Jump to content
Dogomania

Grudniowy Kalingrad :-)


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolaGd']witam

to raczej ma byc krajowka ja sie tez wybieram ale bardziej zastanawiam sie nad terminem listopadowym.
niestety obsady sedziow nie znam a czy sa jakies dodatkowe wymagania przy przekraczaniu granicy


pozdrawiam[/quote]
są wymagania Wiza :)

Link to comment
Share on other sites

witam

niedawno pisalam i sie pytalam odpisali mi ze 20 listopada i 17 grudnia jest kaliningrad chyba ze mam zle wiadomosci ale nie na pewno jest w listopadzie bo znajoma ma rekalmowke w katalogu

pozdrawiam

a oprocz wizy bo to dla nas a co trzeba dla psa podobno jakies przeciwciala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolaGd']witam

niedawno pisalam i sie pytalam odpisali mi ze 20 listopada i 17 grudnia jest kaliningrad chyba ze mam zle wiadomosci ale nie na pewno jest w listopadzie bo znajoma ma rekalmowke w katalogu

pozdrawiam

a oprocz wizy bo to dla nas a co trzeba dla psa podobno jakies przeciwciala?[/quote]
nie, ja byłam na wystawie w Kalingradzie w czerwcu, żadnych badan na przeciewciała nie trzeba miec :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='takatuka'][quote name='skubi']carotina, to mamy taką samą sytuacje, tylko moja suczka jest nieco większa[/quote]
Jeszcze ja się do Was dołączam z psem rasy samoyed.
Gdybyśmy skombinowały auto i któraś z Was miałaby prawo jazdy to może pokazałybyśmy sie na tej wystawie :roll:[/quote]

kurcze fajnie by było :D , ja nie mam prawa jazdy niestety i do grudnia raczej mieć nie bede :roll:
Skubi, a może Ty?? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='takatuka'][quote name='skubi']carotina, to mamy taką samą sytuacje, tylko moja suczka jest nieco większa[/quote]
Jeszcze ja się do Was dołączam z psem rasy samoyed.
Gdybyśmy skombinowały auto i któraś z Was miałaby prawo jazdy to może pokazałybyśmy sie na tej wystawie :roll:[/quote]

kurcze fajnie by było :D , ja nie mam prawa jazdy niestety i do grudnia raczej mieć nie bede :roll:
Skubi, a może Ty?? :P[/quote]
Skubi w Tobie nadzieja 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam informacje o wystawie 26-27.11. oplaty do 1.10 20 euro, do 1.11 30 euro, sedziowie Szwec(Rosja), Iwanow(Rosja), Żuk(Bialorus). Jest to wystawa jednodniowa, tylko organizatorzy nie zdecydowali jeszcze w jaki bedzie dzien. W ten sam dzien bedzie dodatkowo wystawa goldenow i labradorow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...