Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

Naprawdę dużo się musiałyście się napracować by zebrać te wszystkie pienądze a i tak zabrakło jaka to niewdzięczna praca ale cudowny cel i wspaniałe [B] serca[/B]
Jak będziecie miały klopot to w przyszłym miesiący coś wam dorzucę do utrzymania Żanetki , nie martwcie się .
Pozdrowionka:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B]Bea 100 [/B]jak obiecałem śledzę ruchy Waszych ogarków .Jeden nie to sunia czyli jedna pojawiła się na naramowicach /dzielnica Poznania /zresztą jest przyjacółką bilusia .Piekna sunia przywitała się ze mnią mimo że byłem w samochodzie . jest to Ashlej ze Złotowa matka jej jest z Sowiego Lasu -ogarius.Na razie tyle wiem - spieszyłem się bardzo ale będę dalej działał8-)
Pozdrowionka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomo 2'][B]...[/B]Piekna sunia ... jest to Ashlej ze Złotowa matka jej jest z Sowiego Lasu -ogarius
...
Pozdrowionka:lol:[/quote]
O rany Tomo2, ja też nie słyszałam :-o ...ogaromaniacy-napiszcie coś na ten temat/jeśli coś wiecie... ,,Ze Złotowa", ,,Z Sowiego Lasu", ,,Ogarius" ( a może to raczej ,,Ogarusy"?)???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']O rany Tomo2, ja też nie słyszałam :-o ...ogaromaniacy-napiszcie coś na ten temat/jeśli coś wiecie... ,,Ze Złotowa", ,,Z Sowiego Lasu", ,,Ogarius" ( a może to raczej ,,Ogarusy"?)???[/quote]

pan Janiak mieszka chyba w Złotowie, może to chodi o Ogarusy:cool1:
o tych hodowlach nic nie słyszałam, z tego co sprawdziłam na stroni klubowej to Aszlej "Ogary z Sowiego Gaju",a matka jej to Laszka Ogarusy(suka w rękach nadleśniczego ze Złotowa),a ojciec to z Rogożnickich Lasów(też własność tego nadleśniczego), pan Janiak też krył tym psem i prawdopodobnie pomagał w tej hodowli- miałam okazje pare lat temu poznać tego nadleśniczego chyba w 98 roku(wtedy nasza pierwsza suka od p.Janiaka była właśnie po tym psie)

Link to comment
Share on other sites

No to nieźle namieszałem:roll: ale doprowadze sprawę do końca .Ta młoda sympatyczna osoba chodzi na spcery i mieszka w pobliżu mojej pracy .Pewnie w przyszłym tygodniu ją upoluję :lol:. A może będzie na naszej co tygodniowej biglówce w sobotę lub niedzielę na Rusałką zapraszałem .Fajnie będzie 15 szalonych :crazyeye:biglusi i jeden dumny ogarek przepraszam ogarzyca:p
Pozdrowionka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żaneta']pan Janiak mieszka chyba w Złotowie, może to chodi o Ogarusy:cool1:
o tych hodowlach nic nie słyszałam, z tego co sprawdziłam na stroni klubowej to Aszlej "Ogary z Sowiego Gaju",a matka jej to Laszka Ogarusy(suka w rękach nadleśniczego ze Złotowa),a ojciec to z Rogożnickich Lasów(też własność tego nadleśniczego), pan Janiak też krył tym psem i prawdopodobnie pomagał w tej hodowli...[/quote]
:lol: Hihi, no to sprawa jasna- dzięki Żanetko-no to mamy rozkminione i to Złotowo i Sowi Las (Gaj) i Ogariusy (Ogarusy)...Tomo2- jesteś naprawdę cool :rofl: -ja wiedziałam od Hani, że w Poznaniu jest jakaś rosła młoda sunia od p Janiaka ale nie znałam imienia ani przydomka- Tomo2 jakbyś mógł to cyknij fotkę tej sunieczki-wielka prośba-do naszej galerii-poproś i myślę, że opiekunowie się zgodzą na obfocenie- w końcu ta galeria służy nam wszystkim :p
Fajnie, że spotykacie się na weekendowe biglówki- to fajna rzecz i dla Was i dla psiaków :multi: Nie wiem jak u Beagielków, ale nasze Ogarki potrzebują swojego własnego towarzystwa (bardzo) bo one się inaczej traktują i nawet bawią pomiędzy sobą (słynne jest ogarze łapeczkowanie-nie zauwazyłam tego u innych ras-u Ogarów wszystko jest załatwiane łapeczką o białych paluszkach-moje suki /a zwłaszcza Dunia/potrafią mnie głaskać łapami po twarzy tak delikatnie jak to robią koty :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[B]Hodowla Ogary z Sowiego Gaju[/B]
Rodzice: ANDRUS z Rogoźnickich Lasów - LASZKA Ogarusy
ur. [B]02.03.2006[/B]
Psy: AKORD, AGAT, AJS, AZYL, ASLAN
Suki: AURA, ASZA

Przypuszczcam ze to Asza bo Aura jak tam byłam w maju w długi weekend w zeszłym roku miała byc odebrana przez lesniczego lub mysliwegio o ile pamietam mam gdzies ja na zdejciu

Natomiast w Poznaniu powinien biegać Pogłos Ogarusy po moim Puzonie niestety nie mam info o tych szczeniakach slad po nich zaginal

Link to comment
Share on other sites

[B]BEA [/B]zrobimy foto:lol:
Resztę spraw wyjaśnimy.
Napewno jest jeszcze jeden ogarek bardzo dawno go nie spotkałem ale jestem cierpliwy .Wiem że chodzi na szkolenia do ABC w Tulcach. Właśccielką jest pani doktor /właścciela nie miałem przyjemności poznać/ parę razem jesienią bawił się z Norą
Fakt bigielki lubią swoje towarzstwo no i pogoń w sforze za upatrzonym psem
Ciekawe zachowanie tych ogarków o czym opowiadasz Bea 100
Pozdrowionka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomo 2'][B]BEA [/B]zrobimy foto:lol:
Resztę spraw wyjaśnimy.

...
Fakt bigielki lubią swoje towarzstwo no i pogoń w sforze za upatrzonym psem
Ciekawe zachowanie tych ogarków o czym opowiadasz Bea 100
...[/quote]
Dzięki Tomo2- z góry się cieszę na fotki (o ile się uda) i na wieści :p

Beagielki też uwielbiają gromadne pogonie :razz: -to nie dziwi. To musi być fantastyczny widok i te ich kolory wyraziste i przepiękne ,,w locie" :multi:

Co do Ogarów, to ich łapeczkowanie jest bardzo charakterystyczne dla rasy. Inne psy traktują to- różnie i nie zawsze ze zrozumieniem tematu:shake:
Ogary potrafia się witać głaszcząc łapeczkami, Dunia łapeczką pacała swoje dzieci po głowach-wychowując je- najczęsciej tak je uspokajała. Tak też traktuje obecnie Zagrajka.
Nie zapomnę jak Dunia siedziała często na krześle (co bardzo lubi i umie tak siedzieć-ba nawet się opiera plecami o oparcie a ogon spuszcza przez szczeble :evil_lol: więc wie do czego krzesło służy) a maluchy się do niej spinały a ona jak już chciała je uspokoić-przywołac do porządku to łapeczką robiła ,,pac pac" po główkach dzieci i natychmiast był spokój-ale to wyglądało kapitalnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agag22']W Poznaniu mieszka Ostoja Ogarusy od Knieii Hamny po Skaldzie Goniwiatr. Jej pan nawet kiedyś zaglądał na dogo, pisał gdzieś w tym wątku.[/quote]
Witaj Agag22, cieszę się, że jesteś znowu z nami :loveu:
Dostałam od Mmbbajków ksero artukułu o Twojej hodowli,,Ogary poszły w świat" (chyba ze Słowa Podlasia), który mnie bardzo ucieszył, dobra robota kochana i wspaniała promocja rasy :multi: No i foteczka z Nastusią-cudowna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Witaj Agag22, cieszę się, że jesteś znowu z nami :loveu:
Dostałam od Mmbbajków ksero artukułu o Twojej hodowli,,Ogary poszły w świat" (chyba ze Słowa Podlasia), który mnie bardzo ucieszył, dobra robota kochana i wspaniała promocja rasy :multi: No i foteczka z Nastusią-cudowna :loveu:[/quote]

O O O co ja się dowiaduję :crazyeye: . Dzięki Bea za info ;)
Nic się nie chwaliłaś Aga. Gdzie można przeczytać ten artukuł, jestem bardzo ciekawa. A może kupiłaś więcej egzemplarzy i mi wyślesz co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Witaj Agag22, cieszę się, że jesteś znowu z nami :loveu:
Dostałam od Mmbbajków ksero artukułu o Twojej hodowli,,Ogary poszły w świat" (chyba ze Słowa Podlasia), który mnie bardzo ucieszył, dobra robota kochana i wspaniała promocja rasy :multi: No i foteczka z Nastusią-cudowna :loveu:[/quote]

:crazyeye: O matko!!! Agag22, ja nie wiedziałam, że to ty! :oops::oops::oops:...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hi hi ale się zamaskowałam, prawda Małgosiu:)? Bea ja cały czas z Wami jestem, tylko że ze mnie raczej czytelnik niż pisarz, więc bywam tu trochę niepostrzeżenie. A artykuł- miły, ale nic wielkiego, nawet wkradło się kilka drobnych błędów (autoryzacji nie było;))... Choć nie powiem, po artykule wzrosło zainteresowanie moimi psiakami wśród współpracowników mojego męża i moich klientów: "Pani doktor, widzieliśmy panią z pieskami w gazecie!"

Link to comment
Share on other sites

to ja apropo jeszcze suczki z allegro znalazła dom wabi sie Diuna dzis została sprzedana :lol: przypomne ze to Hodowla z Biecza nie pamietam nazwy chyba z Lianówki po Harfie z Mazowieckich Łąk i po Litworze ze Stadniny Cisowiec moze szczesliwa wlascicielka odezwie sie na dogo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']to ja apropo jeszcze suczki z allegro znalazła dom wabi sie Diuna dzis została sprzedana :lol: przypomne ze to Hodowla z Biecza nie pamietam nazwy chyba z Lianówki po Harfie z Mazowieckich Łąk i po Litworze ze Stadniny Cisowiec moze szczesliwa wlascicielka odezwie sie na dogo :lol:[/quote]
to cudownie:multi::multi::multi: ona już bardzo długo szukała domu, świetnie że znalazła:multi::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']to ja apropo jeszcze suczki z allegro znalazła dom wabi sie Diuna dzis została sprzedana :lol: przypomne ze to Hodowla z Biecza nie pamietam nazwy chyba z Lianówki po Harfie z Mazowieckich Łąk i po Litworze ze Stadniny Cisowiec moze szczesliwa wlascicielka odezwie sie na dogo :lol:[/quote]
no dooobra przyznaje się Diuna jest nasza :lol: :lol: :lol: :multi:

i jest najpiękniejszy ogar na świecie

co dokumentuję zdjęciami zrobionymi na szybko zaraz po przyjeździe do domku
[img]http://img244.imageshack.us/img244/9379/pic01762sm3.jpg[/img]
[img]http://img165.imageshack.us/img165/972/pic01766qn5.jpg[/img]
[img]http://img244.imageshack.us/img244/8089/pic01778dt4.jpg[/img]

muszę przyznać że troszke mam boja jak to będzie ale dziś w ramach integracji idziemy na wieeelki spacer do lasu, Diuna oczywiście na smyczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...