Jump to content
Dogomania

MAJORKA NA OBRONIE ???


Olcia P.

Czy poslalbys swojego psa na obronę?  

911 members have voted

  1. 1. Czy poslalbys swojego psa na obronę?

    • 1. zdecydowanie tak
    • 2. zdecydowanie nie


Recommended Posts

Teresa Embat to bardzo ładny pies, faktycznie świetnie się trzyma jak na swoje 10 lat.

Szkoda, że teraz w Hiszpanii nie ma takich psów jak Embat, nic na to nie poradzimy :(

Czyżby przyszłość majorek zależała od polskich hodowców? No bo jeśli praktycznie wszystkie majorki zagraniczne prezentuja tak niski poziom, to chyba naprawde polskie hodowle odgrywają ważna rolę. Jak myslicie ?

Link to comment
Share on other sites

@ gorzala

Wiem wiem ze mają dobrze, bo tez bylam pare razy i wszystko widzialam na wlasne oczy. Tak sie tylko zastanawiam czy dzien p. Renaty ma 48 godzin a ona sama 6 rąk ;)

Podziwiam ją, nie wiem czy dałabym radę obsłuzyc to całe " towarzystwo" w przeciągu 24h i tak codziennie.

A psy i te stare i te młode są CUUUDOWNE, tak pozytywnie nastawione, że nie chce sie z tamtąd odjeżdzać!

I najpiekniejsze jest to, że emeryci sa u niej, a nie jak bardzo często zdarza siew róznych hodowlach, ze na stare lata aut, trzeba szukac im nowegodomu bo juz sa niepotrzebne.

Link to comment
Share on other sites

@ Ola

No wlasnie.... jak bym byla hodowca to nie potrafilabym ODDAC lub SPRZEDAC paroletniego psa czy suki. W jakis sposob to dla mnie zdrada i chamski numer. Ludzie, ktorzy cos takiego robia potrafia trz zrobic chamski numer czlowiekowi - jestem o tym przekonana!

Niestety bywaja tez hodowcy, ktorzy potrafia USPIC psy..... Psy ktore sluzyly hodowli, byly przyjaciolmi..... ale nagle zaczely przeszkadzac, nie przynosily kasy, nie byly juz potrzebne wiec: BYE!

W "dziwny sposob" znikaja psy jak ludzie np. zmieniaja hodowle rasy. Najpierw byly to powiedzmy spaniele ale ktos stracil dla nich serce i zainteresowanie wiec CIACH! Nagle pojawia sie nowa rasa a stare psy znikaja....

Renata kocha swoje zwierzaki - wszystkie. Jej dzien pracy jest zdecydowanie dluzszy od naszego. To jej hobby i ona wklada w to cale serce. Zreszta.... u niej w okolicy jest chmara bezpanskich, dzikich kotow! Ona karmi 40 sztuk.. a zima jeszcze wiecej + ptaki (jak lezy snieg). Uwazam ze to dobry znak, jezeli hodowca nie widzi tylko wlasnego czubka nosa.

Link to comment
Share on other sites

I właśnie to, że p. Renata tak troszczy się o swoich psich emerytów jest dowodem na to, że nie jest to fabryka jak niektórzy zwą jej hodowlę.

W fabryce stare sie wyrzuca, zamienia na nowe, lepsze i bezawaryjne. W fabryce nie ma miłości.

A psy z Osanny na brak miłosci nie moga narzekać!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

@ Carragan

Nie posłałam koficzki na obrone i na razie tego robic nie będę. Zaczynam z nią teraz ćwiczyć ciąganie, szelki już kupiłam i myslę, że niedługo rozpoczniemy trening :D

A z importem chodzi Ci o Divo z Osanny? Na żywo też go nie widziałam, ale miałam okazje dzis w Głogowie zobaczyć jego zdjęcia, no i powiem , że ładny z niego piesiu wyrósł!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='Terzia']@ gorzala

Ciekawa jestem jak ten Wasz STRUCLACZEK wyglada <hehehe>. Czekam na zdjecia! Najlepiej wdepnelabym do Wasi porobila pare <hehe> lecz cos to kapke za daleko jak na dzienny wypad....
:drinking:

Pozdrowienia od 2- i 4 noznych!

[IMG]http://www.cadebou.de/dania04.jpg[/IMG][/quote]

Teresa jak dojedziesz daj proszę znać...:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...