Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No jak tam żyjecie kochani?
Szampańskie zabawy za nami i śnieg topnieje i mamy już Nowy Rok ...ano tak...a ja się mocno zasmuciłam, miesiąc temu odszedł od nas ogar reproduktor Chester (KW) a ja nie zdążyłam nim kryć, miałam taki plan, po prostu nie zdążyłam i bardzo mi teraz szkoda :placz: a on nie zostawił nam żadnego ogarowego potomstwa i tym bardziej mi qrcze żal, żal, żal !

Ale zdradzę Wam w tajemnicy, że na wiosnę ,,Chesterowi" planują wziąć z dobrej hodowli małego ogarka, dostałam maila, że nie wyobrażają sobie mieć obok innej rasy, są zakochani w ogarach i już; coś ta rasa ma w sobie z magii, oj ma :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Witaj Beo w Nowym Roku. jeszcze chyba nigdy tak późno nie siedziałas na dogo jak wczoraj. Czy to noworoczne postanowienie? Oby tak było . Brakuje mi twojego ciepła Bea, zaglądaj częściej bardzo proszę:oops: :oops:[/quote]
Jestem z Wami kochana, jestem :p Żadko (bo trudno wysiedzieć) i póżno (bo ból nie pozwolił mi zasnąć). Nie zawsze mam siłę napisać :oops: , ale ogladam i czytam ( a jakże :p ) i bardzo mnie cieszą wszystkie wpisy i nawet nie wiesz z jaką frajdą ogladam sobie zdjątka w galerii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzidziusie :loveu: baaaardzo słodkie ,,mamy" akt. u Hani, ale ona założyła im w Galerii oddzielny temat :p Ogórki ,,B" są już starszą młodzieżą. Nasze dziewczynki nam szybko dorastają ( i Monia i Hasta...apropos, Puz gdzie Ty kochana i czemu nic nam tak długo nie piszesz o naszej siostrzyczce? )

Link to comment
Share on other sites

Czesc Dziewczyny troche mnie nie bylo..........Ciocia Puz zmienila prace i troche zabiegana byla w pracy nie ma juz dogo ani gg wievc dobre sie skonczylo. Aktualnie psiaki prawie zdrowe.Puz w znakomitej formie od 8 XII 2005 zarejestrowany oficjalnie jako reproduktor , Hasta niestety od sylwestra nam sie potrula i byl pod kroplowka, teraz juz jest lepiej wyniki w normie jednak staramy sie jeszcze opanowac lekka beigunke. Wazne ze ma apetyt juz przylatuje do kuchni jak jest glodna no i przestala nam troche niszczyc posatram sie w sobote zrobic jakies zdjecia i wrzucic na dogo.Najwazniejsze jest ze ja w weekendy nadal nie pracuje i chyba na Przechlewko znajde czas w tym roku :)

Link to comment
Share on other sites

Puz, no to z nowym rokiem ,,nowym krokiem", zyczę Ci wielu sukcesów w nowej pracy :cool1:
Gratulacje dla Reproduktora Puzona, ucieszyłam się z takich dobrych wieści:multi:

Natomiast zasmuciłam się, qrcze, zdrowiem Hasty :-( Wiem jak bardzo dbasz o sunię, nie martw się kochana, ogary są wytrzymałe i przy Twojej czułej opiece, mała wyjdzie z tego bez śladu (trzymam kciuki)!!!
Poproszę o fotki Hasty (obiecane).

Monia ma się dobrze, ,,zarasta" na głowie po zabawach z braciszkiem Hultajem; bo tam działo się oj działo :cool3: ( mam nadzieję, że oba pieski odbudują ,,potarganą szatę" do wiosennych wystaw hehehe). Nie spuszcza mnie dosłownie z oka i chodzi za mną jak moniowy cień :lol: . Ja też może do soboty zrobię jej foteczkę bo dawno nie robiłam (to Ci przeslę Puz, jeśli można, do zamieszczenia obok siostrzyczki)

Link to comment
Share on other sites

Hej Beatko Hasta ma sie juz dobrze ciagle walczymy z piaskiem w pecherzu ale to kwestia odpowiedniej diety i badan moczu ogolnie badania krwi ma w normie a jutro nas odwiedzi Pałasz i Julcia :) Wiec w weekend wkleimy zdjecia braci i Siostrzyczki

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

mąz się naśmiewał że mieliśmy wyprawę na rajd fiński - droga całą w śniegu z bandami ze śniegu wysokości prawie metra...a sam spacer w lesie...:thumbs: a Kumpelek ...faktycznie - uświadomiłam sobie to ostatnio, kiedy przeglądałam zdjęcia wstecz... bardzo wydoroślał :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dogomaniacy!:multi:
Załączam trochę fotek ze spotkania rodzinnego...

Kochające się rodzeństwo [COLOR=darkgreen]Pałasz i Hasta:lol: [/COLOR]

[img]http://foto.onet.pl/upload/37/22/_570686_n.jpg[/img]

Wspólne okupowanie okna...:lol:

[img]http://foto.onet.pl/upload/0/24/_570688_n.jpg[/img]

zabawa a parku...

[img]http://foto.onet.pl/upload/28/61/_570687_n.jpg[/img]

[COLOR=darkgreen]Puzonek [/COLOR]w pełnej gotowości...:lol:

[img]http://foto.onet.pl/upload/30/45/_570684_n.jpg[/img]

[COLOR=darkgreen]Hastunia:lol: [/COLOR]

[COLOR=black][img]http://foto.onet.pl/upload/20/62/_570689_n.jpg[/img][/COLOR]

[COLOR=darkgreen]Pałaszek:lol: [/COLOR]
[COLOR=black][img]http://foto.onet.pl/upload/46/86/_570690_n.jpg[/img][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kumpelko[/B] strasznie twoj psiak zmezniał, zaczyna mi przypominac Egera brata matki z innego miotu,

[B]Paszko [/B]dziekuje za zdjecia bylo cudownie, czy moge dostac to zdjecie Paszka z Hasta i samej Hasty na email do albumu

No teraz okna mamy nowe i lozko przestawilismy do malego pokoju juz nie ma czuwania przy okienku :lol: ale za to na mojej glowie bo w tym miejscu stoi moje lozko na ktorym spie i nie jest mi do smiechu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz'][B]Kumpelko[/B] strasznie twoj psiak zmezniał, zaczyna mi przypominac Egera brata matki z innego miotu,
...
[/quote]
A wiesz kochana, że chyba masz trochę racji (głowa!)? Chociaż przed naszym Kumplem przecież jeszcze ,,wszystko" ( co najlepsze!) :p
Egera widziałam raz w klasie CH ( na Międzynarodówce w Opolu), ale Ty chyba masz go ,,na codzień" boć on w Kraku urzęduje ? :lol:

Apropos, czy ktoś wie do kiedy są zgłoszenia na Światówkę Poznańską?
Kto się wybiera?

Link to comment
Share on other sites

[B]Bea [/B]ja sie zastanawiam nad swiatowka ale nie wiem moze pojade jako widz - wsyztsko jeszcze przede mna tak naprawde nie mam psow do wystawienia ze swojego stada a przypuszczam ze bedzie wielki tlum, jesli o mnie chodzi w tym roku planuje z Puzonem zagraniczne wystawy i konkursy.Narazie zgłosiłam Puzona na Katowice i BB w pośredniej Rafał zgłosił Bogdanke a ja Bohuna. Napewno Haste zarejestruje od lutego jako Ogara ale w clu wystawienia jej w tropowcach lub dzikarza zaplanowałam tez wstepnie urlop na Przechlewko z psami reszta nie wiem - moze pojade do Opola. Patrz Bea jak Hastek urosl na zdjceiu co przysłała Asia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hasta jest śliczna i bardzo podobna do Mońki ( która pieron jeden dzisiaj mi nadgryzła stolik kawowy w salonie :diabloti: )

Co do Swiatowej to tam być nooo TRZEBA :p
Ma być podobno i parada ogarków :p Ja wybieram się z Jolą (i Błogą) i ze swoim półdiablem ( Harmochą) obowiązkowo :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']A wiesz kochana, że chyba masz trochę racji (głowa!)? Chociaż przed naszym Kumplem przecież jeszcze ,,wszystko" ( co najlepsze!) :p
Egera widziałam raz w klasie CH ( na Międzynarodówce w Opolu), ale Ty chyba masz go ,,na codzień" boć on w Kraku urzęduje ? :lol:

Apropos, czy ktoś wie do kiedy są zgłoszenia na Światówkę Poznańską?
Kto się wybiera?[/quote]

Czy mogę mieć do Was prośbę o wklejenie zdjęcia Egera - oczywiście jeżeli macie :p
Dzieki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...