Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mmbbaj']Puzon nie próżnuje, niedługo będzie jak, swego czasu Dusiołek ;)[/quote]
[COLOR=blue]Tyle że z ,,małą" różnicą;) - a widziałam Dusiołka wielokrotnie i nie tylko przez chwilę na wystawach a też ,,prywatnie" miałam możliwość i przyjemność parę razy go poobserwować- i to był Pan Ogar wg mnie naprawdę wybitny i zasługiwał na miano: [B]zjawiskowy.[/B][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Co nie zmiania faktu, że teraz się ,,borykamy" z tym wszechobecnym w rodowodach Dusiołem:shake: ( i ja i inni hodowcy także).[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Puzon ma też przecież Dusiołka (choć jest akurat zupełnie nie podobny do dziadka).[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Wystarczy aż nadto, że mamy suki hodowlane z Dusiołem w rodowodach- reproduktor z Dusiołem w tle wg mnie nie powinien tyle kryć (a inbredy?!? Co z nimi?)[/COLOR]


[COLOR=#0000ff]Puz:..czy ,,Po nas choćby potop"?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:-) Moje psiątko ma osiem tygodni i obłędne zielone oczka. Nie muszę chyba pisać, że wszyscy zwariowalismy na jego punkcie :-) Z naszym dwuipółletnim synkiem dogadał się natychmiast. Mieszkamy w Katowicach i prawdę mówiąc mimo dość aktywnego trybu życia nie udało nam się spotkać jeszcze żadnego ogara. Czyżby Gryfek był jedyny? Mam nadzieję, że nie, a nawet jeśli, to może uda mi się rozpropagować rasę ;-)
A oto on we własnej osobie. Na razie jedna fotka, ale wkrótce będzie ich więcej. Pozdrawiam wszystkich!

[img]http://www.dogomania.pl/pics/2007/6/26/1182850469-3103969.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Dzieki za info i zdjęcie :loveu: .[/COLOR]
[COLOR=blue]Faktycznie, nie słyszałam o żadnym ogarze mieszkającym w Katowicach(ktoś słyszał?). [/COLOR]
[COLOR=blue]Tym większa rola przed Wami- promujcie wokoło rasę ile się da:loveu: .[/COLOR]

[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Skąd pomysł na ogarka? Na awatarku widzę innego psiaka...?[/COLOR]

[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Darz Bór i czekamy na więcej (obiecanych) zdjęć Gryfa.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Piszcie co u Was słychać i jak się maluch chowa...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Promujemy, a jakże ;-) Póki co połowa dzieciaków na osiedlu chce mieć ogara. Dorośli też pytają, co to za rasa, więc zachwalam jak tylko się da.
Mały robi piorunujące wrażenie. Wczoraj jedna kobieta niemal rzuciła siatki z zakupami i szła do niego jak zahipnotyzowana ;-D
Fajnie, że jest jeszcze jeden ogarek w Katowicach. Może uda mi się go spotkać. Gryfek miałby koleżankę ;-)
Na avatarku mam Filipka, ukochanego jamniczka, który odszedł od nas w maju. To był mój panieński piesek, mieszkał z rodzicami i tylko na wakacje przeprowadzał sie do nas. Miałam nadzieję, że pomoże mi w wychowaniu Gryfka, ale niestety nie doczekał :-(
A pomysł na ogarka przyszedł mi już jakiś czas temu. Początkowo myślałam o gończym polskim, zaczęłam szperać w sieci i trafiłam przy okazji na ogara. Ze swoim filozoficznym obliczem i spokojnym temperamentem wydał mi się idealnym towarzyszem dla naszej rodziny. I wreszcie go mamy!
Pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Nela - z aktywnych psów mieszkających w samych Katowicach jest RAGO Nadbużańskie Granie. Pies ok.4 letni.
Mieszka w Piotrowicach.

Olszy chyba jeszcze niezarejestrowano - przynajmniej ja nie pamiętam jej karty w rękach. Sprawdzę w poniedziałek w szafce.

Gryfa zapraszamy w poniedziałek - do pokazania się w sekcji - tymczasem będę tylko ja (prócz 9 lipca) - kierownik sekcji za ok. miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem od godz.16-19.

Jeszcze przez miesiąc sama, potem z kierownikiem sekcji. Mimo wszystko zapraszam.
Obejrzymy psinę, jeżeli jeszcze niezapisany - możesz to zrobić. Tak wstępnie to ok.144 zł wszystko

Jest jeszcze trochę ogarów w naszym oddziale , ale spoza Katowic.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=blue]Kampania "Zwierzęta są dla mnie ważne/mają dla mnie znaczenie" ma na celu nakłonienie krajów członkowskich ONZ do podpisania "Powszechnej Deklaracji na Rzecz Dobrostanu Zwierząt" (Animal Welfare). Potrzeba 10 mln głosów. Dorzućcie też swoje. [/COLOR]

Strona z petycją: [URL="http://www.animalsmatter.org/"][COLOR=#800080]http://www.animalsmatter.org/[/COLOR][/URL]
Strona z wyjaśnieniem: [URL="http://wspa.org.uk/news.asp?newsID=244"][COLOR=#800080]http://wspa.org.uk/news.asp?newsID=244[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiawro']A ja moi drodzy pochwalę się wreszcie (wcześniej brakowało czasu), że 13 lipca w piątek moja Pasia urodziła 3 piękne (chyba nie ma brzydkich) ogarki: Koper, Kalina i Kawka
od wczoraj powoli otwierają oczka, a rosną w oczach.[/quote]
Gratuluję Kasiu!!!!!!
Czy można wiedzieć kto jest tatą - w tym roku [B]sezon og[COLOR=blue]ó(a)[/COLOR]rkowy[/B] w pełni !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Kasiawro: ogromnie się cieszę :loveu: - [B]GRATULACJE !!![/B] Poproszę o foteczki maluszków...[/COLOR]

[COLOR=blue][U]Rośniemy w siłę[/U] :multi: [/COLOR]

[COLOR=blue]Rata Z Rodu Udry (córka Barda i Udry za TM) urodziła w tych dniach wspaniałą ósemeczkę ogóreczków!!! Aaaależ miot :loveu: !!! [B]GRATULACJE!!![/B] Wyobrażam sobie jak przeżywa P Robert (AniuW/prababciu- serdecznie go pozdrów!!! Mam też nadzieję, że Daszeńka Olfactus pięknie rośnie i miewa się doskonale!)[/COLOR]

[COLOR=blue]Bogdanka-ROTTI za ok 2tyg po raz pierwszy zostanie mamą (kryta Borsukiem Magdy Musiał- to jego pierwsze krycie- oboje rodzice mają super oczy- szykuje się bardzo cenny hodowlanie miot - bardzo się denerwuję- oby tylko zdrowo i szczęśliwie :razz: ). Zostanę prababcią ogórkową? [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100'][COLOR=blue]Bogdanka-ROTTI za ok 2tyg po raz pierwszy zostanie mamą (kryta Borsukiem Magdy Musiał- to jego pierwsze krycie- oboje rodzice mają super oczy- szykuje się bardzo cenny hodowlanie miot - bardzo się denerwuję- oby tylko zdrowo i szczęśliwie :razz: ). Zostanę prababcią ogórkową? [/COLOR][/quote]

Jejku!! Przecież "B" Poszły w Las się dopiero rodziły, a tu już szczeniaki w drodze?? Jak ten czas leci... :evil_lol:

Trzymam mocno kciuki!! :multi: I czekam na wieści :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bea100']
[COLOR=blue]A ja tu wpadłam z wieścią nową: moja Harmonia po USG- hodowla ,,Poszły w Las" spodziewa się miotu ok 10go września :multi: [/COLOR][/quote]

No wreszcie jakaś ciężarna dziewczynka na tym wątku ! :p
Gratuluję! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...