Jump to content
Dogomania

Irlandia


Nansi

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tibro']Jesli dobrze pojdzie to Sylwia z Korą przywioza nam Brombe za 2 tygodnie!!! :multi:
Fajnie ze Wam sie udalo, nam sie tez uda i rodzinki beda w komplecie,

pozdrawiamy mocno[/quote]

Sylwia- a ty sie w koncu zdecydowalas jak jedziesz i z kim bo ja juz nic nie wiem teraz...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Kamila Słońce jestem po rozmowie z tym gościem od busa i kompletnie mnie do siebie zniechęcił. Facet co niby wozi psy a nawet nie wie czy mój pies bedzie mógł być ze mną na pokładzie promu czy będzie musiał siedzieć w aucie. Robi wielką łaskę, jak mu powiedziałam, ze chciałabym wziąć więcej bagażu. I w ogóle twierdzi, że ma doświadczenie w transporcie zwierząt a wygląda mi na kompletnego świeżaka. Znalazłam sobie wiec inny transport. Okazało sie, ze wystarczy popytać wśród znajomych i rodziny. Mam takiego goscia co będzie jechał do UK po części samochodowe i takie tam na handel i weźmie mnie ze sobą. No i przy okazji pojedzie z nami Bromba, po którą tibro przyjedzie specjalnie z Irlandii. Chętnie zgadałabym się z Tobą i z Lalą ale pisałaś mi, ze masz szanse na urlop dopiero w drugiej połowie listopada a dla mnie najpóźniejszy z możliwych termin wyjazdu to 10 listopad choć niewykluczone, ze pojedziemy jeszcze wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia-Kora']Kamila Słońce jestem po rozmowie z tym gościem od busa i kompletnie mnie do siebie zniechęcił. Facet co niby wozi psy a nawet nie wie czy mój pies bedzie mógł być ze mną na pokładzie promu czy będzie musiał siedzieć w aucie. Robi wielką łaskę, jak mu powiedziałam, ze chciałabym wziąć więcej bagażu. I w ogóle twierdzi, że ma doświadczenie w transporcie zwierząt a wygląda mi na kompletnego świeżaka. Znalazłam sobie wiec inny transport. Okazało sie, ze wystarczy popytać wśród znajomych i rodziny. Mam takiego goscia co będzie jechał do UK po części samochodowe i takie tam na handel i weźmie mnie ze sobą. No i przy okazji pojedzie z nami Bromba, po którą tibro przyjedzie specjalnie z Irlandii. Chętnie zgadałabym się z Tobą i z Lalą ale pisałaś mi, ze masz szanse na urlop dopiero w drugiej połowie listopada a dla mnie najpóźniejszy z możliwych termin wyjazdu to 10 listopad choć niewykluczone, ze pojedziemy jeszcze wcześniej.[/quote]

No to widze ze nie ciekawie wyglada ten transport :cool1: Tylko szkoda ze mi na gg nie napisalas jak sprawa wyglada bo przeciez pisalam do ciebie i pytalam.Szkoda.Zastanawiam sie czy ja tez nie powinnam czegos innego szukac :cool1:
Ps.A moze masz jeszcze jakiegos znajomego co bedzie do uk jechal? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Dziewczyny,znalazlam jeszcze taki namiar:
[URL]http://www.birmingham.org.pl/?page_id=47[/URL]
Wprawdzie do Birmingham, ale Londek po drodze i moze cos sensownego da sie ustalic?
Powodzenia![/quote]

Ta firma gdzie pisza o przewozie zwierzat to ta sama o ktorej ja wczesniej pisalam :cool1: Wiec nic nowego :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czesc wszystkim !!!

Po pierwsze chciałam podziękować wszystkim, którzy pomogli nam, byli zainteresowani i wspierali od samego początku (jest gdzieś post - "poszukiwanie Brombie domu zastepczego na 5 miesiecy kwarantanny")

Co następuje:

Sylwia zabrala Brombe wczoraj z Krakowa:multi: :multi: :multi: (po pertraktacjach z weterynarzami, szczepionkami, kleszczami, pchłami i robakami, zgubieniem drogi wyjazdowej z Kraka :D)

Z tego co wiem po aktualnych newsach od niej to Bromba totalnie spacyfikowała Korę:mad: , zakochała się w jej Tacie:loveu: , spała na fotelu i Sylwią w łóżku :evil_lol: - cyt z wczoraj : "czuję się niczym hamburger oblepiona psim mięsem"

Dziś rozpoczeły podróż do UK!!!!!!!:cool2:

Sylwia z tobołami, walizami, kartonami:huh: , Korą:painting: , Brombą :painting: i moim worem niespodzianek z domu rodzinnego :sweetCyb: jest w drodze do Londyn - Luton

W weekend odbieram sucz moją wreszcie po 5 miesiacach niewidzeniaaaaaaaaaaaa!!!!

[COLOR=red][B][COLOR=red]Sylwia[/COLOR], [COLOR=black]dziękujemy Ci z całego serca, ze mimo ogromnego kłopotu jaki masz sprawisz, że będziemy w komplecie biegać po irlandzkich łąkach:laola: [/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Kamilaa :lol:

Niebawem zaloze nowy temat - jak bezkrwawo poznac ze soba dwie dominujace suki:mad: ...bo ja tu mam mixture rottweilera z labradorem(ze schronu, agresywna suke do ludzi i psow...mam ja od 2 tygodni i juz przestala na mnie warczec, w nocy przychodzi zeby ja utulic, roztrzesiona bo sie boi ciemnosci i generalnie nocy - pierwsi wlasciciele ja lali, sucz ma straszna przeszlosc, nie mozna przy niej nawet podniesionym glosem mowic :zly7: bo gotowa jest pewnie zaatakowac...no i do kompletu zaraz bedzie Bromba dominant:mad: ) no i malą border collie....(uciekinierkę w poszukiwaniu owiec)



:Help_2: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W poniedzialek o 8 rano moj TZ wraz z Bromba wygramolili sie z auta na podworku.:painting:

Oboje z podkowami pod oczami :eek: :eek: (TZ po 2 dniowej podrozy a Bromba po tygodniowej) przywitali sie ze mna "helou" i bez specjalnego entuzjazmu ze strony w/w oboje udali sie w kimono :-o

Po przebudzeniu parenascie godzin pozniej obejrzalam zdjecia z Londynu, uslyszalam opowiesc jak to bylo w domu u Sylwii, Wojtka i Kory (skad to Bromba juz nie bardzo chciala wracac), jak autobus jechal 11 godzin, jak przyjechal za wczesnie i jak to w koncu Panowie wreszcie spotkali sie o 7 rano w blizej nieokreslonym miejscu na wyspie na stacji Esso :diabloti:
Pozniej nastapilo "przejecie zakladniczki podrozniczki" :D i wycieczka do Londynu m.in pod palac samej Krolowej:crazyeye:

Opowiesciom nie bylo konca.

Niestety poki co mamy "zagrody" dla naszych owieczek w domu zeby sie przyzwyczaily i przesiakly swym zapachem.:angryy:
Dzis pierwszy raz dwie duze byly razem w ogrodzie na siku w kagancach (ktore po 2 minutach sobie sciagnely), z trzecia nasza sucza jeszcze poczekamy bo jest mlodziuchna i namolna bestia a Panna Bromba ma slabe nerwy :mad: .
Jutro idziemy na dlugi spaceer...kompletnie w piatke : 3 psy :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: i my:huh: :huh:

Dzieki Sylwii ktora przywiozla nasza sucz na wyspe i Wojtkowi ktory zlokalizowal Michala i musial wstac w niedziele o 7 :cool3: mamy juz nasza Brombe w domku:cunao:

Jeszcze raz kochani z calego serca Wam dziekujemy!

Paula i Michal

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Tibro zazdroszce ci straszliwie.....ze juz jestescie w komplecie:oops: moje Amstelo tez jest prawie gotowe , prawie bo do 6 marca ma kwarantanne......i tu zaczynaja sie schody , nie mam go jak zabrac , jade sama do meza......lot chce 4800 zl plus wet w dublinie cos kolo 150-do300 Euraczy .....ktos sie zaoferowal , dopoki sie nie dowiedzial ze amstelo to Wyzel , wiec schody psiak duzy, na samolot najzwyczajniej mnie nie stac , jesli mialabym taki naplyw gotowki , nie uciakalabym za granice :oops: i pozostaje mi tylko miec nadzieje ze ktos sie zlituje i poprostu mi jakos pomoze w zabraniu psiaka...............


BARDZO SIE CIESZE ZE NA WYSPIE JEST KOLEJNA RODZINKA W KOMPLECIE :multi: Tibro

Link to comment
Share on other sites

Amstel,

Trab, krzycz, pisz, rozglaszaj gdzie sie da, ja tez nie mialam zielonego pojecia ze tak szybko i sprawnie to pojdzie. Myslalam ze psa bede miala od razu w Irlandii a tu musial moj TZ pojechac po nia do Anglii...male piwo w porownaniu z jazda do Polski i wracaniem (nasz stary saab nie jezdzi dalej niz 100 km od domu :D wiec wycieczka do Polski autem to w ogole nieporozumienie)...mielismy juz plan leciec do Polski a w druga strone pozyczac auto z hertza albo innej firmy, ale jak slyszeli ze chcemy jechac dalej niz do Niemiec, to juz patrzyli na nas jak na .... yyy..."ze wschodu" :mad: ??
Potem kwestia samolotu tez nam przeszla przez mysl.....1350 euro (za ta kase to mozna leciec 1350 razy w promocji z DUblina do Londynu :evil_lol: )....plus klatka, plus obserwacja w dublinie, plus stress zwiazany z taaaka podroza itd.

Niezazdroszcze w kazdym razie, bo nam sie udalo tylko dzieki Sylwii, teraz pewnie bym dalej siedziala i gapila sie na zdjecie Bromby na pulpicie mojego komputera:-(

Walcz!!!
wejdz sobie na londynek albo na irlandzkie fora, pisz i sledz ogloszenia, a noz widelec i bedziemy kolejna rodzina w komplecie na wyspie.

pozdrawiamy tez cala reszte ktora nasza historie sledzi...wciaz :D

Link to comment
Share on other sites

tibro
gratuluje z całego serca,że wszystko się udało,koniecznie załóż galerie swoim psiakom:cool3: :cool3:
ps.jak bedziecie chcieli pozbyc się swojego ,,starego saaba'' to daj znać-moj czuje się samotny,chętnie kupie drugiego do pary:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a 2 tygodnie temu szukalismy "na gwalt" kogos chetnego na saabolot...
i sprzedany zostal za pol ceny!!
tyle ze w tych irackich saabkach to kierowniczka po innej stronie :evil_lol:

a galeria mi sie rozrasta, czekam tylko na jakies hiciory ujeciowe i wstawie

Link to comment
Share on other sites

2000 rocznik kupiony w lutym za 11800 poszedl za...5800 :crazyeye:

teraz paczka chusteczek i placz :D

tak na prawde to nasza dobra znajoma go sprzedawala, bo wyjezdzala do Kenii i potrzebowala kasy, my zrobilismy akcje i w 2 dni znalezlismy kupca na saabolot...okazja taka, ze nowy wlasciciel caluje auto codziennie po 100 razy z radosci...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...