Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cieszę się niezmiernie, że tak się podobają:multi:
mmbaj, oczka mają jeszcze zamknięte, ale jeszcze trochę cierpliwości:cool3:
teraz pracuję, ale w niedzielę wybieramy się do Mławy i tam nafocimy:sweetCyb:
na razie bazuję na zdjęciach właścicieli Jogi. I oto kolejne dwa zdjęcia:
[IMG]http://img468.imageshack.us/img468/2669/18va.jpg[/IMG]

[IMG]http://img468.imageshack.us/img468/3199/21vz3.jpg[/IMG]
Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred]Witam wszystkich po długiej nieobecności na forum!:multi: [/COLOR]
[COLOR=darkred]Witam nowych ogarowców.[/COLOR]
[COLOR=darkred]Śliczne ogarki - normalnie im dłużej na nie patrzę tym bardziej je uwielbiam.[/COLOR]
[COLOR=darkred]Pamiętam jak [B]Bajanek [/B]i [B]Kumpel [/B]byli malutcy a tu proszę jacy mężczyźni nam wyrośli.[/COLOR]
[COLOR=darkred]U nas wesoło bo mała zaczęła raczkować i Pałaszek trochę biedny bo musi się ciągle przemieszczać aby nie zostać wytarmoszonym :lol: [/COLOR]
[COLOR=darkred]Ma już 3,5 roku a zachowuje się jak szczeniak. Na polu to biega ze szczeniakami i kotłuje sie z nimi w trawie.[/COLOR]
[COLOR=darkred]Zaczął biegać za piłeczką i ją aportować :turn-l:[/COLOR]
[COLOR=darkred]W sierpniu wyjeżdzamy na urlop nad wodę więc będzie miał raj wodny...[/COLOR]
[COLOR=#8b0000]Muszę uciekać bo mała właśnie dobiera sie do jego zabawek...:evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja też w piątek jadę na wakacje, ale bez zwierzyńca . Na razie miały kilka dni odpoczynku od upałów, ale gdy temeratura przekracza 30 C to mam w domu
2 "zezwłoki" :-)
Przykład :
Bard po pamiętnej warszawskiej wystawie (dętka totalna)
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1673/bard1em3.jpg[/IMG]
i z innej beczki- w tym samym czasie Bolek (oczywiście wiem , że to nie ogar;-))
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7232/bolekss8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Ja też w piątek jadę na wakacje, ale bez zwierzyńca . Na razie miały kilka dni odpoczynku od upałów, ale gdy temeratura przekracza 30 C to mam w domu
2 "zezwłoki" :-)
Przykład :
Bard po pamiętnej warszawskiej wystawie (dętka totalna)
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1673/bard1em3.jpg[/IMG]
i z innej beczki- w tym samym czasie Bolek (oczywiście wiem , że to nie ogar;-))
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7232/bolekss8.jpg[/IMG][/quote]

Świetna okazja do uczenia ich komend "zdechł pies" i "zdechł kot" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mateusz Niemczyński']:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: witajcie
co tam uwas
mam pytanie czy ktoś wybiera sie do NOWEGO SąNCZA
NA WYSTAWE :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[B]POZDRAWIAMY [/B][/quote]

ja się wybieram na wystawę ale tylko jako widz:roll: ,mam ochotę pokibicować innym ogarkom:lol: (a daleko to mi nie jest:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym roku sie nie wybieram wogole juz rezygnuje z wystaw osiagnełam wszystko z Puzonem to co chciałam i jestem w pełni szczesliwa z jego osiagniec . Teraz czas na młodsze pokolenia, z checia bym sie pojawiła ale mam wesele. Na pewno bedzie Jurek z Beskidzkich Wyspa z Tangiem.Szkoda ze mnie omija N Sacz.Za rok z pewnoscia sie pojawie teraz bede jedzic nad morze i jeziora sledzic kariere moich dzieci . Wczoraj dostałam info ze mały Puzon znalazł dom u mysliwego ogromnie mnie to cieszy bo byl w sumie najlepszy z miotu

Link to comment
Share on other sites

No to ja muszę napisać.
Taka radość !!!!! :laola:
Wczoraj u Hani w Olfactusie przyszło na świat SIEDEM (szczęśliwych:multi: ) ogarzątek!!!! Po Gawrze i Skaldzie.
To się nazywa prezent na Hanine imieniny :multi:

GRATULUJĘ wspaniałej hodowczyni :loveu: oraz dzielnej mamie Gawrze :loveu:

PS ...a ja dzisiaj je zobaczę...:multi:

Link to comment
Share on other sites

PRZYŁĄCZAMY SIĘ DO GRATULACJI:BIG:

Wszystkiego dobrego i niech się zdrowo chowają.:laola:
I niech biorą przykład ze starszego rodzeństwa, które już rządzi i dzieli na ringach:evil_lol: .
A jeszcze skoro już jestem, przeczytałem na stronie klubowej, że reproduktorem został REMIZ!!!!:multi:
Wszystkiego dobrego Mateuszu i uściskaj od brata;)
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Brawo Puz za jedynie słuszną decyzję :multi:



A ja wczoraj wieczorkiem nie wytrzymałam i po pracy byłam i widziałam i myziałam Gawrowe maluszki:loveu:
Gawra czuje się dobrze i jest wspaniałą mamą. A ogarzątka? Są cudowne i śliczne i baaardzo dzielne i silne, wróciłam tak zauroczona, że z tego nadmiaru wrażeń nie mogłam zasnąć. Zwłaszcza jedna sunia podbiła moje serce...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']wróciłam tak zauroczona, że z tego nadmiaru wrażeń nie mogłam zasnąć. Zwłaszcza jedna sunia podbiła moje serce...:loveu:[/quote]
Ach, jak Ci zazdroszczę :-(
Haniu - u Ciebie tak często są szczeniorki, że żałuję, że bliżej nie mieszkam. Byłybyśmy z Gabi codziennymi gośćmi :p

Link to comment
Share on other sites

:laola: Gratulacje Haniu:lol:

w niedzielę poznałam Tanga;) to jest po prostu prześliczny pan ogar, zauroczył mnie:loveu: :loveu: :loveu: , został zwycięzcą rasy na wystawie:lol: i czekał na rasy polskie-ale niewiem co tam osiągnął bo niestety musiałam już wracać do domciu:razz:
pozdrowienia i polizania dla Gawry:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']....ale własnie się rozchorowałam i trudno mi się na czymkolwiek skupić :shake:[/quote]

................................!!!:roll:
Łomatko :-( a tu tyle roboty przy Gawrowych maluszkach, no i masz swoje stado i jeszcze Zorkę na dokładkę...no i ta spiekota :roll:
Jeju, trzymaj się Haniu :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...