Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo sie ciesze napewno doszło jakies w marcu 200 zł na Zanetkę

1 wpłata była od wlascicieli Larga
2. Od Hani chyba rodzice wpłacili o ile pamietam wiec to Beatko trzeba by było skontrolowac

Teraz tak ja ma z podatku 29 zł ktore wpłace w piatek oraz wczora w porozumieniu z wlascicielka Rafy z Rodu Udry wpłacamy 100 zł dodatkowo na Żanetkę

Wiec dodatkowo na kwiecien zostana pieniadze i na maj, moi znajomi z pracy obieclai pomoc wiec w kwietniu beda wpłaty i od moich bliskich ze wzgledu na opoznienia w rozliczeniach pitów. Beatko skontaktuj sie z Pania z Emiru niech podsumuje wsyztskie wpłaty od lutego na Żanete i moze niech rozliczy ile z tego wykorzystano na luty marzec i ile nam zostaje w takim razie przypuszczam ze bedzie wieksza nadpłata


Teraz mam info na temat strony adopcyjnej. Z powodu mojego braku czasu strona nie działała adres zostanie bez zmian. W porozumieniuz firma Vanti strona przejdzie ponowna obrobke i z wlasnej kieszeni bede finansowac jej funcjonowanie. W ten sposob beda aktualne informacje i strona bedzie prowadzona profesjonalnie. Napewno dzis bede przesyłac stara strone + zmiany . Na wstepie w adopcjach bedzie informacja o naszej Żanetec ejesli pozowlicie wykorzystam zdjecia z dogomani , mam nadzieje ze strona od 18-22 kwietnia ruszy i jest juz ujeta w planach realizacyjnych firmy Vanti

Link to comment
Share on other sites

Jakkolwiek absudralnie by to nie brzmiało to właśnie tak było!
Właściwie to dorzucili się właściciele rasowych świnek morskich, ale jest to inicjatywa Hani, która w czasie wystawy , robiła im przeglądy weterynaryjne (świnkom, nie właścicielom ;) ).
[COLOR="DarkRed"][B]W sumie udało się uzbierać 205 zł[/B][/COLOR] !!! :multi: :multi: :multi:
Duże brawa! :klacz:


Pieniądze wpłacę na konto Fundacji z dopiskiem [I]Żaneta - kwiecień[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']
Teraz mam info na temat strony adopcyjnej. Z powodu mojego braku czasu strona nie działała adres zostanie bez zmian. W porozumieniuz firma Vanti strona przejdzie ponowna obrobke (...) mam nadzieje ze strona od 18-22 kwietnia ruszy i jest juz ujeta w planach realizacyjnych firmy Vanti[/quote]

Tymczasem zajrzałam na Twoją nową stronę: bardzo profesjonalnie i graficznie pięknie zrobiona! Chciałam się wpisać do księgi gości... ale jeszcze wpisanej przeze mnie wiadomości nie dało się na niej umieścić. Kiedy strona będzie gotowa, Ilonko?

[quote name='Ania W']Jakkolwiek absudralnie by to nie brzmiało to właśnie tak było!
Właściwie to dorzucili się właściciele rasowych świnek morskich, ale jest to inicjatywa Hani, która w czasie wystawy , robiła im przeglądy weterynaryjne (świnkom, nie właścicielom ;) ).
[COLOR=DarkRed][B]W sumie udało się uzbierać 205 zł[/B][/COLOR] !!! :multi: :multi: :multi:
Duże brawa! :klacz:
[/quote]
[B][COLOR=Blue]
Brawo niezmordowana Haniu!!! [/COLOR][/B]:klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie ale pewno tak to tylko przypomnę że miesięcznik Mój Pies zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie Serce dla Zwierząt , EMIR został nominowany do tej nagrody .By oddać swój głos wystarczy wysłać pod nr 7238 SMS o treści : MP SERCE 8 koszt SMS-a to 2,0 zł/2,44 zł+VAT/
No to co glosujemy.
Pozdrowionka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam tutaj, bo gończe w potrzebie "wylądowały" w gończych a tam ostatnio mały ruch...
Pod Poznaniem w schronisku jest sunia opisana jako mix ogara. Dla mnie wygląda bardzo ogarzo ale zdjęcie nie jest najlepsze...Poprosiłam o lepsze.
Sunia ma ok.2 lat jest łagodna, przymilna, zero agresji....po prostu ogarza. W schronie od 14 lutego[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/sup2/3889.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Mamy wpłaty-kochani darczyńcy:loveu: - wpłacają na Żanecię- nie zawiedli nas-dzięki temu stan jest taki na dzień dzisiejszy:[/COLOR]

[COLOR=blue][B]kwiecień 2007:[/B][/COLOR]

[COLOR=blue]125 zł (z ręki Tomo2 za aukcję kubków-nadwyżka z lutego)[/COLOR]
[COLOR=blue]88zł (nadpłaty z marca)[/COLOR]
[COLOR=blue]205zł (zabrane przez Hanię 24 marca na wystawie świnek)[/COLOR]
[COLOR=blue]50zł (Dogaja z dopiskiem Żaneta-kwiecień wpłata ok 25 marca)[/COLOR]
[COLOR=blue][B]=468zł[/B] (BRAWO, DZIĘKUJEMY PIĘKNIE ...mamy, mamy zapłacone za kwiecień!!! :multi: )[/COLOR]

[COLOR=blue]Oraz już zbieramy na maj:[/COLOR]
[COLOR=blue]18zł (nadwyżka z kwietnia)[/COLOR]
[COLOR=blue]59zł (od Daliac z forum Beagielków 1% wpłacone w marcu)[/COLOR]
__________________

[COLOR=blue]Puz: a czy może być ten mój tekst o Żaneci, który chodzi na Allegro?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]AniuW: skąd masz to info o tej suni? Wygląda qrcze na ogarkę:-( ...mamy tam kogoś z ,,naszych" wolontariuszy na dogo /pod Poznaniem w tym schronie? Jest szansa na jakies info (lub choćby lepsze fotki)? Szkoda tej suni, serce mi sie pokrajało...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam przypadkiem to zdjęcie na psach w potrzebie. Informacje o suce mam od osoby, która jest wolontariuszem w tym schronisku. Jutro mam mieć lepsze zdjęcia. To jest raczej mix ogara, ale powiedzmy " niezły" mix - podobny bardzo do ogara.
Nie wiem jakie jeszcze informacje można by uzyskać. Suka przez weterynarza została oceniona na dwa lata, nie ma tatuażu, jest bardzo spokojna i przyjecielska . Daje się głaskać nawet jak je. Z resztą bardzo delikatnie bierze jedzenie z ręki.
JUtro może więcej....

Link to comment
Share on other sites

Tak z lżejszych tematów poszedłem z moim nie zabardzo zdrowym bigielkiem na spacerek nad Rusałkę a tam co spotkaliśmy kupele ogarka [B]Toja [/B]i gończego polskiego dzięki czemu w prosty sposób mogłem porównać obie rasy czyli taka nauka w terenie .fajnie wyglądały trzy myśliwskie pieski razem szkoda że nie miałem aparatu .
Piesek w schronisku to w Swarzędzu czy może w Obornikach Wlkp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']Wiedz dziś dam foty i jutro też jak by co to ja jestem wolontariuszką i walcie smiało[/quote]
[COLOR=blue]Super :loveu: Poprosimy o lepsze fotki oraz o wszelkie informacje jakie możesz o niej zdobyć.[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Witajcie z rana, właśnie się szykujemy i niedługo jedziemy na pierwszą w tym sezonie naszą (i Harmoszki i Błogiej) wystawę, ogary od 13tej będą sędziowane (sędzia ostry i wszystko się może zdażyć;) ), będzie Paweł z Rożkiem i Hania i Jurek z Hultajem i Impetem ( wielkie kciuki) i ciesze się, że zobaczę malucha/Gawrowego AS-Durka (kciuki mocne) i AniaW zapewne pokibicuje Bardowej dziewczynce Redzie, i zobaczę Jężynkę i inne ogarki - cieszę się na to spotkanie ogarowe :multi: dla Wszystkich Darz Bór!!![/COLOR]
[COLOR=blue]Muszę dopisać, że najbardziej będę kibicowała Zorce NN (pierwsza jej wystawa a idzie w pośredniej- poproszę Wszystkich o najmocniejsze kciuki właśnie dla niej) :loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100'][COLOR=blue]Witajcie z rana, właśnie się szykujemy i niedługo jedziemy na pierwszą w tym sezonie naszą (i Harmoszki i Błogiej) wystawę, ogary od 13tej będą sędziowane (sędzia ostry i wszystko się może zdażyć;) ), będzie Paweł z Rożkiem i Hania i Jurek z Hultajem i Impetem ( wielkie kciuki) i ciesze się, że zobaczę malucha/Gawrowego AS-Durka (kciuki mocne) i AniaW zapewne pokibicuje Bardowej dziewczynce Redzie, i zo[/COLOR][COLOR=blue]:multi:[/COLOR][COLOR=blue]baczę Jężynkę i inne ogarki - cieszę się na to spotkanie ogarowe dla Wszystkich Darz Bór!!![/COLOR]
[COLOR=blue]Muszę dopisać, że najbardziej będę kibicowała Zorce NN (pierwsza jej wystawa a idzie w pośredniej- poproszę Wszystkich o najmocniejsze kciuki właśnie dla niej) :loveu:[/COLOR][/quote]

[SIZE=5]Już trzymam kciuki!
[SIZE=3]Beatko, pozdrów wszystkich i wytarmoś nasze ogarki, z Zorką na czele! Będzie kupa luda, więc liczymy na zdjęcia, ale... w "Powystawowych jajach...".
Trzeba je rozruszać przed Swiętami!!! :hand:[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Dogajko, Twoje kciuki poskutkowały :multi: [/COLOR]
[COLOR=blue]AniaW robiła fotki- mam nadzieje, że jeszcze dzisiaj zamieści:p [/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Harmonia wygrała suki (NSwR) oraz zdobyła ostatnie brakujące CWC- do tytułu CHPL!!!! :bigcool: [/COLOR]
[COLOR=blue]Ogromnie się cieszę i dziękuję Hani za piękne wystawianie :loveu: [/COLOR]
[COLOR=blue]Błoga zdobyła (tym razem) srebro w otwartej.[/COLOR]
[COLOR=blue]JESTEM BARDZO DUMNA Z DZIEWCZYN.[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][B]A Zorka- skromna sunia ze schronu w Mielcu? [/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]HA!!! Wygrała pośrednią i dostała ocenę DOSKONAŁĄ !!! BRAWO!!![/B][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Chcę pogratulować i chłopakom: AS-Durowi, Hultajowi, Impetowi a przede wszystkim Rożkowi (BOB) - BRAWO!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No dobra , nie wytrzymałam ;-) Zdradzę szczegóły tajemniczej akcji...
Dzisiaj po wystawie postanowiłyśmy z beą śledzić Hanię ;-) Bea , żeby Hani nie zgubić wsiadła nawet do jej samochodu. Oto co zobaczyłyśmy jak dotarłyśmy to miejsca przeznaczenia :
"Coś" usiłowało zlać się z tłem...
[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/9306/27983607jo1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1161/d1xx9.jpg[/IMG]


[IMG]http://img453.imageshack.us/img453/7026/d2km0.jpg[/IMG]

Ogar -zdobywca!
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1465/d4qn4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6518/d5sk7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/777/d6qo4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...