Jump to content
Dogomania

Grudniowy Kalingrad :-)


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='takatuka'][quote name='bongobongo'][quote name='takatuka'][b]bongobongo[/b] samoyedy proszę 8)[/quote]

Szukałam samoyedów w V grupie. Czy dobrze? Jeśli tak, to nie znalazłam żadnego.[/quote]
Tak samki to gr V :roll:

W każdym razie dziękuję :)[/quote]

Szukałam jeszcze po numerze rasy FCI i nie znalazłam, czyli po prosu nie było żadnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='Asiaczek'][b]Bongobongo[/b] - a dla mnie poproszę basenji + sędziego.
Pzdr.[/quote]

PSY:
kl. otwarta:
STRONG STAIL UGADUGU RUS

SUKI:
kl. pośrednia:
KENIK-ERŻE BARA-AJRISZ RUS
kl. otwarta:
KENIK-ERŻE BEKKI-AJWORY RUS

Pozdrawiam!

Aha! Jeżeli chodzi o sędziego w katalogu jest napiasane, że na ringu 2 (a tam sędziowane były baski) oceniali:
Maciej Aleksander Kozber i Olga Parszina (Rosja).[/quote]
Dzięki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='takatuka'][quote name='bongobongo'][quote name='takatuka'][b]bongobongo[/b] samoyedy proszę 8)[/quote]

Szukałam samoyedów w V grupie. Czy dobrze? Jeśli tak, to nie znalazłam żadnego.[/quote]
Tak samki to gr V :roll:

W każdym razie dziękuję :)[/quote]

Szukałam jeszcze po numerze rasy FCI i nie znalazłam, czyli po prosu nie było żadnego.[/quote]
Ok, dziękuję jeszcze raz :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='bongobongo'][quote name='Elitesse']poprosze o sznaucery srednie pieprz i sol[/quote]

Mam w katalogu tylko sznaucera nr FCI 182, ale to chyba nie o to Ci chodzi?[/quote]

wlasnie o to :)[/quote]

Skoro o to, to proszę bardzo:

SUKI:
kl. otwarta:
DETZEL FŁAJ RUS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Elitesse']ehh a ja zapomnialam ze paszportu nie mam :( ile sie srednio ceka na wyrobienie ? moze jeszcze zdaze ?[/quote]
Dwa tygodnie albo miesiąc. Ja już nie pamiętam. Zadzwoń do wydziału paszportowego, to na pewno powiedzą. O tej porze roku chyba nie ma kolejek?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Elitesse']ehh a ja zapomnialam ze paszportu nie mam :( ile sie srednio ceka na wyrobienie ? moze jeszcze zdaze ?[/quote]
Dwa tygodnie albo miesiąc. Ja już nie pamiętam. Zadzwoń do wydziału paszportowego, to na pewno powiedzą. O tej porze roku chyba nie ma kolejek?
pzdr.[/quote]
Miesiac, ale mozna sie dowiadywac po 3 tygodniach, tak bylo 3 lata temu.

Link to comment
Share on other sites

[b]UWAGA[/b]
DOWIADYWAŁAM SIĘ CO DO MOŻLIWOŚCI WYNAJĘCIA BUSA (JAK TO WYGLĄDA, CENA ITD.) I JEST TO REALNE :wink:
EWENTAUALNY WYJAZD Z GDAŃSKA, LUB GDYNII....
W BUSIE JEST 7 MIEJSC, ALE TRZEBA LICZYĆ PSY..... WIĘC MAX. MAMY JESZCZE MIEJSCA DLA 2-3 OSÓB (ZALEZY OD WIELKOŚCI/ILOŚCI PSÓW)
ZAINTERESOWANI SZCZEGÓLAMI PROSZE PISAĆ DO MNIE [b]JAK NAJSZYBCIEJ[/b] NA PRIV., EWENTUALNIE NA MAILA [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...