ? w przyszlym roku posadze ci tam piekne kwiatki.zeby teraz nikogo nie kusilo i nie rgzebal ci w grobku..ehh tak mi ciebie brak.. :( kocham cie dzenisławie.. :( przyjdz do mnie we snie.. przyjdz do mnie w nocy.. kocham cie piesku do juterka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gonia']Faxa,jest nam wszystkim bardzo przykro,że straciłaś swojego pieska,ale piszesz tu sama do siebie,o Twoich osobistych przeżyciach.Może tak jak proponuje Yosho,załóż blog.[/quote]


Albo przenieś się na Tęczowy Most-dział dogo właśnie dla piesków za Tęczowym Mostem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...