Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Dzisiaj mija kolejna rocznica pożegnania kochanej Norci. Smutny dzień, dzień wspomnień. W takim dniu muszę zajrzeć do innych psów, które są już po tamtej stronie. Pamiętam o nich i wierzę, że kiedyś będzie mi dane poznać i je.

Link to comment
Share on other sites

Moje też tak robią mimo, że normalnie lubiły ciepło, potrafiły się opalać na rozgrzanych kafelkach na balkonie a teraz mają dość tych upałów, co za dużo to niezdrowo, najchętniej leżą w domu w cieniu albo pod wiatrakiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kciuki masz zapewnione. Możesz mi nie wierzyć, ale wspominając moje kruszyny myślę też o innych, które odeszły , a które stały mi się bliskie tu na dogo. Myślę też o  tych, które potrzebują wsparcia. Czy zaglądam na dogo, czy nie, one są w moich myślach codziennie i codziennie powtarzam moim suniom za TM , żeby trzymały łapinki zaciśnięte na maksa i opiekowały się zarówno Zuzią jak i Gajunią. To mi pomaga. Nie ma takiego dnia w kalendarzu, żebym tego nie robiła. Nie ma  i nie będzie, bo one były, są i będą częścią mojego życia.  

 hwxzeo.jpg

  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2019 o 11:12, szajbus napisał:

Kciuki masz zapewnione. Możesz mi nie wierzyć, ale wspominając moje kruszyny myślę też o innych, które odeszły , a które stały mi się bliskie tu na dogo. Myślę też o  tych, które potrzebują wsparcia. 

Wierzę, ponieważ mam tak samo. 

Link to comment
Share on other sites


Mam do Was pytanie. czy też macie problemy ze wstawieniem postów? 
Albo ja coś źle robię,  albo dogo działa inaczej niż zwykle. Mam szybki internet, dobrego kompa, a  się wysyłanie postów na dogo ciągnie mi się jak flaki z olejem.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2019 o 16:10, szajbus napisał:


Mam do Was pytanie. czy też macie problemy ze wstawieniem postów? 
Albo ja coś źle robię,  albo dogo działa inaczej niż zwykle. Mam szybki internet, dobrego kompa, a  się wysyłanie postów na dogo ciągnie mi się jak flaki z olejem.

 

Mamy tak samo :(

 

Przy stacjonarnym klawisz F5 przyspiesza zapisywanie posta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...