Jump to content
Dogomania

Karma MERA DOG-czy znacie???


asia26

Recommended Posts

Ostatnio w sklepie polecili mi karme mera dog o ktorej osobiscie nie slyszalam.Czy ktos moze stosowal te karme??Na razie mam 3 kg i testuje ale to jeszcze za krotko zeby cos o niej powiedziec.Cena jest atrakcyjna wiec moze ktos ma doswiadczenie jesli chodzi o te karme.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mogl by mi ktos doradzic, kto stosowal, ta karme, czy jest dobra?
Niestety w archiwum nie znalazlam zbyt wielu info na jej temat.
Taki jest jej sklad:
SKŁAD: Mięso drobiowe, kukurydza, ryż, mączka kukurydziana, tłuszcz drobiowy, suszona pulpa buraczana, siemię lniane, drożdże piwne, sproszkowane jaja, lecytyna (0,2%), metionina, fruktooligosacharydy (0,1%), mączka z muszli małż.
niestety nie ma podanej procentowej zawartosci miesa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Mija juz kilka lat od ostatniego wpisu,a karma Mera Dog zmieniła jakość i szatę graficzną 2 krotnie.Ma dość ciekawe składy lina PURE z jednym żródłem węglowodanów Ryż, bez pszenicy,kukurydzy,owsa i innych wynalazków,bez konserwantów,barwników,i dodatków smakowych produkowana wyłącznie Made In Germany..Linie Pure kierowane są przede wszystkim do psów z problemami alergicznymi.
Jako ciekawostke podam ,że linia z łososiem idealnie nadaje się dla trzustkowców ,ale żaden wet jej nie poleci ,bo nie mana niej napisu ;)weterynaryjna.
[URL]http://dog-natural.blog.onet.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 9 months later...

[quote name='tu_ania_tu']niestety ja po kilku miesiącach karmienia psa Nera Dogiem musiałam odstawić tę karmę, bo pies tracił sierść w masakrycznych ilościach. Po zmianie karmy problem zniknął[/QUOTE]

Mera Dog to bardzo dobra karma , która na polski rynek "wchodzi" powoli ale jest najlepsza a testowałam wiele. Jeżeli przykładowo pies jadł podstwową brockena i tracił sierść oznacza to , że któryś składnik mu nie pasował i trzeba było zakupić inny "wariant" np. high premium
gdzie są to specjalne karmy dla alergików itd albo przyczyna leżała w innych kwestiach zdrowotnych.Krzywdzące są takie opinie na temat karm i potem człowiek czytając je cięzko trafić mu na dobra karmę. Mi karma Mera Dog uratowała moje psy i uważam , że jest to karma super wielki wybór! mają dla seniorów, szczeniaków , alergików, małych ras itd. i tak jak wyżej wymieniali uczestnicy forum z łososiem jest b.dobra dla trzustkowców:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzolub Joanna']Mera Dog to bardzo dobra karma , która na polski rynek "wchodzi" powoli ale jest najlepsza a testowałam wiele. Jeżeli przykładowo pies jadł podstwową brockena i tracił sierść oznacza to , że któryś składnik mu nie pasował i trzeba było zakupić inny "wariant" np. high premium
gdzie są to specjalne karmy dla alergików itd albo przyczyna leżała w innych kwestiach zdrowotnych.Krzywdzące są takie opinie na temat karm i potem człowiek czytając je cięzko trafić mu na dobra karmę. Mi karma Mera Dog uratowała moje psy i uważam , że jest to karma super wielki wybór! mają dla seniorów, szczeniaków , alergików, małych ras itd. i tak jak wyżej wymieniali uczestnicy forum z łososiem jest b.dobra dla trzustkowców:)[/QUOTE]
nic nie jest krzywdzace. napisałam jak wyglądało u mnie karmienie meradogiem - nigdy przed i nigdy po nie miałam takiego problemu, więc coś jest na rzeczy (dostawał pure z lososiem i z jagniecina). Nie napisałam ze to gówno i wszyscy mają sie na ta karme obrazić. Przeciez po to tu piszemy by kazdy przedstawił swoje obserwacje podczas podawania danej karmy.
Oprócz tej opinii napisałam również, ze
[quote name='tu_ania_tu']to prawda, kilka dogów z chorą trzustką świetnie przyswaja Mera dog z łososiem. Teraz testujemy ją na dogu z chorymi jelitami[/QUOTE]
wiec myslę że powinnam byc odbierana jako obiektywna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']nic nie jest krzywdzace. napisałam jak wyglądało u mnie karmienie meradogiem - nigdy przed i nigdy po nie miałam takiego problemu, więc coś jest na rzeczy (dostawał pure z lososiem i z jagniecina). Nie napisałam ze to gówno i wszyscy mają sie na ta karme obrazić. Przeciez po to tu piszemy by kazdy przedstawił swoje obserwacje podczas podawania danej karmy.
Oprócz tej opinii napisałam również, ze

wiec myslę że powinnam byc odbierana jako obiektywna.[/QUOTE]

Ja zrozumiałam , że jest zła bo wypadała sierść i koniec.Tak naprawdę trzeba dłuższy czas sprawdzić karmę aby wydać na jej temat opinię. Wiadomo karma karmie nie równa. Dlatego wiem , że w takim przypadku mogło na to wpłynąć wiele czynników nie koniecznie od karmy. Oto mi chodziło:) Często to co jest mało rozreklamowane nie znaczy , że jest gorsze. Każdy ma prawo do własnej opinii tak jak mówisz, ale Twoja mi przykuła uwagę bo mało uzasadniona była więc myślałam , że to może konkurencje jakieś wchodzą na forum czy coś:D Pozdrawiam:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzolub Joanna']Ja zrozumiałam , że jest zła bo wypadała sierść i koniec.Tak naprawdę trzeba dłuższy czas sprawdzić karmę aby wydać na jej temat opinię. Wiadomo karma karmie nie równa. Dlatego wiem , że w takim przypadku mogło na to wpłynąć wiele czynników nie koniecznie od karmy. Oto mi chodziło:) Często to co jest mało rozreklamowane nie znaczy , że jest gorsze. Każdy ma prawo do własnej opinii tak jak mówisz, ale Twoja mi przykuła uwagę bo mało uzasadniona była więc myślałam , że to może konkurencje jakieś wchodzą na forum czy coś:D Pozdrawiam:):)[/QUOTE]


a właśnie mi też chodzi o prawdziwe opinie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

kusi mnie, żeby wypróbować... mam trzy dogi niemieckie... wieczorem dostają mięso i podroby a przez dzień brit xl... sprawdza się najlepiej i cenowo w miarę :)... bosch wypadł słabiej (luźniejsze kupki) a po royal jedna sunia zaczęła łysieć i dostała łupieżu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...